Mercedes-Benz E-Class 2021: specifikace, cena, datum vydání

Přestože se jedná o stárnoucí sedan ve své třídě, nový a vylepšený  Mercedes-Benz třídy E 2021  stále spoléhá na moderní technologii, solidní výběr motoru a elegantní interiér. Mezi jeho silné stránky patří řada pokročilých bezpečnostních prvků, hladký a efektivní vznětový motor, výkonné benzínové motory, řada stylů karoserie a vynikající jízdní vlastnosti. Podle spolehlivých zdrojů by mělo být datum vydání očekáváno v nadcházejících týdnech, ačkoli přesné podrobnosti nejsou známy.

Třída  2021 E  má řadu výbav, které lze považovat za značku. K dispozici jsou také čtyři konfigurace karoserie: kabriolet, kupé, kombi a sedan. Zahrnuje také nespočet kombinací funkcí a pět motorů na palivo. Je však potěšující, že i přes závratnou rozmanitost jsou vynikající technologie a seznam vynikajících funkcí třídy E jedinečné.

Bez ohledu na každoročně rostoucí počet konkurentů v tomto segmentu vozidlo i nadále ohromuje svými extrémně širokými možnostmi a vkusným designem. A pokud budete postupovat podle pověstí, určitě víte, že nová řada E je hned za rohem. Pokud by král Šalomoun ještě dnes žil, souhlasil by s tím, že věk přímo souvisí s moudrostí. A stejně jako je Mercedes-Benz třídy E na pokraji zhroucení, mají inženýři německé automobilky dostatek času na „zalomení“.


Hladký chod vozidla je také neochvějný, což ovlivňují pouze panely AMG S, které jsou vybaveny tuhým odpružením. Dalšími nevýhodami jsou silný, přímočarý výkon a méně náročný pocit z jízdy. Vůz však i nadále ohromuje řadou motorů, výkonovými specifikacemi a nesčetnými bezpečnostními technologiemi.

Design loga uvnitř i vně – Mercedes-Benz třídy E 2021

Jak již bylo zmíněno v úvodní části protokolu o zkoušce, vozidlo je nabízeno až ve čtyřech stylech karoserie. Každý model karoserie bude navíc k dispozici s různými panely, které odpovídají velikosti motoru. Plug-in hybrid  Mercedes-Benz třídy E 2021 je testován samostatně.


Mercedes-Benz třídy E 2021  E250 a E350 jsou k dispozici ve dvou základních verzích: luxusní nebo sportovní. První z nich je standardně vybaven tříramenným volantem, diskrétními bílými ciferníky, hliníkovými pedály pro sportovní vybavení, sportovně vyladěným odpružením, integrovanou tříramennou hvězdou, maskou chladiče se dvěma držadly, různými koly a samostatnou mřížkou kapoty, tradiční maskou chladiče a 17- palcová litá kola.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Oba  Mercedes-Benz E-Class 2021  Luxus a Sport automaticky ztlumí zrcadla v roce 2021 s iPod / USB rozhraní, CD nabíječku, zvukový systém s osmi reproduktory, audio Bluetooth a telefonní připojení, COMAND elektronika rozhraní. , Teleskopický a výklopný volant, interiér z imitace kůže, paměťové funkce předních sedadel, přední sedadla v 10 směrech, automatická klimatizace, střešní okno, adaptivní tlumiče zavěšení, zadní LED světla s přízvukem a LED světlomety.

Kromě toho je  Mercedes-Benz třídy E 2021  E350 4Matic k dispozici v luxusní i sportovní verzi. Sériová výbava zahrnuje sedadlo třetí řady umístěné proti směru jízdy, LED světlomety, zadní kameru, vnitřní prvky, sportovní odpružení sportovního vybavení a elektrické dveře zavazadlového prostoru.

Sedan E400 je vybaven paketem pro sledování jízdních pruhů, koženým čalouněním, bezklíčovým otevíráním a zapalováním a 18palcovými koly.

Pořád tam? Kabriolet E400 a kupé jsou vybaveny vyhřívanými koženými sedadly, střešním oknem, LED světlomety a limuzínami. Kabriolet je vybaven sklopnou kapotáží, centrální uličkou vzadu a sklopnou střechou.

Specifikace motoru Mercedes-Benz třídy E 2021

Pod kapotou  Mercedes-Benz třídy E 2021  E250 je 2,1litrový čtyřválcový vznětový motor s výkonem 195 koní a točivým momentem 369 lb. U modelu E350 očekávejte, že 3,5litrový motor V6 poskytne točivý moment 273 liber a 302 koní.

Druhým je 3,5litrový motor V6 s točivým momentem 354 liber a 329 k. Model E550 zvyšuje využití 4,7litrového motoru V8, který poskytuje výkon 402 koní a točivý moment 443 liber.

Hodnocení EPA pro E550 je 17/25/20 mpg ve městě / na dálnici / smíšené.

Mercedes-Benz třídy E 2021: cena a datum vydání

Kupující by měli očekávat, že základní sportovní vybavení se bude prodávat za 53 650 EUR a přibližně 101 700 EUR za AMG E63 4Matic S. Co se týče data uvedení na trh, dostupné informace naznačují, že vozidlo by mělo být připraveno k uvedení na trh v nadcházejících týdnech.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)