Audi A3 2021: cena, specifikace, fotografie

Nové Audi A3 2021 byl poprvé představen veřejnosti v roce 1996. První generaci vozu představovaly hatchbacková těla se třemi a pěti dveřmi. Druhá generace přidala do tohoto seznamu kabriolet a v současné době je třetí generací sedan. Toto rozšíření rozsahu lze vysvětlit skutečností, že limuzína je nejoblíbenější v mnoha zemích mimo Evropu. Po celou dobu své existence byl vůz vybaven různými benzínovými a naftovými motory. K dispozici jsou možnosti pohonu předních kol a pohonu všech kol.

Vzhled a interiér nového Audi A3 2021

Vzhled Audi A3 2021 8V se stal agresivnějším a sportovnějším tlakem. Auto vyšlo lépe. Linie těla byly zvláště výrazné. Optika LED také přitahuje oko a samozřejmě také ražení dveří a kufru. Přední konec je opatřen masivní mřížkou a „silným“ nárazníkem s přívody vzduchu.

Zadní část nebyla o nic méně stylová. Toho bylo dosaženo tím, že zadní světla měla delší tvar a díky dobře udržovanému krytu zavazadlového prostoru. Auto získalo příznivé rozdíly od ostatních automobilů této třídy.

Poté, co přežil 2016 přepracování, auto dostalo změnu vzhledu. Mřížka byla prodloužena a dostala jasnější tvar šestiúhelníku. Optika nosu také změnila jejich design. Základní výbava zahrnuje bi-xenonové světlomety a matici můžete nainstalovat za poplatek.

Restyling změnil design předního nárazníku. Vzhled přívodu vzduchu se změnil. Tvar zadních světel byl změněn, zadní nárazník a zadní výklopné dveře byly změněny. Je nesprávné tvrdit, že restyling výrazně změnil vzhled automobilu, ale některé prvky byly důkladně revidovány.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Salon nyní vypadá bohatěji ve srovnání s interiérem svých předchůdců, stal se mnohem výraznějším. Deflektory obdržely nový design, snížil se počet spínačů mechanického typu, bylo jich více dotykových tlačítek. Některé funkce jsou dostupné prostřednictvím multifunkčního volantu, většina z nich v multimediálním systému.

Přístrojová deska se opravdu nezměnila. Rychloměr i otáčkoměr zůstaly analogové a palubní počítačový monitor byl mezi nimi. Nad deflektory ve střední části je nainstalována 12 palcová zatahovací obrazovka, která umožňuje přístup k většině funkcí vozidla. Displej je citlivý na dotek, takže lehký dotek stačí ke spuštění určité funkce. Alternativně je také tlačítko ovládání na volantu.

Řídicí jednotka multimediálního systému je navržena ve formě sedmipalcového monitoru. Volitelně lze do vozidla instalovat autopilota, systém detekce chodců, nouzové brzdění a další doplňkové funkce.

Cestující mají pohodlná sedadla. Další pohodlí během jízdy bylo umožněno, protože sedadla byla anatomicky tvarována a vybavena bočními opěrami. Jsou vybaveny všemi druhy úprav, takže je lze přizpůsobit jakékoli osobě.

Technické vlastnosti nového Audi A3 2021

Když byl Audi A3 2021 právě spouštěn pod kapotou, mohl mít v závislosti na úpravě benzínové motory s přeplňováním. Objem těchto elektráren byl:

  • 1,2 litru s kapacitou 105 koní;
  • 1,4 litru s kapacitou 122 hp;
  • 1,8 litru s kapacitou 180 koní.

Pracovali s mechanickým převodem nebo automatizovaným S-Tronic.

Počet dieselových motorů zahrnoval turbodmychadla:

  • 1,6 litru s kapacitou 105 koní;
  • Výtlak 2,0 litru při 143, 150 a 184 hp.

Byly také doprovázeny automatickou a manuální převodovkou. Pohon všech kol byl k dispozici pro vozidla s benzínovým motorem o objemu 1,8 litru a dieselovým motorem o objemu dvou litrů.

Nová cena AUDI RS3 2021

 Nové Audi RS3 2021  přichází na trh se vstupní cenou kolem 25.800 eur.

Fotografie AUDI RS3 2021

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis