Audi RS3 2021: cena, specifikace, fotografie

Audi

Nové Audi RS3 2021 Sportback modelu odkazuje na pohon všech kol tailgates. „Předehřátý“ a malý. Základem pro jejich výrobu je model A3.

Vzhled a interiér nového Audi RS3 2021

Přední část vozu se vyznačuje aktualizovanou mřížkou, která je zdobena chromovým pruhem a voštinovou mřížkou. Znak Audi a typové štítky s nápisem RS3 2021 a nápisem Quattro jsou upevněny na grilu . Přední nárazník vypadá velmi agresivně. Na obou stranách jsou dva masivní přívody vzduchu. Stejně jako mřížka jsou i přívody vzduchu uzavřeny voštinovou sítí. Nárazník má krásnou stříbrnou kovovou vložku s klopami po stranách.

Feed je velmi dynamický a inteligentní. Po stranách jsou oválné výfukové potrubí. Byli spárováni v první generaci. Silný zadní nárazník, jehož protáhlá zadní světla dokonale ladí s obecným stylem. Harmonickým dotykem celého obrázku byl spojler, který byl umístěn nad dveřmi zavazadlového prostoru.

Podíváte-li se na auto z boku, můžete vidět linii razítka podél celého dna. Masivní oblouky kol a 19palcová kola z lehkých slitin dodávají hatchbacku ještě větší dojem. Výrobce nabízí různé varianty disků.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Volant řidiče je zkosený dole. Pedály mají kovové polštáře. Jeden z pedálů je přiřazen k levé straně, což je ještě více podobné závodním automobilům. Interiér je vyzdoben důstojností. Byly použity Nappa s Alcantrou a mnoho vložek vyrobených z hliníku a uhlíku. Sportovní přední sedadla jsou pouze volitelná. Hlavním rozdílem od základních sedadel je rám z uhlíkových vláken (který může snížit hmotnost vozidla o sedm kilogramů) a také boční a bederní opěry. Mají také stylovější podšívku.

Přístrojová deska je umístěna přímo za volantem na černém pozadí. Je vybaven analogovým otáčkoměrem a otáčkoměrem. Nástroje mají klasickou barvu Audi – čísla jsou bílá a šipky červené. Obrazovka automatického počítače je umístěna mezi zařízeními.

Klimatizační jednotka a několik dalších funkčních tlačítek jsou umístěny o něco níže. Středový tunel je dostatečně vysoký a má řadicí knoflík, tlačítko startování motoru, ovládací páku multimediálního systému, ovládání parkovací brzdy a řadu dalších spínačů. Na zadních sedadlech mohou pohodlně sedět pouze dva cestující, přestože je vozidlo navrženo pro pět osob. Kufr pojme až 280 litrů. Pokud však sklopíte zadní sedadla, můžete hlasitost zvýšit na 1120.

Technické parametry nový AUDI RS3 2021

Revidovaná verze pětiválcového motoru s přeplňovaným turbodmychadlem, která byla vybavena první generací, byla instalována jako elektrárna na novém Audi RS3 2021 . Změny motoru jsou nezbytným opatřením v důsledku parametrů platformy MQB. Na motor byl nainstalován menší filtr, ale umožnilo to projít větším objemem vzduchu. Namontujte nové pístní kroužky, vyměňte sací a výfukové potrubí a chladicí systém. Olejový filtr byl přesunut na jiné místo.

Automatická sedmistupňová převodovka pomáhá motoru. V této elektrárně as takovým převodem překonává auto bariéru sto kilometrů za hodinu s hmotností nákladu 1 520 kilogramů za 4,3 sekundy. Tato hodnota byla ve srovnání se zástupci první generace snížena o 0,3 sekundy. Maximální rychlost je automaticky omezena na přibližně 250 kilometrů za hodinu. Volitelně můžete tento sloupec zvýšit až na 280 km / h. Při smíšeném stylu jízdy spotřebuje vůz 8,1 litru paliva na sto kilometrů.

Nový AUDI RS3 2021

Vzhled revidovaného nového Audi RS3 2021 nyní splňuje další požadavky A3. Auto však dostalo speciální postavy. Měl mříž, zúženou voštinu a byl natřen lesklou černou.

Ve spodní části je speciální platforma, na které je připevněn nápis Quattro. Přední nárazník je velmi agresivní, má výraznou reliéfní strukturu. Velké otvory ve vstupech vzduchu a vložkách ze stříbra jsou nápadné. Rovněž byl změněn tvar pouzdra zpětného zrcátka. Dveře zavazadlového prostoru jsou stále zdobeny spoilerem.

Nová cena AUDI RS3 2021

 Nové Audi RS3 2021  přichází na trh se vstupní cenou kolem 56.000 eur.

Fotografie AUDI RS3 2021

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.