Ford Kuga 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nabídka nového Fordu Kuga 2022 se rozšiřuje o důležitou novinku. Toto vyvážené SUV nezanedbává svou dynamičtější stránku a představuje motor EcoBoost s větším výkonem. První detaily exkluzivně očekáváme.

Ford Kuga je jedním z nejvíce kompletní SUV v celé kategorie, což se odráží ve zvláště širokém rozsahu mechanických zařízení. Kromě toho nabízí zážehový motor 1.5 EcoBoost o výkonu 120 a 150 k, naftový motor EcoBlue o výkonu 120, 150 a 190 k a také verzi MHEV Light Hybrid o výkonu 150 k, konvenční hybrid 190 k FHEV a PHEV o výkonu 225 k. Zkrátka působivá řada, která může soupeřit s Citroënem C5 Aircross, Hyundai Tucson, Kia Sportage, Opel Grandland X, Peugeot 3008, Renault Kadjar, Seat Ateca nebo Volkswagen Tiguan.

Jako by to nestačilo, z LatestCarNews jsme získali první detaily nového mechanika, který potěší nejnáročnější publikum. Máme na mysli turbobenzinový motor 1.5 EcoBoost o výkonu 175 k spojený s osmistupňovou automatickou převodovkou.

Přestože ještě nepřekonaly všechny své údaje, bude nový Ford Kuga 1.5 EcoBoost o výkonu 175 koní ve verzi s pohonem předních kol nebo dokonce s pohonem všech kol varianta AWD. Nejpodivnější věc? Značka schvaluje v obou případech stejnou průměrnou spotřebu: 7,5 l/100 km.

Stručně řečeno,   Ford Kuga 2022 1.5 EcoBoost 175 PS s osmistupňovou automatickou převodovkou lze kombinovat s různými laky, jako je luxusní Titanium a Titanium X nebo sportovní ST-Line a ST-Line X, které mají speciální body kit.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Podle prvních oficiálních údajů, které máme k dispozici, by nová verze s automatem o výkonu 175 k navýšila ceny zhruba o 1600 eur oproti 150koňovému Fordu Kuga 1.5 EcoBoost se šestistupňovou manuální převodovkou. U verze s pohonem všech kol by se cena při stejném lakování zvýšila o dalších 2400 eur.

Tyto tarify jsou aktuálně platné v Moldavsku, a proto doufáme, že vám brzy budeme moci nabídnout více informací o novém automatickém převodu Ford Kuga 1.5 EcoBoost 175 PS v dalších evropských zemích. Tato verze bude samozřejmě velmi přitažlivá pro uživatele, kteří oceňují vysoký výkon.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Autobrezik