Jeep Wagoneer 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Jeepův známý Wagoneer SUV je konečně připraven čelit jiným SUV ve stejném segmentu. Podle některých zpráv by měl  nový Jeep Wagoneer 2021  debutovat příští rok a přinést další vylepšení.

Nejnovější Wagoneer obdrží spoustu aktualizací zvenčí i zevnitř. Tento SUV střední velikosti bude běžet na nové platformě, na níž je založen pickup Ram 1500. Se spuštěním nového modelu tedy můžeme očekávat vynikající spotřebu paliva a výkon. Některé z vykreslených obrázků jsou zobrazeny a všichni jsme připraveni je analyzovat.

Jeep Wagoneer 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Jeep Wagoneer 2021 je vybaven platformou, která také tvoří základ Ram 1500

Některé čínské webové stránky zveřejnily vykreslování fotografií nadcházejícího Jeepa Wagoneera a  Grand Wagoneera 2021  . Z špionážních fotografií můžeme usoudit, že Wagoneer použije některé tipy Grand Cherokee. Bude sedět na horní části těla na rámu. Stejná platforma tvoří základ modelu Ram 1500. Platforma podle modelu Wagoner je vylepšena ze spolehlivého zdroje. Lze tedy očekávat, že vyrobíme lehčí materiály, které zlepší spotřebu paliva a zvýší stabilitu tohoto SUV.

Auf der Vorderseite erhält Jeep Wagoneer den bekannten Kühlergrill mit sieben Schlitzen, der beim Rendern von Fotos sehr gut aussieht. Das nächste große Ding, das Aufmerksamkeit erregt, is ein massiver Stoßfänger, der diesem SUV ein muskulöseres Aussehen verleiht. Auf der Rückseite wird der Hersteller horizontale Rücklichter und die neuen Auspuffauslässe verwenden. 17-Zoll-Räder sind Standard, und wir können größere Räder an den oberen Verkleidungen erwarten.

Jeep Wagoneer 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Jeep Wagoneer 2021 Moderní kabina

Kabina  Jeep Wagoneer 2021  nabízí moderní design. Kromě toho bude výrobce používat vysoce kvalitní materiály a nejnovější dostupné technologie. Kabina tohoto SUV bude vybavena novou aktivní redukcí hluku a můžeme předpokládat, že bude mnohem tišší než u modelu Cherokee.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Používají se však některé funkce modelu Grand Cherokee. Řídicí panel bude například vybaven dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 12 palců a bude zahrnovat zvukový systém, 360stupňový fotoaparát, zadní výklopné dveře bez použití rukou, připojení Bluetooth, porty USB a další.

Jeep Wagoneer 2021 Drive & Performance

Nejnovější  2021 Jeep Wagoneer  z některých spekulací dostane pod kapotu různé typy motorů. Model si také půjčí energetické jednotky od vlajkové lodi Jeep Grand Cherokee. První 3,6-litrový dieselový motor V6 s výkonem 295 koňských sil a točivým momentem 260 Nm

Příští jízdou Grand Cherokee bude navíc motorem Hemi s objemem 5,7 litru V-8. Tento typ motoru pod Cherokee může produkovat přibližně 360 koní a točivý moment 390 lb-ft. Nabízí také slušnou spotřebu paliva ve městě / na dálnici EPA 14/22 mpg (4WD). Můžeme také očekávat, že Wagonner použije stejnou 8stupňovou automatickou převodovku.

Vzhledem k velkému a pevnému podvozku je posledním podobným motorem kompresor V8 o objemu 6,2 litru. Tato pohonná jednotka pohání Grand Cherokee Trackhawk a poskytuje fantastickou výkon 707 koní.

Jeep Wagoneer 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Datum vydání a očekávaná cena

Zatímco  je  potvrzen nový Jeep Wagoneer 2021 , můžeme současně očekávat i větší verzi Grand. Věříme, že obě verze budou k dispozici příští rok. Některé zprávy naznačují, že cena připravovaného modelu by se měla pohybovat kolem 60 000 EUR.