Audi A6 2022: technická data, cena, datum vydání

Nové Audi A6 2022 datum vydání, cena, interiér  – každé skromné  Audi A6 2022  bude tím tichým člověkem v místnosti, jehož chování je stále mluvené hlasitěji než fráze. Tyto recepty jsou většinou ponechány nedotčené; Užijete si kondici při jízdě a vozidlo se spoustou potenciálu, které vám pomůže se vším všudy, novou kabinu, která je nabitá technologiemi, spolu se špičkovými funkcemi a konstrukcí.

Audi A6 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Tato A6 také patří mezi nejspolehlivější auta a kamiony na silnicích, cenově dostupná ve srovnání s konkurencí, která se tam stejně jako toto BMW řady 5 dostane spolu s Mercedesem třídy E. Tyto typy 2022 jsou obvykle provozovány s 2.0T 4trubkovým a také s 3.0T V6 a také s menšími hybridními řešeními. Mezi pravidelná vylepšení v roce 2022 patří varování před opuštěním jízdního pruhu a dokonce i významná přední světla pro automobilový průmysl. To má klip rozdělený do asi tří konkrétních akcí, které A6 předvádí nejschopnější sedany střední třídy, které jsou v současné době zlevněné, a pokud jste single, když přijde na to, že se budete vznášet pod radarem, je toto auto zdravou volbou.

Vnější design

Noví vývojáři Audi využívají technologii, díky které se celý vzhled sedanů podezřele podobá. Mnozí to milují. Jiní však potřebují, aby kolemjdoucí pochopili, že na cestách je skutečně něco drahého ve srovnání s jednoduchou nižší verzí A4. Pro lidi, kteří neznají řadu sedanů Audi, může být tato A6 jako další A4. Typickými atributy této odrůdy jsou stěrače čelního skla detekující srážky, světlomety automobilů, přední a zadní parkovací asistenty, směrová přední a zadní světla a také sklopná, vyhřívaná a také automobilová zatmavovací částečná nástěnná zrcátka s pamětí a efektní posuvná střecha. Osobní a nákladní vozy Premium Plus zvládají každý inovativní kritický proces Audi pomocí bezklíčového startování,

Výrobky Prestige pracují s energeticky úspornými zavíracími dveřmi spolu s možnou uzavřenou a otevřenou oblastí kufru. Tento nepovinný sportovní balíček zlevní auto o 0,8 palce a přidá pár 20 palců. Dvoubarevné vícepaprskové ráfky, zatímco všechna auta jsou standardně dodávána s 19palcovými pneumatikami s různými styly, které se liší v závislosti na volbě motoru. Toto  Audi A6 2022 je rozhodně manažerský sedan, který využívá iluze být luxusním manažerem. Je o něco menší ve srovnání s BMW řady 5 s 194,4″, odvaluje se s rozvorem 115,1″ a také se objevuje 57,4″ na podlaze. Výška může být 74,3 palce, ale naroste na 83,1 palce, když jste dekorativní boční zrcátka. Terénní velkoobchod pro všechny typy bude 4,2 palce.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Každý, kdo prováděl jejich přípravy, ví, že Audi vyrábí ty nejlepší dekorace a tento prvek se také stal jedním z nejdůležitějších detailů nabídky Audi v celé její rozmanitosti vozidel. Toto Audi A6 2022 přichází s úžasně inovativním sedadlem s exkluzivními produktovými řadami a vytříbeným stylem, který v maximální možné míře zabraňuje použití ovládacích tlačítek a tlačítek. Kromě dokonalého vzhledu interiéru je však plný funkcí počínaje bezrámovým stmívačem zpětného zrcátka s virtuálním kompasem, koženkovými sedadly, několika oblastmi akutních stavů a ​​elektromechanickým systémem parkovací brzdy pro automobily.

Audi A6 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Přední sedadla během prémiové jednotky bývají vyhřívaná, a proto jsou elektricky variabilní pomocí 8 strategií, plus sada bederních obratlů. Premium Plus typy resetovacích funkcí, např. B. Přepínání provozu na webových stránkách, abyste se dostali z opatrnosti, prvotřídní pohled na metodu videokamery s 360° digitální videokamerou a vyhřívané ovládací prvky. Verze Status v horní části přidávají inteligentnější správu prostředí se 4 oblastmi, tucet elektricky nastavitelných autosedaček spolu s displejem pro upoutání pozornosti a dokonce funkcemi navádění řidiče, jako je adaptivní vedení výletu na dovolenou spolu s upozorněním na provoz webu. .

Motor Audi A6 2022

Nejnovější manažeři si mohou vybrat ze 2 motorů, z nichž každý je ve srovnání s efektivním řízením této A6 na cestách a na těch otevřených silnicích. Tento 2,0litrový, turbo, vícetrubkový motor se zdál být zpožděn kolem roku 2021 a nabízí 248 koňských sil a také 273 lb-stop točivého momentu. Tento typ hnacího ústrojí lze kombinovat s vaší 12voltovou lehkou hybridní elektronikou, která dominuje prvku start/výjezd, a také s některými dalšími doplňkovými produkty. Tento motor má více než dostatečnou tažnou sílu a měl by být považován za preferovanou volbu mezi výrazně méně nadšenými řidiči. Výkon této kolekce Audi A6 2022 je typicky přeplňovaný 3,0litrový motor V-6, který zvyšuje výkon 335 koní a také masivní točivý moment 369 lb-stop.

Audi A6 2022: technická data, cena, datum vydání, Autobrezik

Tyto 3,0litrové motory lze kombinovat s obnovou pomocí 48voltového středně hybridního procesu. Oba motory přenášejí svůj výkon na všechny pneumatiky prostřednictvím šestistupňového systému dvojité spojky S Tronic, který využívá naprogramovanou převodovku s generací všech pneumatik Quattro. Změny jsou obvykle úhledné a přesné, a dokonce opravdu šikovné, když je ponecháte v útulném prostředí. Překvapilo nás, že Audi A6 2022 má schopnost postarat se o rychlé okraje a snadné změny jízdního pruhu: že A6 se bez ohledu na svou značnou zdrženlivou nadváhu dokázalo odvolávat na pokyny v řidiči pro pozoruhodné omezení a co je zajímavé, poskytovat primární řízení opravdu cítit a také přeměnit v reakci. Přední a zadní odpružení s 5 url poskytuje vynikající harmonii pro sílu a luxus. I když je A6 sportovně založený, zdá se, že je řidičsky oddělený a nepochybně je také extrémně pohodlný, aby se postaral o tuto pohodovou plavbu.

Cena a datum vydání Audi A6 2022

Náklady na Audi A6 2022 budou stanoveny na základě nákladů s hlavními konkurenty, tímto Mercedesem třídy E a také BMW řady 5. Chcete-li mít tuto pneumatiku z Premium 4-duše 45 TFSI přímo za sebou, zaplatíte přes 54 900 eur. Tato hodnota omezuje předplatné, zdanění a také náklady na umístění ve výši 995 eur. Každý Premium 55 TFSI s mnohem výkonnějším turbo V6 by tuto částku mohl zvýšit na 59 800 eur.