Audi E-Tron GT 2022: ceny, přehled, technická data

Audi

Nové Audi E-Tron 2022 GT cena, specifikace, koncept  – Jakmile se v nadcházejícím roce zvýší očekávání různých funkcí vašeho  Audi E-Tron 2022 Díky postupně odmaskovanému uspořádání a také technologickým inovacím je vždy šance, že konkrétní cestovatelské znalosti mohou být rozhodně anti-vrcholem. I když je to Audi, naše společnost spolu s E-Tronem diskutuje o každé obchodní značce kolem světového designu a zajišťuje, že lidé se všemi 4 kapelami se od vaší značky očekávali. Abychom ukázali, že jejich první výtvor plně elektronického vozu měl ty správné prvky a vynikající možnosti, aby byl užitečný v reálném životě obecně, Audi po nás požadovalo, abychom jeli přesně tam, kam se většina v Abú Dhabí může dostat Lidé na městských a příměstských trasách, ulicích, klikaté silnice jsou Hill Street, stejně jako pustina off-road hřiště.

Vnější design

V podstatě jsme měli možnost si představit, že E-Tron byl v září ve studiu v San Franciscu a dokonce i stojan na elektromotor je jen zřídka praktickým nebo dokonce dokonalým místem pro diktování jiného designu. Abu Dhabi nám nabídlo možnost porozumět E-Tronu ve velmi aktuálním sociálním prostředí. Tato první okolnost hovoří pro mnohé informativní, všechny současné, sofistikované produktové řady E-Tronu se nesprávně mísí s cíleným provozem, ale zjevně jde o okleštěné SUV Audi, bez jednoho z troufalých, pseudoinovativních atributů, které byly implementovány mnoha elektrický pohon a také hybridní vozidla.

Přestože je Audi E-Tron 2022 od té doby běžně vybaveno 19palcovými pneumatikami, tyto testovací vozy a nákladní vozy nejčastěji používaly nepovinné 21palcové pneumatiky. Rozměr pneumatik s koly Goodyear Eagle 265 / 45ZR21; to esteticky redukuje automobil v samotě. Pravdou je, že každý E-Tron má rozměry 4 901 milimetrů (192,9 palce) a 2 928 milimetrů (115,3 palce) rozvoru mezi vašimi Q5 a Q7. Tyto zvýrazněné kluby kolem každého jednotlivého oblouku pneumatiky natahují svaly směrem k bokům E-Tronu a dodávají vynikajícímu designu účelný postoj, který odpovídá jeho velkému SUV stánku.

Vzhled interiéru

Design kabiny je skutečně produkt nebo služba, která je přesně ve stejné třídě, jakou jsme si nyní představovali u nejnovějšího Q3. To zdůrazňuje znatelnou tloušťku automobilu a zároveň poskytuje trojrozměrný výsledek, ale snižuje velikost grafiky s palubní deskou.

Váš hudební nástroj Audi Digital Cabin seznámí řidiče s novými produkty Audi a jednotlivé displeje pro elektrickou jízdu vozů využije pouze jako doplňkové funkce. Se zadní kapsou, která nabízí dostatek prostoru pro nohy a hlavu pro cestující, by toto  Audi E-Tron 2022 mohly  ocenit také VIP společnosti působící v metropolitních oblastech regulovaných znečištěním, jako je Main Central London, kde se stává bez bezplatného přístupu. , samozřejmě, aby byla auta bez znečištění.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Motor Audi E-Tron 2022

Abychom se vypořádali s očekáváním, měli bychom od začátku dostat něco křišťálově čistého. Všechny  e-tronyDesign plnohodnotného SUV a naprostá nadměrná hmotnost naznačují, že to sotva musí být předchozí termín vnitřní výkon nebo dokonce zvládnutí klikaté silnice. Pokud budete souhlasit, zjistíte, že původně plně elektrická generace vozu od Audi se svou stylovou a dokonale navrženou plechovkou je přesně to, co slibuje a dává každému know-how o vozidle, které jezdí bez námahy a hladce. Poté, co jste „napájeli“ program stisknutím startovacího spínače, často volíte D nebo dokonce R pro přechod vpřed nebo dokonce v opačném směru. V D pak můžete vybrat požadovanou cestovní funkci, jako je sport. Tomuto Q7 lze dát tradiční počítačový hardware Adaptive Atmosphere Suspensions.

Stroj má variaci nastavení stopy o 3 palce (76 milimetrů), stejně jako v režimu off-road, kdy se délka jízdy prodlouží o 1,4 palce (35 milimetrů). Na druhou stranu čtyřsměrná rukojeť ESC (Digital Stabilization Handle) nabízí sportovní a dokonce i off-roadové možnosti a lze ji dokonce zcela deaktivovat. Ačkoli by Audi E-Tron mohlo v roce 2022 udržet při jízdě ve městě v mírných teplotních rozsazích nad 330 MLS, což je srovnatelné se 111 mil na galon ve velmi běžném motorovém vozidle, Audi E-Tron v zimním počasí výrazně klesne na pouhých 230 MLS, pokud mít ekvivalentní úroveň ničení odrůdy zaznamenané při jízdě autem na ulici. Výsledkem je, že tato běžná smíšená městská a dálniční sbírka klesne z 260 MLS při mírných poruchách tepla na vzdálenost asi 200 při nízkých teplotách. Také terén,

Cena a datum vydání Audi E-Tron 2022

To nás na začátku času zneklidnilo. Takže jsme s tím nakonec úplně spokojeni nebyli. Především proto, že není skutečně úsporný, může to být pouze cenové řešení, bez kterého se obejdeme. V každém případě jeho metoda zrcadlení make-upu videokamerou není legalizována na mnoha různých místech, jako je Evropa, takže debata ve vašem bydlišti může být sporným obdobím. Audi E-Tron 2022 bude možné zakoupit v evropských zemích na počátku roku 2021, v Evropě na jaře 2021 a v Asii a dokonce i části Asie v září 2021, spolu s 74 800 eur v Evropě.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.