Audi E-Tron S 2021: ceny, spotřeba, technická data

Zcela nový prototyp Audi E-Tron S 2021 performance se čtyřmi kruhy byl spatřen na Nürburgringu. Z prvních špionážních nahrávek vidíme, že připravované SUV vypadá agresivně a sportovně.

Na základě běžných modelů má E-Tron se znakem S tři elektromotory. Dva motory sedí na zadní nápravě a jeden je vpředu. Kromě toho má nový a standardní E-Tron lithium-iontovou baterii o výkonu 95 kilowatthodin, která nabízí dojezd 218 mil.

Vizuální design Audi E-Tron S 2021

Nové Audi E-Tron 2021 nabízí designový jazyk, který je téměř totožný s jazykem standardního E-Tron. Samozřejmě je vidět několik změn a model S vypadá agresivněji a sportovněji. Existuje mnoho prvků, které popisují, že se jedná o model výkonu.

Na rozdíl od běžného E-Tron má nový S o něco větší vstupy a LED světlomety s digitální maticí. Kola a pneumatiky jsou navíc rozsáhlejší než standardní E-Tron. Ve standardním paketu má model S 21palcová kola, ale 22palcový ráfek bude k dispozici na přání později. Nový agresivní styl se nám líbí víc než originál. Mimochodem, můžeme vidět i některé změny na zadní straně, včetně revidovaného systému čajového světla podobného Q8, nového nárazníku a designu difuzoru.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Kabina vypadá jedinečně

Interiér Audi E-Tron 2021 vypadá fantasticky. Kabina v zásadě nabízí mnoho tmavých barev a sportovní sedadla z jemné kůže napa. Vidíme také, že výrobce má ve středu vyražená sedadla s logem „S“.

Na rozdíl od běžného modelu nabízí nový model více dekorativních vložek a balíček pro obrysové / okolní osvětlení. Uvnitř je samozřejmě vidět mnoho prvků běžného modelu, například systém ovládání dotykové odezvy MMI se dvěma velkými displeji. Skvělý virtuální kokpit od Audi je navíc k dispozici jako head-up displej.

Technické údaje hnacího ústrojí Audi E-Tron S 2021

Připravované Audi E-Tron S 2021 je plně elektrické vysoce výkonné SUV. Tento model používá tři nezávislé motory. Dva motory sedí na zadní nápravě a jeden vpředu. Díky tomu může Audi přesně měnit točivý moment mezi zadními koly. Celkový výkon díky třem elektromotorům je 370 kW (496 PS / 503 PS) a systémový točivý moment 973 Nm (717 lb-ft).

Pokud jde o baterii a dojezd, věříme, že se Audi bude držet standardní lithium-iontové baterie o výkonu 95 kilowatthodin v modelu E-Tron. Jak možná víte, s touto baterií EPA hodnotila standardní E-Tron 204 mil a 218 mil ve více aerodynamickém E-Tron Sportback. Podle Audi by E-Tron S mohl nabídnout lepší zrychlení než běžné. Slyšeli jsme, že model S může sklouznout na 60 mph za méně než 4,5 sekundy.

Datum vydání a cena

Datum vydání zcela nového elektrického crossoveru Audi E-Tron S 2021 by mohlo být letos. Neznáme přesné datum vydání E-Tron, ale podle výrobce to bude později v tomto roce.

Jak již bylo zmíněno dříve, nový model se čtyřmi kruhy vypadá futuristicky a jedinečně. Podle výrobce bude nový model k dispozici od 107 770 eur.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.