Hyundai Terracan 2022: specifikace, cena, datum vydání

Hyundai roste. Korejský výrobce již není outsiderem a stává se velkým hráčem na klíčových automobilových trzích. Jeho produkty můžeme porovnávat s těmi nejlepšími ve své třídě. Toyota, Ford, GM a další společnosti sledují, co tato automobilka chystá. Po premiéře třířadého SUV Palisade a prémiového modelu Genesis GV80 očekáváme další rozšíření produktové nabídky. Jeden chybějící kousek je SUV v plné velikosti. Hyundai Terracan 2022 by mohl mít volné místo a dokončí seznam .

Hyundai Terracan 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Není to poprvé, co byl štítek použit. No, je to svým způsobem trend vracet stará vozidla s novým stylem a aktualizovanými motory. Před dvěma desetiletími byl Terracan průměrné SUV. Oproti dnešním požadavkům však bude muset vozidlo růst ve všech směrech. U segmentu plné velikosti očekáváme, že bude dlouhý alespoň 200 palců. Kromě toho Hyundai Terracan 2022 nabízí velké množství energie. V6 je největší aktuálně používané zařízení. Po nabití by mohl generovat dostatek energie pro takové vozidlo.

Hyundai Terracan 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

Vracím se

Štítek se poprvé objevil před 20 lety. Terracan v té době nahradil Galloper, plnohodnotné SUV založené na Mitsubishi Pajero. Takže na Hyundai Terracan 2022 je něco, co má základ. Nové standardy udělaly z jeho nástupce, Veracruz, středně velké SUV, i když byl větší než Terracan. Poslední Veracruz byl postaven v roce 2015, osm let po ukončení výroby jeho předchůdce.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Tato vozidla se na americkém trhu nikdy neobjevila. S menšími vozidly Hyundai pomalu dobýval novou zemi. Praktičnost, hodnota a odolnost crossoverů a SUV vytvořily jméno, které je řadí po bok předních amerických a japonských výrobců automobilů. Nyní expanze ukazuje vůli pokračovat v expanzi a otevřít nové trhy. Návrat staré jmenovky je dnes trendy. Posledním modelem, který se po přestávce vrátí, je Jeep Grand Wagoneer. Ford také udělal hluk před pěti lety, když oznámil, že se Bronco vrátí. Honda Passport, Toyota Venza, Chevy Blazer atd., to všechno jsou modely, které se před časem vyráběly, přestaly se vyrábět a v posledních sezónách byly znovu oživeny. zHyundai Terracan 2022 – jistě, proč ne!

Hyundai Terracan 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

V6 nestačí, Hyundai Terracan 2022 potřebuje V8

To je nesmysl. Téměř. Ford je jednou z výjimek potvrzujících pravidlo a zdá se, že několik dalších společností by mohlo použít vysoce výkonné šestiválce, aby ušetřily pod kapotou a zlepšily spotřebu paliva. Hlavním úkolem je udržet výstupní výkon na vysoké úrovni. Většina velkých souprav je schopna produkovat kolem 400 koňských sil nebo více. Největší jednotkou v sestavě Hyundai je nový 3,8litrový V6, který debutoval u středně velkého SUV Palisade. Podle starých pověstí společnost pracuje na verzi twin-turbo se zdvihovým objemem 3,3 litru, což by mohlo vést k výkonovému rozpětí 370 až 400 koní. No, nějakou dobu jsme neslyšeli žádné známky vývoje. Jiný zdroj tvrdil, že Genesis se chystal vyrobit 5, Představte agregát V8 o objemu 0 litrů s výkonem 450 koní. To by bylo ideální proVhodné pro Hyundai Terracan 2022 .

Hyundai Terracan 2022: specifikace, cena, datum vydání, Autobrezik

očekávání

SUV má být prostornější než palisáda. U obou modelů Hyundai však očekávejte podobný stylistický jazyk. Odvážné rámečky a interiér, který nabízí některé pokročilé možnosti, jistě přijdou. Přesto společnost své fanoušky překvapí některými novinkami. Možná se dočkáme další pomoci pro řidiče, nejnovějšího příslušenství pro bezpečnost a infotainment, hands-free víka zavazadlového prostoru… Hyundai Terracan 2022 by mohl nabídnout i osm sedadel ve třech řadách. Kapitánská křesla v prostřední řadě by byla skvělá špičková volba. To bude mít dopad na cenu, která by měla začínat pod 50 000 eury. Hyundai je o něco levnější než konkurence, ale svými produkty nabízí více. Navíc delší krytí je nepřekonané – majitel budoucnostiV každém případě Hyundai Terracan 2022 přichází se sedmiletou zárukou a prodlouženým počtem najetých kilometrů.