Jeep Wrangler 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Nejvýkonnější terénní vozidlo  Jeep Wrangler 2021 Unlimited  SUV bude brzy přepracováno. Podle nejnovějších zpráv představí nová generace Jeep Wrangler Unlimited 2021 mnoho občerstvení. Tento SUV je znám jako nejpohodlnější a nejvšestrannější verze, která kdy nese legendární značku Wrangler. Díky svým venkovním zkušenostem a podivnému designu je také jedinečný na trhu.

Revidovaná verze navíc nabídne více standardních funkcí a můžeme očekávat prudký boj mezi  Jeep Wrangler Unlimited 2021  a novým Fordem Bronco.

Jeep Wrangler 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Jeep Wrangler 2021 Neomezené občerstvení pro návrháře

Z hlediska designu je  Jeep Wrangler 2021  Unlimited jedinečný SUV, který přitahuje určitý počet kupujících. Tento model vypadá podivně a je odolnější než dnes všechny SUV. Díky tomu je snadné vidět na ulici.

Das neue Modell wird neben einem erfrischten Look auch ein verbessertes Fahrverhalten und Stabilität erhalten. Eine weitere Kuriosität, die dieses Modell einzigartig macht, sind abnehmbare Türen, eus zusammenklappbare Windschutzscheibe und Optionen für Softer od Hardtop-Dächer. Darüber hinaus können Türen leicht entfernt werden, da du aus leichtem Aluminium bestehen and das Verdeck dank des vereinfachten 2-Stufen-Klappsystems abgenommen werden kann. Rubicon-Modelle werden noch mehr Änderungen prinen. Dieser Offroader je mit röhrenförmigen Felsschienen und einem fortschrittlichen Allradsystem ausgestattet.

Jeep Wrangler 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Vzhled kabiny

Stejně jako exteriér, i interiér vytváří zvláštní vzhled. Kabina je navíc modernizována a je pohodlnější než dříve. Tento SUV je také zevnitř moderní a nabízí rafinovaný design a čisté rozvržení. Základní model je také dobře vybaven. Tento luxus však dosahuje pouze vyšší úrovně.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Ultimate Wrangler je čtyřdveřový SUV s dostatkem místa pro 5 cestujících a navíc zavazadlovým prostorem. Základní model je vybaven rozsáhlým informačním systémem s dotykovou obrazovkou a alpským audio systémem. Při výběru zařízení Rubicon však mohou kupující získat různé konfigurace hardtopu, současný multimediální systém 8,4 palce Uconnect a pokročilé bezpečnostní prvky, jako jsou senzory slepého úhlu.

Jeep Wrangler 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Jeep Wrangler 2021 Unlimited nepřinese nový motor

Nadcházející  Jeep Wrangler 2021  Unlimited je poháněn dvěma benzínovými motory, naftou a hybridem. Standardní motor, který je k dispozici v celé řadě, je 3,6 litrový Pentastar V6, který nabízí točivý moment 285 hp a 260 lb-ft. Tento motor je výkonný a přenáší energii prostřednictvím 6-stupňové manuální nebo 8-stupňové automatické převodovky.

Volitelně získáte 2,0litrovou čtyřválcovou hnací soustavu s turbodmychadlem, které odčerpá 268 koní a točivý moment 295 lb-ft. Tento motor bude k dispozici s 8stupňovou automatickou převodovkou. S tímto motorem budou k dispozici také čtyřdveřové dveře Sahara, ale budou používat mírný hybridní systém eTorque. Posledním motorem v tomto modelu je nafta. Výrobce z poslední zprávy použije pohonný systém V6 s objemem 3,0 litru, který zvyšuje spotřebu paliva. Do té doby však Jeep pro tento model neposkytl přesná čísla tarifů.

Jeep Wrangler 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh, Autobrezik

Jeep Wrangler 2021 Unlimited – datum vydání a cena

Revidovaný  Jeep Wrangler 2021 Unlimited dorazí  koncem tohoto roku. Doporučená maloobchodní cena výrobce je stejná jako dříve. Nadcházející Jeep Wrangler Sport se 2 dveřmi bude stát méně než 28 000 EUR, včetně cílového jízdného 900 EUR.

Cena čtyřdveřového Wrangler Rubicon se však zvýší na 40 000 EUR. Pokud si chcete koupit všechny gadgety se čtyřmi dveřmi Wrangler Rubicon, cena obvykle přesahuje 52 000 EUR. Nadcházející  Jeep Wrangler Unlimited 2021  bude aktualizován a budou existovat přímí konkurenti, jako jsou Toyota 4Runner, Ford Explorer a Subaru Outback.