Lincoln Navigator 2021: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející Lincoln Navigator 2021 je model páté generace. Toto SUV v plné velikosti nabízí spoustu luxusu a působivé kvality jízdy. Kromě toho má Navigator výkonný motor a dlouhý seznam technických funkcí. Čtvrtá generace Navigator dorazila téměř před dvěma lety. Logicky 2021 Navigator zavede občerstvení během cyklu.

Cadillac však přepracovává svůj model Escalade, takže Lincoln musí provést zásadní změny. Do tohoto bodu jsou změny jen řadou spekulací. To zahrnuje zásadní facelift, hybridní hnací ústrojí a řadu dalších vylepšení.

Lincoln Navigator 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Navigator Exterior 2021 Facelift

Spekulace předpovídají celkový facelift. To se nestane, alespoň ne v roce 2021. Lincoln se domnívá, že je příliš brzy na významné upgrady, koneckonců model čtvrté generace je relativně čerstvý. S vědomím, že Lincoln Navigator dorazí v roce 2021 se známým designovým jazykem. Styl je také zachován. Lincoln představí pouze drobné vizuální aktualizace.

Ve výsledku bude nové SUV v plné velikosti vypadat subtilněji a moderněji. Některé funkce jsou mírně zvětšené a boční profil vypadá čistěji a elegantněji. Lincoln nenabídne žádné nové volitelné funkce, což byla další fáma. V roce 2022 by mohlo dojít k významným změnám, a to je také velká otázka.

Lincoln Navigator 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Luxusní interiér

Také neočekáváme žádné zásadní změny zevnitř. Lincoln Navigator 2021 je do značné míry model carryover. Aktuální model byl nedávno aktualizován, takže v tuto chvíli není nutná žádná radikální akce. Interiér Navigatoru však vypadá opravdu působivě a super luxusně.

Pohodlí je perfektní a uvnitř je spousta místa. Plyšové materiály jsou všude a seznam standardních tvarovek je dlouhý. Zvěsti naznačují nová barevná schémata v interiéru. Dává to dokonalý smysl, ale nevěřte této fámě, dokud se nestane oficiální.

✓ Můžete také zkontrolovat:

High-tech funkce

Toto je jediná kategorie, kde má zbrusu nový Lincoln Navigator 2021 aktualizace. Pro začátečníky je aktuální Navigátor dostatečně technický, takže neočekávejte zásadní aktualizace. Lincoln vylepší integraci chytrých telefonů, informační a zábavní systém a 10palcový displej. Vylepšen byl audiosystém se 14 reproduktory, navigace, hotspot WLAN a satelitní rádio.

Prémiový zvukový systém s 20 reproduktory je možná nejdůležitějším přírůstkem pro rok 2021. Kromě toho nový 2021 Navigator tentokrát obdrží více bezpečnostních pomůcek. Mezi ně patří nouzový brzdový asistent, varování před kolizí vpřed a adaptivní tempomat.

Lincoln Navigator 2021: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Hybridní spekulace

Nejprve je hybridním hnacím ústrojím vyvrcholením nejnovějších pověstí. To se bezpochyby stane v blízké budoucnosti. Lincoln Navigator 2021 je dobrým kandidátem, ale očekáváme, že volba hybrid dorazí v roce 2022. Budeme se řídit těmito fámami a počkáme, až se stane něco oficiálního. Kromě toho v roce 2021 zůstane Navigator z velké části z hlediska výkonu.

To znamená, že twin-turbo V6 je stále v nabídce. Tento motor poskytuje výkon 450 koní a je vybaven 10stupňovou automatickou převodovkou. U SUV plné velikosti je spotřeba paliva solidní, 16 mpg ve městě a 23 mpg na dálnici. Kvalita jízdy je však vynikající, vše je tiché a převodovky fungují velmi hladce.

Cena a datum vydání Lincoln Navigator 2021

Malý počet aktualizací nezvýší počáteční cenu. Nadcházející Lincoln Navigator 2021 bude začínat na 70 000 eurách. Toto SUV plné velikosti má nádech luxusu a je jedním z nejlepších SUV plné velikosti, které na trhu najdete. Nový navigátor bude vydán ve druhé polovině roku 2020.