Tesla Model S 2021: Technické informace, cena, datum vydání

Model S je elektrické vozidlo Tesla, které lze jen zřídka považovat za vozidlo, které by dostalo speciální druh vylepšení. Nicméně,  Tesla Model S 2021  je přepracován podle Mansory, který bude speciální vozidlo v tomto roce.

Mansory ist weltweit dafür bekannt, einige provokante und aufregende neue Stile zu präsentieren, die auf dem neuesten Genfer Salon mit dem Ferrari 488 GTB vollständig ausgestellt und präsentiert wurden. Sie werden vielleicht sehen, ví, že unglaublich es ist, ein Elektroauto wie das S-Modell umzubauen. Tatsächlich liegt hier das Geheimnis von Mansory. Eigentlich bekommt das Model S Refresh kein lautes Kit, wie man es von anderen Modellen erwarten würde, aber es ist immer noch etwas Ziemlich Neues für dieses Auto.

Tesla Model S 2021  je sama o sobě zcela odlišným typem automobilu, a to nejen kvůli elektrickému hnacímu ústrojí a jeho vlastnostem, ale také kvůli způsobu, jakým Mansory zvolil tento design. Směr, kterým se vydali, je vydat aerodynamické aktualizace vozidla a především se zaměřit na exteriér vozu. Nebude to monstrum o výkonu 1 000 koní, jako mnoho modelů, které Mansory dříve přepracovala, ale úplně jiný druh zvířete.

To, co sem dostaneme, je celkem jednoduché, jednoduchá karbonová aerodynamická sada, velmi elegantní a luxusní interiér, nová dvojkolí a také si ceníme, že Mansory nepřeháněl a nezměnil auto na něco, co bychom mohli považovat za dospělého bojovníka pouliční auto dostaneme pěkné auto na zem s velmi vhodnou aktualizací. Přečtěte si tedy recenzi a dozvíte se více o automobilu.

Mimo  Tesla Model S 2021

Exteriérová aktualizace, kterou společnost Mansory dala modelu  Tesla Model S 2021,  je překvapivá, když se na ni podíváme a porovnáme ji s něčím, co tato restaurátorská společnost udělala se svými předchůdci. Subtilní exteriérový program, kterým vozidlo prošlo, je velmi dobrý a hodí se k tomuto vozu dobře. Změny nejsou tak výrazné jako u všech ostatních modelů, ale nabízejí některé velmi pěkné doplňky, které osloví fanoušky původního modelu. Vůz dostal nový přední nárazník s větší mřížkou a zcela novou mřížkou. Vůz funguje docela dobře s novým předním okrajem a vypadá fantasticky se zbrusu novým světle zeleným závodním pruhem, který se táhne přes střed vozu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Boční strana  modelu Tesla Model S 2021  má nové boční prahy, které sedí přímo pod obtisky namalovanými ve stejné jasně zelené barvě. Největší změna se však týká zadní části vozu. To vše díky novému spoileru, který byl přidán, a dvojici difuzorů umístěných na místě podvozku. Difuzory mají také jasně zelené akcenty a jsou posledním kouskem skládačky, kterou auto dostane. Takže možná něco, co bychom od tunerové společnosti neočekávali, protože auto nekřičí agresivně, ale má určitý styl.

Uvnitř  Tesla Model S 2021

Interiér  modelu Tesla Model S 2021  také není tak agresivní, jak by se dalo od tunerové společnosti očekávat. Vnitřek je ve skutečnosti pokryt olivovou kůží, což je druh kůže, která je opálená středem olivových listů. Motiv interiéru je v souladu s ekologickým charakterem společnosti Tesla a ve skutečnosti kombinuje interiér se zelenou politikou společnosti. Takové prostředí také dělá z interiéru svěží a vhodné prostředí, které může člověka uklidnit a zefektivnit jeho řízení.

Podobné jasně zelené akcenty najdete také na palubní desce, podlahových rohožích a sportovním volantu. Ve skutečnosti tento motiv prochází celou kabinou, protože panely a švy stejné barvy lze vidět také na sedadlech, opěrkách hlavy a výplních dveří. Stylingové balíčky jsou doplněny osvětlenými prahy dveří a dalšími hliníkovými pedály.

Motor  Tesla Model S 2021

Tesla Model S 2021  neobdrží žádné vylepšení motoru a motor zůstane stejný, ale budeme aktualizovat výkon, až bude mít vůz více než dříve. To vše díky aerodynamické sadě, kterou vozidlo dostalo, a malým vylepšením, které vozidlo nyní má, což z něj dělá mnohem rychlejší auto a lepší výkon. Kromě revidovaných čísel má auto menší opotřebení, což je pro nadšence automobilů velmi důležité. Vozidlo tak bude schopno vyprodukovat výkon 380 koní, obložení 60 kWh a výkon 5,8 sekundy, aby dosáhlo rychlosti 0-60 mph, což ve skutečnosti činí o desetinu sekundy rychlejší než standardní model.

Specifikace  Tesla Model S 2021

Rozvor: 116,5
délky: 196
šířky: 77,3 palce
Kapacita cestujících: 95 ft³
Objem zavazadlového prostoru: 26 ft³ Prázdná
hmotnost: 4647 lbs. Maximální
rychlost: 142 mph
0-60: 5,8 s
MPGe: 101/102 (město / Dálnice)
Dostupné barvy karoserie: Tmavě modrá metalíza, Tmavě modrá metalíza, Obsidian černá metalíza, Perleťově bílá vícebarevná barva, Červená vícebarevná barva, Stříbrná metalíza, Plně černá, Plně bílá a Titanová metalická Pull
: NA lb

Datum a cena vydání  Tesla Model S 2021

Toto nové vozidlo bude k dispozici příští rok, kdy bude k dispozici datum vydání  Tesla Model S 2021  . Ceny zatím nejsou k dispozici, ale budou nabídnuty při uvedení vozidla na trh, ale budou přidány nějaké problémy s přidanými materiály a výbavou. Cena ve skutečnosti do značné míry závisí na přidaných materiálech, takže je přidána pouze dodatečná cena pro základní model Tesla S.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis