GMC Jimmy 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející GMC Jimmy 2022 je zbrusu nový model. Jedná se o kompaktní terénní SUV, které bude soupeřit s velmi populárním Jeepem Wrangler. Podle posledních zpráv bude Jimmy jezdit na známé GM platformě středně velkých nákladních vozidel. Je to struktura typu tělo na rámu, která nepřekvapuje. První fotografie modelu Jimmy 2022 jsou již k dispozici.

Většina věcí o tomto modelu ale ještě není oficiální. Přesto nemůžeme upřít atraktivní design a stylový interiér. Z hlediska výkonu je nejpravděpodobnějším kandidátem 3,6litrový šestiválec. Čekáme, až společnost General Motors oznámí více podrobností v prvním čtvrtletí roku 2021.

GMC Jimmy 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Design Jimmy 2022

Nadcházející GMC Jimmy 2022 je odpovědí GM na Jeep a jeho oblíbený model Wrangler. Výrobce potvrdil, že se pracuje na novém off-roadu a některé detaily jsou již k dispozici. Pro začátek je Jimmy SUV s karoserií na rámu, které jezdí na známé platformě nákladních vozidel střední velikosti. Stejná platforma podporuje modely jako GMC Canyon a Chevy Colorado.

Po designové stránce bude přední zástěra blíže modelu Acadia. Samozřejmě, GMC Jimmy bude vypadat jedinečně a určitě představí nějaké nové věci. Přední světlomety budou údajně vypadat štíhlejší, stejně jako přední maska. Velké nápisy GMC jsou také viditelné na první pohled. Nevíme však, co se bude dít vzadu.

GMC Jimmy 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Interiér pojme pět cestujících

Zcela nový GMC Jimmy 2022 je kompaktní model, takže jeho interiér může být diskutabilní. Nepochybujeme, že General Motors vytvoří inteligentní uspořádání kabiny se dvěma řadami sedadel a jedním prostorem pro pět cestujících. Jedna věc je jasná, Jimmy vypadá zvenčí i zvenčí moderněji než Wrangler. Díky tomu Jimmy pravděpodobně nabídne více technologií než nejprodávanější SUV značky Jeep.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Pokud jde o praktičnost a funkčnost, Jimmy Wrangler pravděpodobně neporazí. Některé části jsou stejné jako SUV Acadia, včetně 8palcové obrazovky infotainmentu a seznamu standardní výbavy. Jimmy 2022 bude zahájen tři zóny ovládání klimatizace, bezklíčové zapalování a Wi-Fi hotspot. V nabídce bude také balíček GM Pro Safety Plus. Jedná se o bezpečnostní sadu s nejnovějšími asistenčními systémy.

GMC Jimmy 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Benzín V6 pod kapotou

Pod kapotou bude model 2022 GMC Jimmy s největší pravděpodobností vybaven známým motorem V6 o objemu 3,6 litru. Tento motor je k dispozici v modelu Canyon a má výkon 308 koní. Tato benzínová pohonná jednotka může navíc produkovat točivý moment 275 lb-ft. Díky různým spolehlivým zprávám má být toto kompaktní SUV dodáváno s osmistupňovou automatickou převodovkou.

Na druhou stranu se výkonnostní statistiky mohou lišit, ale Jimmy určitě nabídne více než dost výkonu. Čekáme, až společnost General Motors zveřejní další podrobnosti o možných volitelných pohonných jednotkách, hodnotách spotřeby paliva a mnoha dalších.

GMC Jimmy 2022: specifikace, cena, datum vydání, Auto Březík Servis

Cena GMC Jimmy 2022 a datum vydání

Cena 2022 GMC Jimmy je další záhadou. Některé spekulace předpovídají cenu kolem 30 000 eur. Bude to zajímavá bitva o nejlepší terénní SUV. Kromě Jeepu Wrangler existuje ještě Ford Bronco. Model Jimmy uvede GM na trh ve druhé polovině roku 2021.