GMC Savana 2023: Prezentace, ceny, technická data

GMC

Jsou věci, které existují z určitého důvodu a které si zachovávají určitou kvalitu v průběhu času. Toto je příběh GMC Savana 2023: Dlouho se na ni pohlíželo jako na nástroj – něco, co pomáhá řemeslníkům v jejich práci, ale také jako jednoduchý a levný způsob přepravy lidí. V tomto oboru je doma již více než deset let a vybudovala si svou existenci jako šetřivý dříč. Jeho mechanika odráží jeho účel: je nabízen pouze jako 2500 nebo 3500 Heavy Duty. Jediný pohon zadních kol je jedinou konfigurací pohonu a Savana je zevnitř stejně hospodárná jako zvenku.

Standardní motor V6 nabízí dostatek výkonu a točivého momentu pro většinu úkolů a pro práce vyžadující větší výkon je k dispozici výkonný 6,6litrový motor V8. Jeho volitelný balíček přívěsu umožňuje maximální tažnou kapacitu až 10 000 liber. Základní model pojme až 15 cestujících. Jednoduše dobré, pokud jde o nástroje. Stará Savana je vozidlo, které je třeba zvážit pro každého, kdo hledá nákladní, řemeslný nebo osobní nosič, který je cenově dostupnější. brod tranzit, Mercedes Benz Sprinter nebo Ram ProMaster.

Co je nového pro rok 2023?

Pro modelový rok 2023 řadový čtyřválec Duramax 2,8 litru již nebude nabízen. Rovněž byla odstraněna předinstalace rádia, která obsahovala materiál pro instalaci rádia do dodávek bez továrního rádia GM. Jinak zůstává Savana beze změny, kromě výrazného navýšení ceny, která se pohybuje od 5 200 do 5 600 USD v závislosti na modelu.

Pokud hledáte extra velký transportér s velkým výkonem, Cargo 2500 s prodlouženým rozvorem je tou nejlepší volbou. Savana Cargo 2500 se standardně dodává s couvací kamerou, asistentem rozjezdu do kopce a elektronickou kontrolou stability. Jaký motor si vyberete, závisí na práci, kterou chcete, aby vaše Savana dělala. Většinu úkolů lze splnit se základním 4,3litrovým motorem V6, který produkuje 276 koní a 298 ot./min. Pokud však jde o tahání těžkých nákladů, V8 s výkonem 401 koní a točivým momentem 464 koní je nepochybně lepší volbou. Chromovaná mřížka chladiče, chromovaný přední a zadní nárazník, tempomat, varování před kolizí a uzamykatelný zadní diferenciál jsou další prvky, které snižují hodnotu Savany.

motoru, převodovky a výkonu

GMC nabízí Savana se standardním 4,3litrovým motorem V6 s výkonem 276 k a volitelným 6,6litrovým motorem V8 s výkonem 401 k. Motor V6 je spojen s modernější osmistupňovou automatickou převodovkou, zatímco motory V8 jsou stále spojeny se zastaralou, ale robustní šestistupňovou automatickou převodovkou. Verze Savana se standardním rozvorem 2500 nebo 3500 nabízí nejvyšší tažnou kapacitu 10 000 liber, je-li vybavena 6,6litrovým motorem V-8 a volitelným paketem vybavení přívěsu.

Spotřeba paliva a MPG v praxi

Vzhledem ke své klasifikaci nezíská GMC Savana hodnocení EPA za spotřebu paliva. To platí také pro těžké snímače 2500 a 3500 GMC.

Interiér, pohodlí a nakládka

V interiéru Savany je prvořadá funkce. Interiér nabízí velká pohodlná sedadla a elegantní palubní desku z robustního černého plastu s ergonomicky uspořádanými ovládacími prvky. Osobní vůz nabízí standardně 12 míst k sezení, modely s prodlouženým rozvorem odvezou až 15 osob. Základní verze LS nabízí přední a zadní klimatizaci, elektricky ovládaná okna, elektrické zámky, AM/FM audio systém s MP3, tempomat a nastavitelný volant. Kvalitnější výbava LT nabízí další luxus např. B. Bezklíčový vstup.

Nákladní verze Savany nabízí nákladový prostor až 3,5 m. Na rozdíl od verzí s vysokou střechou některých konkurentů se však vysocí lidé v Savaně pohodlně nepostaví. Nákladní vozy se dodávají v surovém stavu s holými nákladními vozy, které lze snadno upravit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. GMC však nabízí některé regály a další úložná řešení, stejně jako posuvné boční dveře nebo dvoje otočné dveře. Na rozdíl od moderních minivanů mají všechny Savany pouze jedny zadní dveře na straně spolujezdce.

✓ Můžete také zkontrolovat:

infotainment a konektivita

Kdo čeká infotainment a konektivitu na úrovni snímačů GMC, bude zklamán. Savana standardně nemá ani dotykový displej v palubní desce, ale pro osobní vůz je nabízen dotykový displej s navigací. Oba modely mají Wi-Fi hotspot a Bluetooth, stejně jako aplikaci myGMC, která umožňuje zamknout a odemknout vozidlo pomocí smartphonu. Aplikaci lze také použít k plánování a správě servisních schůzek u prodejce.

bezpečnost a asistenci řidiče

GMC nabízí základní úroveň asistenčních systémů pro řidiče pro model 2022, ale dva z nich najdete pouze u dražší výbavy LT: varování před kolizí a varování před opuštěním jízdního pruhu. K dispozici je také systém varování před mrtvým úhlem a couvací kamera je standardní výbavou. Pro více informací o výsledcích nárazových testů Savany navštivte webové stránky National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) a Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Mezi klíčové bezpečnostní prvky patří

  • K dispozici je varování před přední kolizí
  • Dostupná boční výstraha mrtvého úhlu
  • K dispozici zadní parkovací asistent

záruka a údržba

GMC nabízí základní záruční balíček pro Savana, který je srovnatelný se zárukami na ProMaster a Sprinter. Společnost GMC navíc pokryje náklady na návštěvu prodejce kvůli plánované údržbě po dobu prvního roku a záruční lhůtu na pohonné ústrojí Savany lze prodloužit na pět let nebo 100 000 mil při nákupu v rámci vozového parku.

  • Omezená tříletá záruka nebo 36 000 mil
  • Záruka na pohonné ústrojí je pět let nebo 60 000 mil
  • Údržba je při první návštěvě zdarma

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.