Renault Austral 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Tak se bude jmenovat nové SUV střední velikosti, které bude značka Renault vyrábět ve Španělsku a konkrétně v závodě Palencia. V dnešním prohlášení potvrdilo podpis kosočtverce.

Tento nový renault austral 2022 bude také náhradou za Renault Kajar be, SUV v současnosti uváděné na trh v segmentu kompaktních SUV. Tento nový Renault Austral bude představen na jaře 2022 a uveden na trh o něco později.

Renault Austral 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Tento nový Renault Austral je také jedním z vozů, které Renault přidělil továrně v Palencii poté, co nový prezident Luca de Piss loni v březnu oznámil průmyslový plán skupiny Renault na roky 2021-2024.

Kromě toho bude toto nové SUV Renault Austral vyrábět tři odvozené vozy. První je toto 4,51 metru středně velké SUV, které nahrazuje Kadjar.

Později mají přijít dvě nové varianty. Jednou z nich bude sedmimístná verze a druhou karoserií bude kupé SUV. Tyto tři vozy se budou vyrábět v Palencii a očekává se, že všechny budou představeny v roce 2022, ačkoli celá řada by mohla dorazit o něco později (původně se říkalo, že se protáhne do roku 2024).

Renault Austral 2022: Specifikace, cena, datum vydání

S příchodem Renaultu Austral vyplní podpis diamantu mezeru po Renaultu Mégane, který bude brzy ukončen. Důvodem je, že nový Renault Mégane, již 100% elektrický, se již nebude montovat ve francouzském pólu elektrických vozidel Renault.

Tímto způsobem s novým Australem závod v Palencii znovu potvrzuje svůj závazek k elektrifikovaným verzím (hybridy a plug-iny), ačkoli nebude existovat 100% elektrická verze.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Jednou byla objasněna jedna z pěti neznámých, které Renault čekal (bylo by nutné znát jména 7místné verze a kupé na základě Renaultu Austral); Musíme také vědět, které dva nové modely jsou přiděleny Valladolidu, druhému závodu skupiny Renault ve Španělsku (existuje třetí závod, konkrétně Sevilla, který se stane závodem na detaily automobilů).

Renault Austral 2022: Specifikace, cena, datum vydání

V tomto smyslu se pro Valladolid očekává nové SUV-B (městské SUV) a B plus (typ městského crossoveru). Z nich bylo zpočátku komentováno, že jedním z nich by mohlo být Mitsubishi poté, co se aliance Renault-Nissan-Mitsubishi rozhodla vyrábět auta v Evropě. Renault Captur se v tomto závodě již vyrábí a výroba této druhé generace Capturu je zaručena přibližně do roku 2027.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis