SsangYong J100 2022: Specifikace, cena, datum vydání

SsangYong oficiálně oznámil svůj další elektromobil. Je známý pod kódovým označením SsangYong J100 a má se stát realitou v roce 2022. Středně velké SUV, které pomůže jihokorejské značce urychlit její plány přechodu na elektrickou mobilitu.

SsangYong J100 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Elektrická ofenzíva SsangYong je v plném proudu. Tento významný jihokorejský výrobce, odhodlaný urychlit své plány na přechod k udržitelné mobilitě, zveřejnil nové podrobnosti o plánu, kterým se bude řídit v nadcházejících letech. Výroba SsangYong Korando e-Motion již probíhá a k evropským prodejcům se dostane koncem tohoto roku. V roce 2022 však značka jde ještě o krok dále s představením elektrické sekundy. To je SsangYong J100 2022 .

Chystané elektrické vozidlo SsangYong je známé pod svým interním kódem J100. Model předurčený k tomu, aby byl lídrem díky funkcím a novinkám, které přinese. Značka však ujišťuje a zdůrazňuje, že zůstane věrná jazyku a jedinečnému stylu designu, který jihokorejskou společnost vždy charakterizoval. Bohužel o něm zatím není mnoho informací, i když byly zveřejněny některé skici, které naznačují, jak to bude vypadat.

SsangYong J100 2022: Specifikace, cena, datum vydání

SsangYong J100 2022, nové elektrické SUV střední velikosti

Společnost SsangYong se rozhodla urychlit proces vývoje připravovaného elektromobilu. Původní plány společnosti počítaly s uvedením elektromobilu poháněného a vyhrazená platforma podporovány v roce 2024. Tedy tři roky poté, co Korando e-Motion přistálo na našem trhu. Nakonec se zdá, že vše nasvědčuje tomu, že toto období bylo zkráceno. SsangYong však nepotvrdil, zda bude J100 využívat výše zmíněnou specifickou elektrickou architekturu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Bude to jako SUV střední velikosti popsaný , ale pravdou je, že design, který je vidět na skicách, které ilustrují tento článek, dodává atmosféru typičtější pro terénní vozidlo. Silné, robustní a bezpečné vozidlo. To vše ochucené různými detaily pro podtržení venkovského aspektu, který zákazník tohoto typu vozidla ve velké míře hledá. Zvláštní pozornost je třeba věnovat přední části, ve které jsou velmi tenké a horizontální světlomety spojené s mřížkou chladiče.

SsangYong J100 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Kapota má vysokou pozici a kontrastuje s nárazníkem, kde najdeme objemnou obranu. Celá spodní část karoserie je chráněna plastovými nárazníky a vzadu jsou řidiči umístěni svisle a vůz mírně obepínají. Mimochodem, je také důležité zdůraznit tvar podběhů kol.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis