Polestar 3 2022: Interiér, motor a úpravy

Nový model od švédské prémiové značky elektromobilů Polestar bude SUV a bude se jmenovat Polestar 3. Nyní výrobce zveřejnil nový teaserový obrázek. Co dalšího o elektrickém SUV víme, zjistíte v našem článku.

Polestar 3 2022: Interiér, motor a úpravy

Polestar 3 také představuje debut nové generace architektury elektromobilů Volvo Car Group. Poprvé je plně navržen pro elektrifikaci. Elektrické SUV od švédského výrobce by mělo být také moderní, inovativní a – jak je u Volva zvykem – velmi bezpečné. Přečtěte si další podrobnosti.

  • Vydán nový obrázek s upoutávkou
  • Bude to elektrické SUV
  • Výroba potvrzena v USA
  • Uvedení na trh 2022
  • Možná bude brzy odhalen
  • Ještě chvíli potrvá, než uvidíme Polestar 3 na silnicích.

Ceny a uvedení na trh Polestar 3 2022

New 3 je ještě daleko od začátku prodeje, ale soudě podle nového upoutávkového obrázku by myšlenka elektrického SUV neměla být příliš vzdálená. Globální výroba začne v USA v roce 2022.

O cenách můžeme jen spekulovat. Jelikož Polestar patří do Volvo Group, snažíme se orientovat na modely Volvo. XC40 Recharge je k dispozici jako velké SUV a C40 Dobíjejte jako crossover. Očekáváme, že půjde o větší model, podobný XC40, který začíná na 57 900 eurech. Polestar 3 určitě spadá někam do této cenové kategorie.

Polestar 3 2022: Interiér, motor a úpravy

Specifikace a vnější design

Kromě nového typu vozidla debutuje Polestar 3 také s novou architekturou elektrického vozidla. Tato platforma byla vyvinuta výhradně pro elektromobily. O specifikacích toho zatím není mnoho známo, ale Polestar 3 bude velmi aerodynamický a bude obsahovat nejnovější funkce konektivity. Tyto funkce jsou údajně založeny na nativním informačním a zábavním systému Android Automotive OS od Googlu.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Ve voze skupiny Volvo by samozřejmě neměly chybět bezpečnostní prvky. Chybět by neměly ani funkce autonomního řízení.

Bohužel, jak ukazuje teaserový obrázek, není toho moc vidět. Vidíte jen, že nové elektrické SUV bude poměrně velké a sportovní. Můžeme také předpokládat, že budou jasné linie a elegantní, střídmý design ve stylu švédského výrobce.

Polestar 3 2022: Interiér, motor a úpravy

Motory a řada Polestar 3 2022

K čemu jsou tam motory Polestar 3 2022 bude dáno, zatím není známo. a Volvo XC40 Recharge Pure Electric má dvojitý motor, k dispozici je pohon všech kol a výkon 408 koní. Dojezd je 416 kilometrů. Tyto údaje lze použít jako vodítko pro specifikace Polestar 3. Na oficiální vyjádření si budeme muset ještě chvíli počkat.

Autobrezik