Infiniti QX80 2022: specifikace, cena, datum vydání

Infiniti QX80, jedno z největších SUV na trhu, bylo potvrzeno. Nový model Infiniti QX80 2022 bude představen příští rok a budou představeny další aktualizace. Zajímavé je, že tentokrát se japonská společnost rozhodla přidat významné změny do připravovaného modelu.

Pokud jde o design exteriéru, nejnovější Infiniti QX80 si zachovává stejný tvar a rozměry. Samozřejmě budou nějaké vizuální aktualizace a toto SUV bude vypadat atraktivněji. Pokud jste nevěděli, QX80 nabízí kabinu nejvyšší kvality v prostoru SUV plné velikosti.

Infiniti QX80 2022 přichází s fascinujícím designem

Toto SUV v každém ohledu vyniká z davu. Obecně existuje malý počet SUV, které mohou konkurovat novému modelu Infiniti QX80 2022 . Díky svým obrovským rozměrům je tento model v ulicích velmi dobře známý. Vypadá atraktivní, svěží a stylově propojený se zbytkem rodiny Infiniti.

Rozměrově QX80 měří téměř 209 palců, což je v souladu s modely jako BMX X7 a Chevrolet Suburban. Přední část tohoto SUV jako vždy dominuje výraznou maskou chladiče a LED světlomety stejného tvaru jako u modelu Q70. Plus je Infiniti QX80 2022 opravdu vyčnívá z davu díky průduchy na blatnících. Na horních kapotážích jsou také velmi elegantní 22palcová kola. K dispozici bude také monografie Infiniti QX80 a tento model přinese více luxusu a sportu velmi uznávané barvy.

Vylepšení kabiny

Pokud jde o design interiéru, nadcházející model 2022 Infiniti QX80 pravděpodobně nabídne kabinu nejvyšší kvality na trhu. Můžeme jasně říci, že má podobné rozložení jako Lincoln Aviator. QX80 má však pěkný design a některé funkce letadel.

Kabina je stejně jako dříve prostorná a trendy. Toto velké SUV nabízí tři řady sedadel a dostatek prostoru pro všechny cestující. Prostor pro nohy na zadním sedadle je dostatečný a nabízí prostor pro asi sedm cestujících. Osm sedadel však lze získat v horním obložení se sedačkou ve druhé řadě. Jak vidíte, kabina je skvělá včetně koženého nábytku. Z technického hlediska nabízí QX80 třízónovou klimatizaci, audiosystém Bose s 13 reproduktory, Apple CarPlay a Android Auto a další.

✓ Můžete také zkontrolovat:

bezpečnostní

Kromě skvělého designu a jedné z nejlepších kabin na trhu nabízí QX80 také širokou škálu standardních asistentů řidiče. Mezi tyto úpravy patří automatické nouzové brzdění, varování před vybočením z jízdního pruhu, detekce zadního křížového provozu a monitor mrtvého úhlu.

Specifikace a výkon motoru Infiniti QX80 2022

Pod kapotou modelu Infiniti QX80 2022 je výkonný hnací ústrojí V8. Motor se skládá z V8 o objemu 5,6 litru s působivým výkonem 400 koní a točivým momentem 413 lb-ft. Tento model také používá systém RWD jako standard nebo volitelně AWD. Výběr modelu AWD dává kupujícím kurz na plný úvazek s režimem 4LO pro tyto drsné polní cesty.

Kromě toho motor odesílá energii prostřednictvím nové 7stupňové automatické převodovky. Díky této konfiguraci může QX80 vytáhnout až 8 500 liber, což je na luxusní SUV docela dost. Zobrazí se hodnocení spotřeby paliva a model využívající systém RWD má hodnocení 14 mpg města / 20 mpg dálnice / 16 mpg dohromady. Se systémem AWD však EPA modelu Infiniti QX80 klesá na 13 mpg město / 19 mpg dálnice / 15 mpg dohromady.

Datum vydání a cena

Debut Infiniti QX80 2022 se uskuteční příští rok. Podle Infiniti má nejlevnější model vyvolávací cenu (RRP) 69 050 eur. Pokud však chcete více luxusu a cena systému AWD stoupne na 72 150 eur. Verze Infiniti QX80 Sensory je vybavena mnoha doplňky a stojí 90 000 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis