Haval H6 2022: specifikace, cena, datum vydání

V silně konkurenčním segmentu SUV střední velikosti (nejprodávanější segment Austrálie) je nejmodernější H6 novým impozantním konkurentem. S inovativním designem, luxusním high-tech interiérem a působivými výrobními standardy představuje nová generace H6 2022 významnou změnu pro čínskou značku. 

Atraktivní showroom nabízí výkonnější zážehový motor přeplňovaný turbodmychadlem, dvouspojkovou převodovku, středovou konzolu a robustní sedmiletou záruku. Abych byl upřímný, cena pochází z přesvědčivých 30 990 eur.

Haval H6 2022: specifikace, cena, datum vydání

Výkon motoru

Nový Haval H6 2022 má na výběr ze dvou motorů po celém světě, včetně 1,5litrového přeplňovaného motoru nebo 2,0litrového přeplňovaného motoru. Motor o objemu 1,5 litru dokáže dodat maximálně 169 koní a 285 Nm energie. 

Cena Haval H6 v Pákistánu 2022 nenabízí turbo 1,5 litru, zde specifikace motoru Haval H6 mají pouze 2,0 litru. 2,0litrový turbomotor 4B15D má maximální výkon 200 koní a točivý moment 320 Nm. Haval H6 Ultra má sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku a pohon všech kol.

Haval H6 2022: specifikace, cena, datum vydání

Posouzení

Haval H6 Review NZ využívá tradiční design SUV s celkovou délkou 4 610 mm a 1 860 mm. Přední část využívá širokou stříbrnou chromovanou mřížku chladiče s pruhy směrem nahoru a dva chytré LED světlomety. 

Haval H6 Review Top Gear je také vybaven denním svícením a mlhovými světly, které pomáhají při jízdě po dálnici, a má ostrý, úzký pas a automatické přední nohy. 

Haval H6 2022: specifikace, cena, datum vydání

Má 19palcová hliníková kola Ding Clay a sportovní střih. Prémiová střecha H6 je elektricky ovládaná a interiér je světlý a vzdušný. Pro podtržení krásy zadní části H6 slouží prostorné víko zavazadlového prostoru s elektrickým zámkem a zadními LED světly.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Haval H6 2022: specifikace, cena, datum vydání

Vzhled interiéru

Interiér Haval H6 2022 Review je plný profesionality a nabízí velkou kabinu. Sedačka je čalouněná kůží a může ji nastavovat pět dospělých osob. 12,3palcový LCD displej namontovaný na palubní desce, který vám poskytuje informace a zábavu, a můžete vidět 360stupňovou panoramatickou obrazovku kamery, která vám pomůže zaparkovat auto. 

Haval H6 2022: specifikace, cena, datum vydání

Dual Zone poskytuje automatické klimatizace pro správu prostoru v kabině a udržování stability teploty v kabině prostřednictvím různých senzorů. Head-up exponát představuje informace o vozidle, takže se řidič může soustředit na silnici. Tempomat může uložit rychlost vozidla a snížit provoz. Některé z dostupných funkcí zahrnují ovládání audiosystému řízení, automatický parkovací systém, elektrické ovládání oken a ambientní osvětlení.

Zabezpečení Haval H6

  • centrální zamykací systém
  • tempomat
  • protiblokovací brzdový systém
  • 6 airbagů
  • elektronické řízení stability
  • kontrola sjezdu z kopce
  • kontrola trakce

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis