Haval H6 2022: ceny, změny, technická data

V silně konkurenčním segmentu SUV střední velikosti (nejprodávanějším segmentu v České republice) je nejmodernější H6 novým impozantním konkurentem. S inovativním designem, luxusním high-tech interiérem a působivými výrobními standardy představuje nová generace H6 2022 významnou změnu pro čínskou značku.

Atraktivní showroom nabízí výkonnější zážehový motor přeplňovaný turbodmychadlem, dvouspojkovou převodovku, středovou konzolu a robustní sedmiletou záruku. Abych byl upřímný, cena začínala od 764 000 Kč.

Výkon motoru

Nový Haval H6 2022 má na výběr ze dvou motorů po celém světě, včetně 1,5litrového přeplňovaného motoru nebo 2,0litrového přeplňovaného motoru. Motor o objemu 1,5 litru dokáže dodat maximálně 125 kW a 285 N⋅m energie.

Haval H6 v Pákistánu 2022 nenabízí turbo 1,5 litru, zde specifikace motoru Haval H6 mají pouze 2,0 litru. 2,0litrový turbomotor 4B15D má maximální výkon 147 kW a točivý moment 320 N⋅m. Haval H6 Ultra má sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku a pohon všech kol.

Posouzení

Haval H6 Review NZ využívá tradiční design SUV s celkovou délkou 4 610 mm a 1 860 mm. Přední část využívá širokou stříbrnou chromovanou mřížku chladiče s pruhy směrem nahoru a dva chytré LED světlomety. 

Haval H6 Review Top Gear je také vybaven denním svícením a mlhovými světly, které pomáhají při jízdě po dálnici, a má ostrý, úzký pas a automatické přední nohy. 

Má 19palcová hliníková kola Ding Clay a sportovní střih. Prémiová střecha H6 je elektricky ovládaná a interiér je světlý a vzdušný. Pro podtržení krásy zadní části H6 slouží prostorné víko zavazadlového prostoru s elektrickým zámkem a zadními LED světly.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vzhled interiéru

Interiér Haval H6 2022 je plný profesionality a nabízí velkou kabinu. Sedačka je čalouněná kůží a může ji pohodlně využívat pět dospělých osob. 31,2cm LCD displej namontovaný na palubní desce poskytuje informace a zábavu a můžete vidět 360stupňovou panoramatickou obrazovku kamery, která vám pomůže zaparkovat auto.

Dual Zone poskytuje automatické klimatizace pro správu prostoru v kabině a udržování stability teploty v kabině prostřednictvím různých senzorů. Head-up exponát představuje informace o vozidle, takže se řidič může soustředit na silnici. Tempomat může uložit rychlost vozidla a snížit provoz. Některé z dostupných funkcí zahrnují ovládání audiosystému řízení, automatický parkovací systém, elektrické ovládání oken a ambientní osvětlení.

Zabezpečení Haval H6

  • centrální zamykací systém
  • tempomat
  • protiblokovací brzdový systém
  • 6 airbagů
  • elektronické řízení stability
  • kontrola sjezdu z kopce
  • kontrola trakce

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.