MG HS 2022: Specifikace, cena, datum vydání

MG HS 2022 je malé, lehké sportovní užitkové vozidlo navržené se záměrem nabídnout vysoký výkon a efektivitu. MG HS byl svými zákazníky dobře přijat, protože dokázal splnit jejich očekávání sportovní jízdy. 

MG je zkratka pro Morris Garages a byla založena v roce 1922 Williamem Morrisem. Společnost existovala pod různými vlastníky až do roku 1967, kdy Rover převzal kontrolu. 

MG HS 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Dnes je společnost ve vlastnictví SAIC, ale jsou nejznámější pro své mini a chytré vozy. V roce 2004 postavil SAIC v Číně novou továrnu, která vyráběla SUV MG HS.

Posouzení

MG HS 2022, původně koncipovaný jako kompaktní vůz, debutoval veřejnosti na londýnském autosalonu v roce 1957, kde dostal přezdívku The City. V roce 1961 bylo SUV MG HS přejmenováno na „The Sports“ a nyní bylo považováno za sportovní malé auto. 

Když byl vůz vyvinut, bylo zamýšleno vyplnit mezeru mezi Morris 1100 a Triumphem TR2. Když byl MG HS poprvé uveden na trh, vůz byl nazýván „The Sports“, „Sports“ se stal názvem vozu a SUV MG HS se brzy začala prodávat po celé Velké Británii. Výroba MG HS pokračovala od roku 1957 do roku 1964 v Británii, Japonsku a Číně.

MG HS 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Morris byl získán společností Rover Company v roce 1967 a MG HS Review Top Gear pokračoval ve výrobě Rover Company až do roku 1981, kdy byla výroba ukončena. První exkluzivní MG HS bylo vyrobeno v roce 1954, druhé MG HS SUV bylo vyrobeno v roce 1955 a poslední MG HS SUV bylo vyrobeno v roce 1964.

motor

MG HS PHEV měl různé varianty motoru, které byly použity. První MG HS používal motor s bočními ventily o objemu 1 450 cm3. 

Tento motor navrhl HE Simex, který byl hlavním inženýrem MG. Dalším použitým motorem byl motor s bočním ventilem o objemu 1 700 ccm, zatímco posledním motorem byl motor s horním vačkovým ventilem o objemu 1 700 ccm.

brzdy

Když byl vyroben první MG HS, byl vybaven bubnovými brzdami. V roce 1961 přišel MG HS se čtyřkolovým hydraulickým kotoučovým brzdovým systémem. Brzdy však nebyly vyrobeny pro MG HS. Brzdy MG HS byly vyrobeny pomocí brzdového systému, který byl použit v MG Midget. 

Brzdový systém byl 4-kolový bubnový brzdový systém a brzdy MG HS byly přední a zadní kotouče. První MG HS vyrobila společnost MG Company ve Velké Británii a poslední MG HS SUV bylo vyrobeno v Japonsku.

✓ Můžete také zkontrolovat:

bezpečnostní

Specifikace MG HS 2022 měly různé varianty bezpečnostních prvků. Druhý MG HS měl nízký bezpečnostní pás, zatímco třetí MG HS SUV používal vysoký bezpečnostní pás a byl to vůz z bezpečnostního skla. 

MG HS 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Poslední MG HS byl vůz z bezpečnostního skla.

Kola

První MG HS Fuel Average se vyznačoval 6,5 x 14palcovými koly s bubnovými brzdami. Druhý MG HS používal kola 6,5 ​​x 14 palců s kotoučovými brzdami. 

Poslední MG HS používal 6,5 x 14 palcová kola s kotoučovými brzdami.

pneumatiky

První MG HS Automatic přišel s radiálními pneumatikami Dunlop. Druhý MG HS v koňských silách používal radiální pneumatiky Goodyear. Na posledních snímcích MG HS byly použity radiální pneumatiky Dunlop.

přední odpružení

První MG HS Top Speed ​​používal nezávislé přední zavěšení. Druhý MG HS používal polonezávislé zavěšení. 

U polonezávislého zavěšení bylo přední zavěšení spojeno se zadním zavěšením. Poslední MG HS používal polonezávislé zavěšení.

zadní odpružení

První MG HS 2022 Mileage používalo polonezávislé zavěšení zadních kol. U nezávislého zadního zavěšení bylo zadní zavěšení nezávislé na předním zavěšení. Poslední MG HS používal nezávislé zavěšení zadních kol.

palubní počítač

První MG HS Fuel Average přišel s palubním počítačem na konzole. Druhý MG HS přišel s palubním počítačem namontovaným na palubní desce řidiče. 

Třetí MG HS obsahoval palubní počítač na straně řidiče a palubní počítač umístěný na konzole. 

První MG HS a druhý MG HS byly vybaveny elektricky ovládanými okny. Poslední MG HS bylo dodáváno s manuálními okny.

přenos

První MG HS byl vybaven 4stupňovou manuální převodovkou. Druhý MG HS byl vybaven 4stupňovou manuální převodovkou. Poslední MG HS byl vybaven 4stupňovou automatickou převodovkou.

vnitřní prostor

První MG HS a druhý MG HS byly vybaveny lavicovými sedadly. Poslední MG HS bylo dodáváno se sedadly.

MG HS 2022: Specifikace, cena, datum vydání

bezpečnostní prvky

První MG HS byl vybaven bezpečnostními pásy. Druhý MG HS přišel s bezpečnostními pásy. 

Poslední SUV MG HS bylo vybaveno bezpečnostními pásy pro přední i zadní sedadla. První MG HS poháněl benzinový motor o objemu 1,8 litru, 2,0 litru a 2,0 litru. Druhý MG HS poháněl benzinový motor o objemu 1,8 l, 1,8 l a 2,0 l. Poslední SUV MG HS poháněl benzinový motor o objemu 1,8 litru, 1,8 litru a 2,0 litru.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis