MG3 2022: ceny, prezentace, technické údaje

Přesnou cenu, datum vydání a specifikace MG3 2022 zatím neznáme, ale automobilka MG potvrdila, že model bude brzy vyráběn v Pákistánu. Všechna vozidla budou řídit kapitáni kriketového týmu Peshawar Zalmi, Javed Afridi. Očekává se, že MG3 2022 bude konkurovat modelům jako Kia Sportage a Hyundai Tucson. Další podrobnosti o modelu MG3 2022 budou zveřejněny v blízké budoucnosti.

MG3 model 2022

Dováželi auta a začali je prodávat na pákistánském automobilovém trhu. Nedávná žádost Javeda Afridiho na sociálních sítích přiměla veřejnost k úvahám o ceně MG3. Cena tohoto vozu nebyla dodnes stanovena a je v šetření. 

MG3 je asi nejjednodušší auto, jaké jsem kdy řídil. Rukojeť je velmi lehká a zdá se téměř pohodlnější. A podvozek dost na to, aby nabízel vynikající ovládání a výdrž na silnici. 

Můžete jet, kam chcete, ale krabice porušují „šest řádků bez zastavení“ jen kvůli mg3 2022. I když se dvoukomorový motor může na první pohled zdát slabý, může mít dobrý výkon a s rostoucím prodejem je stále citlivější. 

Řazení je hladké a přesné, se spotřebou paliva kolem 5,6 l/100 km, a to i na dlouhé vzdálenosti. Kabina je pohodlná a příjemná, celkový vzhled je dobrý a nastavitelný sloupek řízení je velmi užitečným doplňkem. Prostoru pro cestující i zavazadla je dostatek.

Vůz je vybaven klimatizací, tempomatem, elektrickým stahováním zadních oken, senzory, Bluetooth a komfortnějším DAB rádiem. Povrchová úprava samozřejmě přichází s nízkým rozpočtem, ale vypadá velmi dobře a rozhodně je velmi odolná. MG3 kilometrový výkon na litr tématického koberce je dobrý pocit. 

✓ Můžete také zkontrolovat:

Mimochodem, obrazovka hodin je příliš malá, chybí výstražné tlačítko a světlo v kufru vedle ruční brzdy, ale rozměrově je vůz malý a vydrží mi už téměř 5,5 roku a najeto 20 921 km bez větších problémů. S 2,5letou servisní historií si opravdu nemohu stěžovat!

vlastnosti vozidla

  • Jedná se o specifikaci vozu MG3 v Číně, hatchback obvykle začíná na 69 700 juanech a pak postupně stoupá až na 76 600 juanů.
  • Tento model se skládá z elektronického instalátoru. V operačním systému hrají roli rotační brzdy. Vozidlo má automatickou regulaci hladiny, elektronické brzdy a systém automatického otevírání dveří.
  • Tyto specifikace vozidla mg3 mají také připojení Bluetooth a funkce tempomatu. Má klimatizaci, která dokáže filtrovat prach a pyl.
  • Toto úžasné auto využívá nejmodernější zvukový systém se čtyřmi reproduktory. Souvisí to také se způsobem připojení USB/AUX. Dalšími prvky výbavy MG3 je šest airbagů a asistent nouzového brzdění.
  • Nejvyšší rychlost mg3 2022 je vybavena dotykovou 8palcovou obrazovkou infotainmentu. Kromě toho obsahuje Apple CarPlay a Cage a také zadní parkovací senzory.
  • Model auta je vybaven obrácenou kamerou se samohybnou dráhou. Je ovlivněno ovládáním multimédií a tato nastavení ovládání jsou kombinována s volantem.

Mnoho japonských aut a dalších zahraničních aut jezdí v Pákistánu a lidé je používají, ale v nedávné minulosti mnoho společností nabízelo různá auta za velmi levné ceny, protože když mluvíme o Toyotě, dříve porážely auta s vyšší cenou, ale jinými modely. 

Specifikace vozidla MG3 mají nejnižší cenu. Poté, co si lidé toto auto koupí, budou jezdit pohodlně. Před koupí vozu si tedy pečlivě přečtěte vlastnosti tohoto vozu.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.