Aston Martin DBX 2021: specifikace, cena, datum uvedení na trh

Aston Martin

Po letech čekání Aston Martin konečně uvede svůj první SUV. Je to model DBX založený na konceptu stejného jména. Špionážní kamery zachytily zcela holý prototyp, který byl zbarven v jasně růžové. Nadcházející Aston Martin DBX 2021 bude jistě velkým úspěchem.

Interiér bude velmi luxusní a stylový. Pod kapotou použije DBX 4,0 litrový V8, který nabízí vynikající výkon. Uvidíte mnoho zajímavých doplňků, volitelných balíčků a mnoho dalšího. Vypadá to, že jsme nový oblíbený SUV.

Špionážní záběry Aston Martin DBX 2021

Nový Aston Martin DBX 2021 nebude zpočátku vypadají tak elegantní jako koncept. Nejnovější špionážní fotografie však ukázaly, jak cool bude tento SUV vypadat. Je to klasický styl Aston Martin. Designéři odvedli skvělou práci tím, že přizpůsobili stylové prvky sportovních automobilů společnosti SUV. Mnoho fanoušků si již všimlo, jak nový DBX vypadá jako natažený model DB11. V každém případě se liší jen tvar. Na čelním panelu dominuje ikonický tvar přední mřížky společnosti.

Světlomety jsou jedinečné a atraktivní. Na bocích nový DBX ukazuje horní část světel a zadních světel. Za předními blatníky můžete vidět chromované lišty ve tvaru písmene L. Střešní křídlo a spoiler vytvářejí sportovní atmosféru. Na zadní straně je DBX dodáván s výfukem, který je integrován do nárazníku. Celkově je to velmi elegantní a sportovní SUV, které jistě upoutá pozornost na silnici.

Detaily interiéru

Interiér zcela nového Aston Martin DBX 2021 nás všechny překvapil. Vypadá to stylově a moderně, všichni to víme. Výrobce však nabídne tolik různých balíčků. Konkrétně nabídka zahrnuje až 11 balíčků. To zahrnuje balíčky, jako je cestování, sníh a kolo.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Každý z balíčků obsahuje důležitá zařízení, která žádná jiná automobilka nemusí nabídnout. Neobvyklý tah Astona Martina musíme připustit. Nákladový prostor je 22,3 krychlových stop se zadními sedadly. Stále čekáme na oficiální informace o novém DBX. Nemusíte se však starat o high-tech funkce a prvotřídní vzhled.

Balíček pro domácí zvířata Aston Martin DBX 2021

Ano, design interiéru lze snadno najít, klasický vlak Aston Martin. Tento crossover SUV však vůbec není typický Aston. Nadcházející Aston Martin DBX 2021 nabídne domácí mazlíčky. Pokud si koupíte tuto možnost, máte prostor pro velké psy a další domácí zvířata. Kromě toho se společnost zaměří na pohodlí svých drahých tvorů. To zahrnuje přepážku pro oblast nákladu a šedou koženou postel vyrobenou z tkaniny.

K dispozici je i ochrana, která chrání bolest před toulavými drápy. Přenosné podložky a psí misky jsou další vzrušující funkcí, kterou DBX nabízí. Snow Package také dodává lyžařské nosiče, lyžařské tašky a zahřívače obuvi. Balíček událostí také nabízí přikrývku, židle a piknikový koš. Noví zákazníci budou tyto funkce bezpochyby milovat.

DBX 2021 přichází se spoustou výkonu

Aston Martin DBX 2021 skrývá pod kapotou motor 4,0 V V8. Tento výstup typu twin-turbo také řídí modely Vantage a DB11. V DBX však tento motor produkuje 542 koňských sil a točivý moment 516 lb-ft. Pokud chcete více energie, měla by být také k dispozici 5,2-litrová V12.

Tento motor poskytuje až 630 koňských sil a kroucení o 516 lb-ft. Některé zprávy dokonce zmiňují třetí možnost pohonné jednotky. Mnoho fanoušků věří, že Aston Martin plánuje elektrifikovat DBX nebo nabídnout nějaký hybrid.

Cena a datum vydání DBX 2021

Ceny zatím nejsou k dispozici. Aston Martin DBX 2021 budou k dispozici později v příštím roce. Dříve společnost vydá oficiální vydání letos v prosinci. Pak víme přesné ceny a datum příjezdu.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.