Audi Q9 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh

Audi

Slavná čtyřkruhová společnost je připravena představit zcela nového člena SUV Audi Q9 2021 . Podle některých pověstí bude mít nadcházející model agresivnější design než populární model Q8.

V tuto chvíli nemůžeme s jistotou říci, co bude lepší, ale nový model rozhodně nabídne více technologií a kvalitních materiálů než ostatní SUV ve stejném segmentu. Protože se o tomto modelu říká pouze, neexistují žádné oficiální informace o konstrukci a motorovém prostoru. Kromě toho jsou všechna data shromažďována z oblíbených webů, které shromažďují informace ze spolehlivých zdrojů.

První vykreslovací fotografie Audi Q9 2021

Pověsti o nadcházejícím Audi Q9 2021 pocházejí z předchozích let. Podle informací, které máme k dispozici, Audi tento název zaregistroval na konci roku 2013. Máme několik vizualizačních fotografií a budeme rádi tento model analyzovat. Na první vykreslovací fotografii vidíme mnoho podobností s Audi Q8.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Oba modely mají tvar inspirovaný kupé (viz výše) a téměř stejné světlomety. Mřížka je jiná a přední panel připomíná model Audi TT. Nadcházející Audi Q9 2021 bude rozměrově větší než slavný model Q8. Kromě toho můžeme v blízké budoucnosti očekávat sportovnější návrhy a dokonce i model SQ9. Těšíme se na další oficiální informace. Jedna věc je jistá, že modely jako BMW X7 a Mercedes-Benz GLS získají tvrdého soupeře.

Vnitřní spekulace

Nové Audi Q9 2021 nabídne téměř stejnou luxusní kabinu jako Q8. Uvnitř bude hodně komfortu a ještě více techniků.

Na rozdíl od předchozích spekulací některé weby naznačují, že nadcházející Q9 bude větší než Q8. Podle řady zpráv bude příští vlajkový model zahrnovat nový řídicí panel, který bude vypadat ještě působivěji ve srovnání se současným modelem Q8. Samozřejmě se stanou věci, jako je skupina digitálních přístrojů, velký dotykový displej a spousta nového vybavení.

Specifikace motoru Audi Q9 2021

Připravovaný model SUV Audi Q9 2021 byl vybaven třemi možnostmi motoru. Základní model pravděpodobně používal jednoduchý 3,0litrový turbo motor V6, který poskytoval 246 kW a točivý moment 500 N⋅m. K dispozici byla také verze s emblémem RS. Podle některých pověstí byl tento model vybaven 4,0litrovou jednotkou V8, která dokázala dodávat 436 kW. Oba výše uvedené motory byly spojeny s 8stupňovou automatickou převodovkou.

V Evropě také očekáváme dieselovou verzi. Tento model si s největší pravděpodobností půjčuje pohonnou jednotku od verze SQ8. Více informací o této verzi by mělo být brzy k dispozici.

Výroba a náklady

Audi Q9 2021 byl uveden na trh v roce 2021. V tomto okamžiku je obtížné předvídat cenu tohoto modelu, protože oficiální ceny nebyly zveřejněny. Hrubě odhadovaný základní model experta by stál kolem 1 850 000 Kč.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.