Audi Q2 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh

Photo of author

Od Věnceslav Doskočil

Audi přinese některé aktualizace pro nadcházející model Q2. Kromě toho byl nedávno testován nový Audi Q2 2021 a na základě prvního špionážního záznamu můžeme vidět, že v polovině cyklu dochází k určitému občerstvení.

Jako dnes nejmodernější modely přináší Audi Q2 2021 některé nové funkce a změny designu. Obrázky ukazují, že výrobce pravděpodobně přepracuje přední a zadní nárazníky a také aktualizuje design světlometů pomocí LED. Crossover Q2 je vyráběn na platformě MQB, která také podtrhuje jeho velkého bratra, model Q3.

Redesign Audi Q2 2021

Navzdory mírné maskování ukazuje nedávno projetý crossover SUV Audi Q2 2021, že konstrukční změny budou patrné. Většina lidí zaměňuje tento kompaktní SUV s hatchbackem kvůli jeho malé velikosti. Stejně jako mnoho modelů VW sedí Q2 na platformě MQB.

Na přední straně budou nějaké aktualizace. Světlomety jsou napájeny LED světly, zatímco mřížka má mírně odvážnější vzor než dříve. Na zadní straně jsou stěží viditelné změny. Došlo k několika změnám nárazníku a zadní světla budou ostřejší. Kromě toho můžeme ve srovnání se základním modelem očekávat určité zvýšení designu pro nový model SQ2.

Další standardní vybavení

Zatím není jasné, jak rozsáhlý bude interiér Audi Q2 2021 . Podle nejnovějších zpráv přidá automobilka Audi další vysoce kvalitní materiály a někteří technici budou převzati z většího modelu Q3.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Kromě toho bude k dispozici více standardního vybavení než první generace. Jak asi víte, Q2 nabízí díky své platformě MQB slušný nákladový prostor. Se dvěma řadami sedadel nabízí Audi Q2 prostor pro pět cestujících. Nový interiér je prvotřídní. Kromě toho se výrobce zaměřuje na zvýšení konkurenceschopnosti tohoto modelu. Kultovní virtuální kokpit od Audi se představuje jako nový informační systém s dvěma obrazovkami.

Změny pod kapotou

Nadcházející Audi Q2 2021 bude pravděpodobně vybavena stejnými motory jako první generace. Na výběr je šest motorů, včetně tří benzínových a tří dieselových motorů. Výkon se pohybuje mezi 114 a 188 hp. Kromě toho je nejsilnější variantou ještě 2,0 litrová nafta, která je k dispozici ve dvou různých úrovních výkonu od 150 a 200 koní. Tento motor je kombinován s efektivnější převodovkou s dvojitou spojkou a pohonem všech kol Quattro. Všechny ostatní verze však používají šestistupňovou manuální převodovku a sedmistupňovou dvojspojku S Tronic.

Nakonec bude spuštěna verze e-Tron 202 Q2. Tento model nabízí o něco lepší výkon. A co je nejdůležitější, úředníci říkají, že e-Tron může cestovat 300 mil za jediný poplatek.

Datum a cena vydání Audi Q2 2021

Aktualizovaný Audi Q2 2021 , který byl nedávno objeven, bude zahrnovat další občerstvení a některé aktualizace. Po nějakém klepu bude nový model představen ve druhé polovině roku 2020 a bude uveden do prodeje na konci roku nebo začátkem roku 2021.

Současně by mělo být vydáno také vysoce výkonné SUV SQ2. Cena druhé generace Audi Q2 2021 je 28 000 EUR, zatímco model SQ2 by neměl přesáhnout značku 40 000 EUR.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.

Napsat komentář