Bentley Continental 2023: motory, ceny, technické údaje

Nová řada S pro Bentley Continental GT a GTC 2023 je pro každého, kdo miluje luxusní vůz s nádechem. Podle Bentley nabízí řada S řidičům více potěšení při křižování slavného grand toureru na otevřené silnici. Svalnatý 4,0litrový motor z oceněného Continentalu GT V8 doplňuje vylepšený design exteriéru a interiér na míru.

Bentley Continental 2023 GT & GTC S

Pohonné ústrojí a dynamická jízda

Populární 4,0litrový V8 od Bentley produkuje 542 koní (550 koní) a točivý moment 568 lb-ft (770 Nm). Nový výfukový systém zesiluje vrčení motoru.

Modely S těží z Bentley Dynamic Ride, 48voltového elektrického stabilizačního systému. Motory v stabilizátorech generují točivý moment až 1 300 Nm (959 lb-ft.) za 0,3 sekundy a kompenzují síly v zatáčkách a minimalizují naklánění karoserie. Systém odděluje levé a pravé kolo od sebe a zajišťuje tak hladší ovládání při jízdě.

Lesklý černý exteriér

Bentley jde u řady S o dynamický a dramatický vzhled s celou karoserií v lesklé černé barvě. Jediný opravdu viditelný chrom je na nápisu Bentley. Exteriér završují nápisy S na předních blatnících, černé koncovky výfuku se čtyřmi koncovkami a černé nástavce prahů jako u Continentalu GT Speed.

Pro řadu S je k dispozici nové 22palcové pětipaprskové Y-spoke kolo v lesklé černé nebo světle saténové barvě Brodgar. K dispozici jsou také 21palcová třípaprsková kola v lesklé černé a lesklém provedení. Obě kola jsou zvýrazněna červenými brzdovými třmeny.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Individuální interiér

Modely Continental GT a GTC S se mohou pochlubit přepychovým interiérem se všemi ozdobami v pravém stylu Bentley. Mikrovlákno Dinamica zdobí volant, řadicí páku, sedáky a opěradla sedadel. Kůže je použita na polštáře sedadel, výplně dveří, přístrojovou desku a konzolu.

Mezi konečné úpravy patří kovový odznak S na palubní desce a osvětlené stupačky Bentley, kde S nahrazuje odznak Bentley Motors Ltd.

Ceny Bentley Continental 2023 GT & GTC S

V tuto chvíli Bentley ještě neurčilo cenu Continental GT a GTC S. Startovací doporučená cena Expertů by měla přistát někde v sousedství středních 200 000 $ za kupé a více, pokud se rozhodnete pro kabriolet.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.