BMW iX3 2021: technické údaje, cena, datum uvedení na trh

BMW

Slavný německý výrobce automobilů BMW plánuje přepracovat celou řadu vozidel a přidat další elektrizující modely. Kromě toho je dobrým příkladem nový elektrický BMW iX3 2021 . BMW je určitě pozdě na výstavě, protože Audi, Jaguar a Tesla již přinesly elektrické SUV a učinily modely velmi konkurenceschopnými. Toto oznámení je však velmi vzrušující.

Mimochodem, nová elektrická verze vypadá futuristicky a kompaktně. Díky výkonnému elektromotoru a baterii je dosah 440 km.

BMW iX3 2021 Test Mule je chycen

Nejnovější BMW iX3 2021 je testován a máme nějaké exkluzivní obrázky. Na první pohled vypadá nadcházející model téměř přesně jako varianta X3. Jak vidíme, některé části těla jsou pokryty maskovací barvou. Musíme také zmínit, že kromě nového iX3 jsou špehovány i další dva modely, i4 a iNEXT.

Navíc iX3 vypadá skvěle po celém těle díky modrým akcentům. Ochranná známka Akcenty BMW i Blue se rozšiřují společně s bočními sukněmi z ledvinové mřížky, zadního difuzéru a zadní zástěry. Výrobce také oznamuje, že budou některé barvy těla, včetně vzhledu Moonstone Silver Matte.

Kabinové pověsti

K dispozici je pouze špionážní obrázek kabiny. Na první pohled očekáváme luxusní kabinu a nejnovější technologie. Nový model iX3 si v podstatě může půjčit některé rady z modelu X3. Je proto pravděpodobné, že budou zobrazeny stejné konstrukční prvky, včetně dotykové obrazovky přístrojové desky a digitálních displejů.

bezpečnost

V BMW iX3 2021 můžeme očekávat pouze prvotřídní bezpečnostní vybavení . Stále však neexistují žádná oficiální slova o tom, jaké bezpečnostní prvky budou standardní. Ze spolehlivého zdroje bude nový model k dispozici se stejnými funkcemi jako stávající X3.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Tento model nabízí vynikající bezpečnostní balíček. Standardně se nabízí automatický systém nouzového brzdění, varování před opuštěním jízdního pruhu, sledování mrtvého úhlu, adaptivní plavba a mnoho dalšího.

Technické údaje elektromotoru BMW iX3 2021, kapacita baterie

Plně elektrická verze BMW iX3 2021 byla postavena na stabilní platformě. Díky tomu výrobce nasadí elektrický motor, který bude produkovat 286 koňských sil a točivý moment 295 lb-ft. Podle oficiálních informací bude tento model používat oblíbený systém BMW xDrive.

Navíc a především díky baterii o výkonu 74 kWh může tento model s plně nabitou baterií projet kolem 440 km nebo kolem 270 mil. Pro srovnání: nejnovější Porsche Taycan dodává kolem 200 mil, Audi E-Tron 204 mil. Oba modely proto nabízejí méně zpracování než nadcházející BMW iX3.

BMW iX3 2021 Výroba a cena

Nadcházející BMW iX3 2021 z některých pověstí zasáhne dealery někdy v tomto roce. Zároveň můžeme očekávat modely i4 a iNEXT.

Cena je záhadou a je ještě brzy předvídat. Kromě toho budeme informovat o konečných informacích o rozsahu, cenách a datech vydání, jakmile budou k dispozici.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.