BMW M2 2022: technická data, cena, datum vydání

Máme jak fotky, tak počítačový nákres druhé generace BMW M2 2022 . Víme to o výkonu motoru, ceně a modelech Competition a CS!

BMW M2 číslo 2 by mělo jít do sériové výroby nejdříve v létě 2022. X-Tomi Design, založený na nedávno představeném kupé řady 2, využívá počítačový výkres k vizualizaci toho, jak by mohla řada Performance 2 vypadat. Viditelné blatníky a sportovnější přední část byly součástí receptu na úspěch již u první generace. Zda se však klapky před předními pneumatikami dostanou do sériové výroby, se teprve uvidí.

Už fotky naznačovaly optiku: M2 je na ní sice stále na velké ploše maskovaná, ale ani bujné foliování nedokáže zakrýt svalnatý základní tvar. Široké podběhy a prahy nejsou těžké vidět. Na přední části vynikají kryty ledvinek BMW. Zdá se také, že u Power-2 běží vodorovně namísto svisle – jako jasný rozdíl od nových M3 a M4. Stejně jako jeho větší a silnější bratři je BMW M2 (2022) založeno na platformě CLAR, která je zkrácena pro tu kompaktní.

To znamená: fanoušci BMW se těší na šestiválcový motor a pohon zadních kol. Vzhledem k tomu, že již představený M240i mobilizuje neuvěřitelných 374 PS, můžeme u M2 očekávat výrazně více než 400 PS. Stále však není jasné, zda BMW nainstaluje i manuální spínač. v M2 můžeme očekávat výrazně více než 400 koní. Stále však není jasné, zda BMW nainstaluje i manuální spínač. v M2 můžeme očekávat výrazně více než 400 koní. Stále však není jasné, zda BMW nainstaluje i manuální spínač.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Motor BMW M2 2022

Očekává se, že BMW M2 (2022) dříve nebo později přijde jako model Competition a CS. Konkurence, která je o zhruba 30 HP výkonnější, je nyní součástí dobrého tónu M GmbH a slibuje ještě více dynamiky a radosti z jízdy – ale také za vyšší ceny. CS nedávno znamenal nejsilnější expanzní fázi M2. Než se znovu postaví na scénu, může to ještě pár let trvat. Kolik bude BMW M2 (2022) a očekávaný konkurenční model stát, zatím není jasné. Než byl na podzim 2020 ukončen, stál jeho předchůdce jako konkurent 62 500 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis