DS 3 Crossback 2022: technická data, cena, datum vydání

DS Automobiles je značka, která se vyznačuje svými limitovanými edicemi, které nabízejí plus v exkluzivitě oproti jejich konvenčním modelům. Jen před pár dny jsme vám představili DS 7 Crossback Louvre, staršího bratra našeho současného hlavního hrdiny, se kterým má společné příjmení a poctu.

Jak název napovídá, tato nová limitovaná edice malého SUV vzdává hold muzeu Louvre. Nejnavštěvovanější muzeum světa, jehož je DS partnerem od jeho spuštění v roce 2014.

S exkluzivními prvky, které mu dodávají velmi elegantní nádech a se skvělými šperky uvnitř, o kterých si nyní povíme podrobněji. Tyto nové DS3 Crossback 2022 Louvre integruje malé „Louvre“ vložky na kapotě, víka zavazadlového prostoru a vchodových dveří.

Exkluzivní položky

Jeho DS Wings zepředu vykazují onyxovou černou barvu pod charismatickými skupinami optiky a mřížkou, což podtrhuje elegantní a vysoce kvalitní image tohoto segmentu B. Kapota navíc dostala lakování ve tvaru pyramidy. uprostřed.

Boční pohled ukazuje 18palcové lité kolo Luxor s emblémem ikonické muzejní pyramidy. Prvek, který najdeme i v pouzdrech jeho dvoubarevných zpětných zrcátek.

A konečně, k dokončení vnějšího vzhledu, zadní část má některá zadní světla s technologií LED a lesklý černý ozdobný pás umístěný vodorovně, což mu dodává širší a svalnatější vizuální vzhled.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Kromě exteriéru má tato nová speciální řada propracovanou a vysoce kvalitní kabinu. Jeho sedadla, čalouněná kůží nappa Black Art Basalt, stejně jako palubní deska a výplně dveří vytvářejí velmi kvalitní atmosféru.

Jeho multifunkční volant potažený kůží a četné anagramy pyramidy v Louvru nám navíc dávají najevo, že se nejedná o konvenční verzi tohoto DS.

DS3 Crossback 2022 Louvre: Velmi umělecký interiér

Třešničkou na dortu je ale jeho 10,3palcová centrální obrazovka informačního a zábavního systému, na které můžete vidět 182 děl vybraných týmem Louvre a vybraných společností DS Automobile, aby reprezentovala sbírky a oddělení muzea. Výjimečnější je mít možnost cestovat za tímto zázrakem umění zevnitř našeho DS3 Crossback 2022 .

Pod jeho kapotou je nabízen pouze vznětový motor BlueHDI o výkonu 130 k s automatickou převodovkou. Barvy, kterými je tato edice Louvre oděna, jsou Platinum Grey a Crystal Pearl v kombinaci se stropem Black Pearl. Tato série bude pro naši zemi omezena na pouhých 20 kusů za 40 300 eur.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis