DS7 Crossback 2022: ceny, prezentace, technické údaje

DS

DS7 Crossback 2022 , uvedený na trh v únoru 2017, je prvním vozidlem DS druhé generace, které bylo plně vyvinuto po oddělení DS od Citroënu. DS7 Crossback, který byl uveden na trh v lednu 2018, bude těžit z restylingu v první polovině roku 2022, který mu umožní těžit z estetických změn vpředu i vzadu, z nárůstu technologického obsahu a z „příchodu“ mnohem více. výkonná hybridní verze.

Přepracovaný DS7 Crossback, inspirovaný nejnovějším DS4, bude mít méně barokní styl, který inklinuje k větší jednoduchosti a méně chromu. Projektory jsou zdokonaleny a podporovány LED průvodcem, který odpovídá DS 4, ale ne okamžitě, na rozdíl od toho, co naznačuje výše uvedený obrázek. Také zadní část přepracovaného DS7 Crossback prochází evolucí, se zbrusu novými zadními dveřmi a novými zadními světly, která jsou tenčí a ostřejší, ale zachovávají si své šupinaté tvary. Jsou zvýrazněny přehybem karoserie, který je spojuje s oknem zadních výklopných dveří.

DS7 Crossback 2022 modernizovaný interiér

Vnější estetické úpravy završuje modernizovaný interiér, který těží především z technologického vybavení. Na rozdíl od Peugeotu 3008 dostává přepracovaný DS7 Crossback nové rozhraní Stellantis Group, které DS 4 slavnostně otevřelo. Tento nový systém je ultramoderní a konfigurovatelný jako smartphone s řadou konfigurovatelných widgetů. Tento systém bude stále vysílán přes 12palcový dotykový displej, ale navigace alespoň zabere veškerý dostupný prostor.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Stejně jako u jiných technologií by měl DS 7 Crossback obdržet nejnovější pokroky od DS 4, zejména autonomní řízení úrovně 2 nebo vylepšené varování před opuštěním jízdního pruhu, ale neměl by ignorovat výhled z výšky promítaný do vozidla. Čelní sklo. Naopak přepracovaný DS7 Crossback mohl přijímat gesta a hlasové příkazy z DS 4.

Bezprecedentní verze s výkonem 360 koní

U přepracovaného DS 7 Crossback nebudou žádné modernizace motoru, ale hybridní motory budou přepracovány tak, aby se do nich vešla baterie s větší kapacitou, která umožňuje lepší autonomii ve 100% elektrickém režimu. Především však bude přepracovaný DS7 Crossback do konce roku 2022 těžit z hybridního motoru, jehož výkon je ještě více hoden jeho ranku. V plánu je totiž verze DS 7 Crossback o výkonu 360 k, která převezme motory DS9 a umožní kompaktnímu SUV DS ještě lepší výkon a zároveň sníží emise CO2.

Závěrem, jak můžeme vidět, DS si dává prostředky k tomu, aby mohla konkurovat stále nelítostnějším konkurentům a dává DS 7 Crossback restyling, který mu umožní jít nad rámec udržení úrovně v závodní bitvě. ve vysoce konkurenčním segmentu. Prezentace DS7 Crossback dorazí v první polovině roku 2022 na marketing v létě.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.