Ferrari Purosangue 2022: ceny, prezentace, technické údaje

Ferrari

Zcela nové SUV Ferrari Purosangue 2022 bylo poprvé špehováno. Přesně před dvěma dny byl prototyp zajat v těžké kamufláži poblíž sídla Ferrari v Itálii. Připravované SUV si na první pohled půjčuje některé ze svých panelů karoserie ze slavného modelu Maserati Levante. Sedí však níž a má atraktivnější design.

Ferrari Purosangue dorazí z nejnovějších mediálních zpráv někdy příští rok a bude soutěžit s ultra prémiovými výkonnými SUV jako Aston Martin DBX, Bentley Bentayga a Lamborghini Urus.

První pohled na Ferrari Purosangue 2022

Včera bylo v Itálii špehováno první vysoce výkonné SUV Ferrari, Purosangue 2022 . Nicméně, jak již bylo zmíněno dříve, celá karoserie je faired a stěží jsme viděli, co toto SUV může nabídnout. Za prvé, špionážní obrázky poskytují nějaké malé stopy a nové Ferrari Purosangue vypadá nižší a štíhlejší než většina dnešních SUV.

Obecně platí, že přitažlivost spočívá na přední lunetě. Purosangue má uznávanou mřížku Ferrari, která nám nějak připomíná model Portofino. Nové obrázky také ukazují roztomilé elegantní světlomety a sportovní černá kola.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace kabiny

Bohužel není k dispozici žádný obrázek interiéru. Podle zpráv však bude mít kabina Ferrari Purosangue 2022 dostatek místa pro čtyři dospělé a slušný nákladový prostor. Můžeme předpokládat, že sedadla jsou maximálně podpůrná a že panely z uhlíkových vláken budou pravděpodobně zdobit každý centimetr interiéru Ferrari.

Nové Ferrari Purosangue bude mít údajně jiný přístup než Roma a F8 Tributo. To znamená, že by mohl spravovat digitální displej v přístrojové desce a nejméně 7,0palcovou obrazovku infotainmentu umístěnou svisle ve středu palubní desky.

Pověsti o motoru Ferrari Purosangue z roku 2022

U nového SUV Ferrari Purosangue 2022 není o motoru mnoho informací . Některé zvěsti naznačují, že bude používat stejný stroj jako jeho partner pro sdílení platforem Roma-Modell. Tento model využívá přeplňovaný 3,9litrový motor V8 a ve variantě GT generuje výkon 612 koní a točivý moment 760 Nm. Roma však používá uspořádání pohonu zadních kol a pro Purosangue předpokládáme systém pohonu všech čtyř kol.

Dalším kandidátem je možnost V12. Když se to stane, nový Purosangue snadno porazí modely ve stejné třídě, včetně Aston Martin, Lamborghini Urus a nejsilnějšího Bentley Bentayga Speed.

Datum vydání a cena

Zcela nové Ferrari Purosangue 2022 bylo poprvé špehováno a to je ta nejzajímavější zpráva. Toto nadcházející SUV je bohužel v prototypové podobě a nosí těžké maskování. Obecně se nám podařilo odhalit část jeho přitažlivosti vypůjčenou z modelu Maserati Levante.

Podle Ferrari bude nový Purosangue oficiálně debutovat příští rok jako „FUV“ (tedy „Ferrari Utility Vehicle“). Cena bude ještě stanovena brzy, ale očekáváme, že tento model bude stát nejméně 300 000 EUR. Hlavními konkurenty Purosangue jsou modely jako Aston Martin DBX, Bentley Bentayga a Lamborghini Urus. Více informací o tomto SUV můžeme očekávat v následujících měsících.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.