Honda Pilot 2022: ceny, prezentace, technické údaje

Rodinné třířadé SUV Honda Pilot bylo kompletně přepracováno pro modelový rok 2016 a obdrželo aktualizaci v polovině cyklu pro sezónu 2019. Verze 2021 má standardně 9stupňovou automatickou převodovku a dvouzónovou klimatizaci a představena nová varianta výbavy speciální edice. Existují protichůdné zprávy o příští verzi 2022 Honda Pilot a možném přepracování.

Předchozí iterace modelu Honda Pilot byly v ulicích šest nebo sedm modelových let před úplným přepracováním. Zprávy o možném příchodu zcela nového pilota pro sezónu 2022, ale zatím neexistují žádné důkazy, které by toto tvrzení podporovaly. Nebyla objevena ani prototypová verze, abychom mohli nahlédnout do postupu nakonec zcela nového jezdce Hondy. Honda se k pilotovi nové generace zatím nevyjádřila. Bez prototypu v ulicích a pokračující pandemie je zcela nový pilot čtvrté generace pravděpodobnější v modelovém roce 2023.

Na rozdíl od zpráv naznačujících zcela nový pilot v roce 2022 některé zdroje tvrdí, že příští pilot zůstane verzí třetí generace pro další modelový rok, přičemž nejvýznamnějším upgradem může být hybridní pohonné ústrojí. Nový modelový rok by měl přinést také více standardní výbavy a další možnosti.

Honda Pilot 2022: design

Na základě toho, co zatím víme, by Honda Pilot 2022 měla zůstat v současné generaci a vrátit se bez výrazných stylingových nebo strukturálních vylepšení. Honda by měla znovu nabídnout novou verzi speciální edice a představit nové možnosti kol a barev.

Středně velký pilot dostal facelift pro modelový rok 2019 s vestavěnou mřížkou nové verze a světlomety typu Acura. Model má běžně tvarovaný profil s jemně tvarovanými blatníky a zvýrazněnou znakovou linkou.

Zadní část je také tradičně navržena s tvarovanými dveřmi zavazadlového prostoru a pěkně zvýrazněnými koncovými světly.

Vnitřní vybavení, vybavení:

Honda Pilot 2022 by se měla vrátit se stejným designem v kabině s některými změnami v dostupnosti zařízení i s několika novými možnostmi. Společnost Honda mohla představit novou verzi speciální edice s několika jedinečnými detaily v kabině.

Středně velký pilot má dobře využitý prostor v kabině a mnoho praktických funkcí. První dvě řady jsou prostorné a poslední je trochu úzká. Kapacita nákladu je až 83,9 kubických stop, zatímco objem nákladu pro všechna sedadla je 16,5 kubických metrů.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Pilot má také dobrý a snadno konfigurovatelný řidičský lektvar. Uspořádání ovládání je také jednoduché a snadno použitelné.

Na úrovni výbavy nabízí rodinné SUV Pilot také dlouhý seznam standardních funkcí. Základní model by měl být vybaven dvouzónovou klimatizací, automatickými LED světlomety a sedmi reproduktory, ale mohl by přepnout na větší centrální displej. Model také standardně přijímá řadu aktivních bezpečnostních systémů. Bezpečnostní sada zahrnuje systémy, jako je adaptivní tempomat, varování před opuštěním jízdního pruhu, automatická dálková světla, varování před kolizí atd.

Přeskočení spodního obložení přináší vyhřívaná přední sedadla, třízónovou klimatizaci, monitorování mrtvého úhlu, bezklíčový přístup a další.

U verze střední třídy je představeno kožené čalounění, elektrické dveře zavazadlového prostoru, střešní okno atd. V nejvyšší verzi jsou přidány funkce jako bezdrátové nabíjení, vyhřívaná zadní sedadla, navigace, zábava na zadních sedadlech, ventilovaná přední sedadla atd.

Honda Pilot 2022: výkon

Pohonem modelu Honda Pilot 2022 měl zůstat známý 3,5litrový motor V6. Motor vyvíjí výkon 280 koní a točivý moment 262 lb-ft. Osmistupňová automatická převodovka je standardem v celém rozsahu. Všechny kapotáže kromě dvou nabízejí pohon obou kol i pohon všech kol.

Na úrovni účinnosti by měl pilot s pohonem předních kol v roce 2022 vrátit 20 mpg města a 27 dálnic. Verze s pohonem všech kol by měla mít skóre kolem 19 mpg města a 26 dálnic.

Honda slíbila, že elektrifikuje svoji řadu SUV a nákladních vozidel, a příští pilot by mohl představit efektivnější hybridní verzi. Pozdější Honda Pilot Hybrid měl používat nastavení podobné současným hybridním modelům značky. Systém by měl zahrnovat spalovací motor V-6 nebo menší přeplňovanou jednotku smíchanou s elektromotory. Model by také mohl přijmout nastavení podobné modelu Acura MDX Hybrid.

Honda Pilot 2022: vydání, cena

Honda Pilot 2022 by měl dorazit prodejců do konce roku 2021. Základní model by měl být dostupný od zhruba 32 500 eur. Po načtení více zařízení a sofistikovaných funkcí cena okamžitě přesáhne 40 000 eur.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.