Renault Arkana 2021: Přehled, technické údaje, cena

Renault

Renault potvrdil, že vydá několik nových a vylepšených SUV, včetně Renault Arkana 2021 a Capture. Nový Renault Arkana 2021 konečně mohl být dostupný v Evropě a měl by nahradit slavnou krátkotrvající Kadjar.

Stejně jako dříve se toto kompaktní SUV nachází mezi menším Capturem a větším Koleosem. Z toho, co jsme slyšeli, bude nová generace atraktivnější a můžeme očekávat, že mírně přepracovaná verze se objeví v první polovině příštího roku.

Exteriér Renault Arkana 2021

Nadcházející Renault Arkana 2021 je stylové a moderní SUV, které nese mnoho designových prvků současné řady Renaultů. Tento model je vybaven štíhlými LED světlomety a slavnou mřížkou, kterou Kadjar také nosí. Výrobce celkově tvrdí, že Arkana je další vlajkovou lodí od tohoto výrobce. V zásadě to vypadá mnohem lépe než Capture a Kadjar.

Atraktivní téma designérského jazyka pokračuje na pozadí. Renault použil registrační značku namontovanou na nárazníku, nové vysoké víko kufru a celoplošný LED světelný pás. Boční profil dotváří vzhled tohoto SUV elegantními 19palcovými koly z lehké slitiny a pochromovanými detaily exteriéru.

Vlastnosti kabiny

Kabina Renaultu Arkana 2021 vypadá svěže a jedinečně. Renault odvedl skvělou práci s uspořádáním interiéru a zajistil všem cestujícím maximální pohodlí. Obecně je rozložení vynikající a toto kompaktní SUV se dvěma řadami sedadel pojme pět cestujících. Stejně jako většina dnešních SUV bude i nejnovější Arcana zahrnovat mnoho nových techniků.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Když nasednete do tohoto SUV, všimnete si spousty vysoce kvalitních materiálů. Dash je čistý a Renault má novou 9,3palcovou dotykovou obrazovku infotainmentu, která standardně podporuje Apple CarPlay i Android Auto, zvukový systém Bose, přizpůsobené okolní osvětlení, panoramatické střešní okno a nový 360stupňový fotoaparát. Zákazníci také mohou očekávat řadu volitelného vybavení a mnoho bezpečnostních techniků.

Renault Arkana 2021 Powertrain Technické údaje

Připravovaný Renault Arkana 2021 je založen na robustní platformě Dacia Duster, která je k dispozici s pohonem předních nebo všech kol. Tento model byl vybaven výběrem ze dvou motorů. První, kdo poháněl nový model, je malý 1,3litrový naftový motor, který může vyvinout přibližně 148 koní.

Další motor pochází z modelu Dacia Duster a skládá se z 1,6litrového benzínového motoru, který vyrábí 115 koní. Podle Renaultu je nový model standardně vybaven manuální převodovkou. Existují dvě možnosti a kupující si mohou vybrat mezi CVT nebo 7stupňovou převodovkou DCT (dvouspojková převodovka).

Datum vydání a cena

Nadcházející Arkana 2021 je pětimístné SUV, které nabízí dostatek prostoru pro všechny cestující. Navíc toto SUV vypadá jedinečně a velmi poutavě.

Nakonec jsme slyšeli, že nová generace bude k dispozici v Evropě a nahradí populární model Kadjar. Podle nejnovějšího prohlášení Renaultu bude nadcházející Arkana k dispozici v prvním čtvrtletí příštího roku za cenu od 20 000 eur.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.