Land Rover Defender 2021: Technické údaje, cena, motory

Z nově uniklých špionážních fotografií vyplývá, že připravovaný Land Rover Defender SVR v roce 2021 bude velmi agresivním SUV. Na cestě je více energie a příští model bude mít nový hnací ústrojí V8. Model SVR navíc sedí na super tuhé platformě náročné na hliník, která je přizpůsobena výkonově orientovaným modelům.

Díky novým špionážním fotografiím se můžeme blíže podívat na to, co lze od tohoto modelu očekávat. Podle výrobce bude toto výkonné SUV k dispozici v britských showroomech později v tomto roce.

Land Rover Defender 2021 SVR Spy Photos

Z vnějšku vypadá připravovaný vysoce výkonný Land Rover Defender SVR 2021 téměř totožně se standardním Defenderem 110. Některé základní detaily však mají standard tohoto modelu. Nejprve vidíme agresivnější styl a téměř identické tvary.

Červeně natřené brzdové třmeny, které byly přítomny na dříve špehovaném mezkovi, zmizely. Stále však vidíme šestipístkové třmeny pro přední nápravu a dvoupístkové jednotky vzadu. Stejný tvar s malými úpravami je na zadní straně. Nový výfukový systém se čtyřmi výstupy navíc vyčnívá ze zadního nárazníku SUV. Mezi další vizuální úpravy patří 22palcové slitiny, rozšířené podběhy kol, přepracované nárazníky a zvětšené přívody vzduchu.

Design a technologie kabiny

V kabině modelu Land Rover Defender 2021 SVR není k dispozici mnoho informací . Z technologického hlediska můžeme říci, že nový SVR pojme spoustu high-tech zařízení. Tento model bude určitě lépe vybaven než originál v tomto oddělení. Kupující tedy mohou očekávat spoustu vysoce kvalitních materiálů a skutečné pohodlí pro všechny cestující.

Z jednotných zdrojů může SVR obsahovat centrální 10palcovou dotykovou obrazovku a digitální 12,3palcový přístrojový panel. Díky tužší platformě a delší karoserii může Land Rover přidat třetí řadu pro 2 cestující pro 5 + 2 sedadla pro sedm osob. Monitorování mrtvého úhlu by mělo být standardní, jako varování před kolizí, automatické nouzové brzdění a varování před vybočením z jízdního pruhu.

Motor Land Rover Defender 2021 SVR

Pro nový Land Rover Defender 2021 SVR je na cestě více energie. Je velmi pravděpodobné, že připravovaný model bude používat stejný motor, který pohání Range Rover Sport, Range Rover a Range Rover Velar. Pokud jste nevěděli, tento motor je jedním z nejsilnějších v segmentu SUV. Skládá se z 5,0 litru V8 a může produkovat více než 500 koní.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Další možností je, že budoucí Land Rovery poháněné motorem V8 by používaly 4,4litrový dvouválcový osmiválec BMW. Podle spolehlivých zdrojů Ford uzavírá závod ve Velké Británii, který vyrábí motor V8 o objemu 5,0 litru, takže pravděpodobně uvidíme motor BMW pod modelem Land Rover Defender SVR. Jak možná víte, původní model používal přeplňovaný 2,0litrový řadový čtyřválec a 8stupňový automat. Tento mlýn může produkovat výkon 296 koní při 5500 ot./min a točivý moment 295 lb-ft od 1400 do 4000 ot./min.

Datum vydání a cena

Nejnovějším Land Rover Defender s SVR V8 drive by nedorazí do konce roku 2021. Z prvních dostupných fotografií vidíme, že tento model vypadá jako docela standardní Defender 110. Další analýza však ukazuje určité rozdíly.

Mnoho věcí je stále nejasných a stále netrpělivě očekáváme další informace. Kromě toho jsou ceny dalším hlavolamem.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.