Land Rover Defender 90 2021: Technické údaje, motory, ceny

Připravovaný Land Rover Defender 90 2021 je dvoudveřové SUV, které bude v amerických měsících dostupné u amerických autorizovaných prodejců. Defender 90 byl předmětem různých spekulací, ale nyní je tento model oficiální. Kromě toho je k dispozici nová varianta vybavení.

Jedná se o robustnější kapotáž X-Dynamic, která přidává četné úpravy exteriéru a odolnější materiály interiéru. Cena blížícího se SUV Defender 90 začíná na zhruba 47 500 eurách. Nyní si jej můžete objednat společně se čtyřdveřovou variantou Defender 110.

Defender 90 2021 vnější vlastnosti

Nový Land Rover Defender 90 2021 je k dispozici v těle dvoudveřové, který se snadno slyšet. Jeep již nabízí své dvoudveřové SUV Wrangler a Ford v blízké budoucnosti vydá dvoudveřový model Bronco. Defender 90 je však luxusnějším SUV s podobnými schopnostmi v terénu. Vnější design také vypadá kvalitněji, ale to je Land Rover. Zatím jsme viděli pouze špionážní fotografie běžného čtyřdveřového modelu Defender.

Dva modely však sdílejí stejný designový jazyk, takže lze snadno předvídat design nového SUV. Boční otvor bude větší než dříve a vidíme také nové nárazníky a nová volitelná kola. Land Rover navíc oznámil novou variantu výbavy X-Dynamic. Tato verze má drsnější vzhled, lesklé černé lakované dveře a pánve ze saténové kůže.

Vnitřní vybavení

Připravovaný Land Rover Defender 90 2021 představí stejné aktualizace jako čtyřdveřové SUV Defender. To zahrnuje nové špičkové vybavení, jako je 10palcová dotyková obrazovka s novým rozhraním „Pivi Pro“. K dispozici jsou také nejnovější asistenční asistenční systémy. Nyní jsou v nabídce systémy jako adaptivní tempomat, monitorování mrtvého úhlu a detekce chodců.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Nová kapotáž X-Dynamic nabízí odolnější materiály interiéru. Tato kapotáž je navíc k dispozici se specifikačními balíčky, jako jsou S, SE a HSE. Nakonec Land Rover nabídne syntetické akcenty sedadel Robustec a bude zde místo pro pět nebo šest cestujících.

Specifikace motoru, možnosti vybavení

Základní model Land Rover Defender 90 2021 je vybaven 2,0litrovým čtyřválcem o výkonu 296 k. Model S je prémiová varianta, ale používá stejný motor. Nová kapotáž X-Dynamic navíc využívá větší řadový šestiválec o objemu 3,0 litru. Tento motor má výkon 395 koní. Na rozdíl od běžného Defenderu 110 je Defender 90 kratším modelem.

Díky tomu je varianta s krátkým rozvorem lepším offroadem. Defender 90 je konkrétně o 17,2 palce kratší, má úhel překlopení 32 stupňů a je o tři stupně strmější než běžná verze.

Cena a datum vydání Land Rover Defender 90 2021

Cena nového modelu Land Rover Defender 90 2021 začíná na 47 500 eurách. To je pod 52 000 eur, které musíte zaplatit za běžný model Defender 110. Na druhou stranu stojí varianta výbavy kolem 84 000 eur. Nyní si můžete objednat nové terénní SUV Defender 90. Prodej začne v prvním čtvrtletí roku 2021.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.