Acura RDX 2021: Technické informace, cena, datum uvedení na trh

Crossover Acura RDX je připraven na další vylepšení. Tento malý luxusní model do roku 2020 nezaznamenal žádné změny. Nadcházející Acura RDX 2021 však nabízí občerstvení během celého cyklu. Je to vzrušující model z mnoha důvodů. RDX vypadá jedinečně a velmi sportovně. Kromě toho má prostorný interiér a dokonce i nákladový prostor je velkorysý.

Ovládání je také neuvěřitelné a seznam technického vybavení je impozantní. Nicméně, RDX 2021 stále chybí nepovinný motor. Navíc jsou v balíčcích dodávány volitelné funkce. Celkově je Acura RDX perfektní alternativou, pokud zjistíte, že Audi Q5 nebo Mercedes-Benz GLC jsou příliš drahé.

Vnější facelift Acura RDX 2021

Zcela nový Acura RDX 2021 je konečně připraven na občerstvení během cyklu. Tento kompaktní přechod byl představen v roce 2019 ve třetí generaci. Nyní, o dva roky později, poskytne výrobce další aktualizace. Samozřejmě neočekávejte nic podobného redesignu. Je to malý facelift a několik kosmetických změn je více než vítáno.

Zpočátku bude nový RDX 2021 k dispozici jako delší model. Přesněji řečeno, kompaktní crossover bude o 2,4 palce delší a získá 46 liber. To by mělo bezpochyby zlepšit stabilitu a jízdní vlastnosti. Kromě toho Acura RDX aktualizuje svá koncová světla ve tvaru C a boční profil bude vypadat ještě sportovněji. Přední plášť je do značné míry zachován, a to včetně diamantové pětiúhelníkové mřížky.

Vnitřní vybavení a volitelné obaly

Co se nám na Acura RDX 2021 líbí, je její prostorný interiér. Kromě toho je nákladný prostor prostorný. Následující model získá některé důležité aktualizace. To zahrnuje nový informační systém a řadu technologických vylepšení. Na druhé straně kompaktní crossover stále nenabízí žádné volitelné funkce. Ve skutečnosti ano, ale volitelné vybavení je vázáno pouze na obaly.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Pokud potřebujete 360 ​​stupňovou kameru, větší displej s hlavou a podobně, budete si muset zakoupit volitelný balíček předem. Mluvíme samozřejmě o základním vybavení. Můžete si kdykoli zakoupit špičkové varianty vybavení, jako je A-Spec, a používat všechny základní funkce. Kabina je dobře řezaná a vypadá velmi kvalitně. Pro zvýšení bezpečnosti důrazně doporučujeme balíček zabezpečení AccuraWatch.

Specifikace motoru

Z hlediska výkonu bude převeden Acura RDX 2021 . To je jeden z hlavních problémů s kompaktním křížením. Existují dva důvody. Prvním důvodem je špatný výkon a celkový výkon zaostává za zbytkem soutěže. Druhým důvodem je to, že neexistuje žádný volitelný výběr motoru. Jediným nabízeným pohonným ústrojím je čtyřlitrový čtyřválec.

Produkuje 272 koňských sil a točivý moment 280 lb-ft. Standardně je nabízena 10stupňová automatická převodovka. Pohon předních kol je k dispozici ve všech variantách vybavení. Stahování volitelného nastavení AWD stojí dalších 2 000 $. Celkově je výkon spolehlivý, ale jízda je plynulá a ovladatelnost je vynikající.

Cena a datum vydání Acura RDX 2021

Acura RDX 2021 tedy obdrží některé drobné aktualizace pro budoucnost. Tento kompaktní přechod nyní stojí kolem 39 000 eur. Pokud však nainstalujete balíčky nebo volitelný systém AWD, zaplatíte až 45 000 EUR. RDX bude k dispozici ve druhé polovině roku 2020. Tento kompaktní crossover je stále levnější alternativou pro luxusní modely.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.