BMW X8 2021: technické údaje, cena, datum vydání

Připravované BMW X8 2021 je připraveno stát se dalším vlajkovým SUV. Podle různých zpráv by nový model měl přinést hodně luxusu. Jak jste asi uhodli, tento model bude vycházet ze slavného modelu X7 a bude mít mnoho společných prvků.

Shromáždili jsme nějaké informace o designu interiéru a specifikacích hnacího ústrojí. Mimochodem, k dispozici jsou také vykreslení a my tento model rádi analyzujeme.

Porovnání designu BMW X8 2021 s X7

K dispozici jsou nová vykreslení připravovaného BMW X8 2021 . Na první pohled silueta X8 odráží modely X6 a X7. Jak vidíte, všechny modely spolu úzce souvisejí. X8 má však jedinečný styl a je spíše kupé. Zajímavé je, že přední rámeček je téměř identický. X8 má stejnou velkou masku chladiče se sedmi svislými otvory, která vypadá velmi kvalitně. Jak vidíme, výrobce přidal také tenčí LED světlomety, které mu dodávají agresivnější design.

Nejvýznamnější změnu však lze vidět v bočním profilu. Tvar se liší od X7 a X8 nabízí více designu kupé. Na zadní straně obdélníkový výfukový systém v současnosti vytváří sportovnější atmosféru.

Vnitřní pověsti

V interiéru bude připravované SUV BMW X8 v roce 2021 rozhodně kvalitnější než jeho sourozenec X7. Slyšeli jsme však, že nové BMW X8 v roce 2021 bude mít stejné uspořádání jako X7. Interiér by měl zůstat moderní a mít čistší design.

Stejně jako jeho sourozenci předpokládáme, že nové SUV značky bude mít tři řady sedadel. Vzhledem ke stylu kupé však mohou zadní cestující postrádat prostor pro nohy a hlavu. Různé zprávy ukazují, že základní výbava by měla být standardně vybavena velmi pohodlnými sedadly a černým čalouněním SensaTec. Očekávejte však řadu volitelných funkcí, jako je dvoubarevný interiér nebo LED střecha Panoramic Sky Lounge.

✓ Můžete také zkontrolovat:

BMW X8 2021 Powertrain Technické údaje

Pod kapotou bude nové BMW X8 2021 s největší pravděpodobností využívat stejné možnosti motoru jako verze X7. V tomto případě model X7 obecně nabízí velmi výkonné možnosti hnacího ústrojí. Prvním hnacím ústrojím je šestiválec o objemu 3,0 litru s výkonem 335 koní a točivým momentem 330 lb-ft. Pokud však hledáte více energie, je verze xDrive50i ideální volbou. Tento model je poháněn přeplňovaným motorem V8 o objemu 4,4 litru s výkonem 456 koní a točivým momentem 480 lb-ft.

Maximální rychlost modelu X7 je 250 km / h a pravděpodobně to můžeme očekávat iu modelu X8. Zajímavé je, že existují určité spekulace, že varianta M ”může být také dostupná současně. Tento model bude pravděpodobně používat motor V8 o objemu 4,4 litru, který bude produkovat 523 koní.

Datum vydání a cena

Připravované BMW X8 2021 se blíží a bude vycházet z modelu X7. Oba modely mají v zásadě mnoho společných podobných funkcí. X8 však může být dražší, protože představuje více upscale a špičkových technologií.

Někteří autoři předpovídali, že nová X8 bude určitě stát kolem 80 000 eur. Jak již bylo zmíněno dříve, X8 je stále ve vývoji a měli bychom očekávat, že bude debutovat příští rok.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis