Citroen e-Relay 2022: Interiér, motor a úpravy

Citroen uvedl na trh nové elektrické relé LCV e-Relay, které doplňuje rozsáhlou řadu e-LCV společnosti. Citroen je exkluzivně k dispozici v plném provedení Enterprise, které umožňuje plnou funkčnost jeho řady Relay van.

Citroen e-Relay 2022: Interiér, motor a úpravy

Design Citroen e-Relay tvoří základ pro vzhled dodávek. Velké čelní sklo, štíhlé světlomety a černý plastový nárazník tvoří příď dodávky. Jinak bude e-Relay k dispozici ve třech karosářských provedeních: panelová dodávka, kombi a podvozek. Každý z nich má také vlastní konfiguraci délky.

Zatímco panelová dodávka bude k dispozici v L2 (5 413 mm), L3 (5 998 mm) a L4 (6 363 mm), podvozek bude k dispozici ve formátu L3 a okenní dodávka pouze v délce L4. e-Relay má také ložný objem 15 metrů krychlových s užitečnou hmotností 1 150 kg. Akumulátor je umístěn pod podlahou dodávky, což umožňuje plné využití prostoru v dodávce.

Citroen e-Relay 2022: Interiér, motor a úpravy

hnací ústrojí

Možnosti jsou zde omezeny na velikost transportéru. Skříňová dodávka bude jedinou dostupnou variantou ve variantě L2 a jako taková bude jedinou karosářskou variantou s 37kWh baterií. Tato baterie dosahuje certifikovaného WLTP dojezdu 73 mil na plné nabití. K dispozici jsou další styly karoserie a délky s možností volby mezi 37kWh baterií a 70kWh baterií. Větší je schopen dosahu WLTP 139 mil na délkách L3 a L4.

✓ Můžete také zkontrolovat:


zatížení

Citroen e-Relay je standardně dodáván s nabíjecím kabelem typu 2 a podporuje až 22 kW. 7kW wallboxu trvá nabití 37kWh baterie z nuly na plnou 6 hodin. Stejně tak 70 kWh baterie potřebuje 12 hodin na nabití z 0-100 procent. Oba akumulátory také podporují technologii rychlého nabíjení 50 kW.


funkce

Jak již bylo zmíněno, e-Relay je k dispozici pouze ve výbavě Enterprise a nabízí 5palcový dotykový informační a zábavní systém, satelitní navigaci, DAB rádio a nové zpětné zrcátko se zobrazením klíčových informací o vozidle, jako je dojezd a úroveň nabití baterie. .

Citroen e-Relay 2022: Interiér, motor a úpravy

cena

Citroen e-Relay stojí od 69 335 eur. Kromě toho plně elektrický pohon také znamená, že e-Relay je osvobozen od poplatků za přetížení a zóny s ultranízkými emisemi, což umožňuje další úspory pro vozové parky a podniky.

Autobrezik