Dodge Charger 2022: Technická data, exteriér, ceny

Dodge Charger 2022 Scat Pack Widebody je špičkový muscle car. Byl průkopníkem ve svém žánru a byl opakovaně aktualizován, aby držel krok s dobou a udržel si svou vysokou reputaci. Tato nová generace Chargeru je navíc k dispozici s paketem widebody, který potěší všechny nadšence značky Dodge.

Pokud tedy hledáte vylepšení pro své současné vozidlo nebo chcete nahradit elegantní exteriér zlého Chargeru elegantním, stylovým vzhledem, jste na správném místě.

Půjdu do funkcí a komponentů, díky nimž je nová širokoúhlá sada Dodge Challenger tak skvělá, a určitě budete mít mnohem lepší zážitek z jízdy.

V první řadě je plně funkční nový široký kit Dodge Challenger s továrními díly a příslušenstvím od Dodge. Je také vybaven předním okrajem, bočními prahy, pěkným hlubokým a širokým výfukem a pěknou sadou podlahových rohoží, které chrání vaši nově položenou podlahu.

Nemusíte se starat o problémy s kompatibilitou nebo o to, zda je vůz dodáván se správným příslušenstvím, protože tento vůz byl dodáván se vším, co byste mohli potřebovat.

Než půjdeme dál, asi bych vám měl říct, proč jsem dal dohromady tento článek. Především proto, abyste měli náskok při upgradu. Po jízdě s novým Dodge Challenger jsem si všiml některých zajímavých věcí, a tak jsem se rozhodl tyto informace zahrnout do článku.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Tímto způsobem nejen ušetříte peníze, protože nebudete muset kupovat nové auto, ale také se dozvíte více o autech a jejich fungování. Je to výhra / výhra všude kolem.

Co je na autě působivé, jsou fantastické vlastnosti, které do něj byly integrovány. Nový Dodge Charger má zcela nový design těla, který vás zaručeně ohromí.

Přední část vozu má nyní zpočátku vertikální světlomety s LED osvětlením, díky nimž světlomety vypadají jako na kole nebo motocyklu. Zjistíte, že má i prahové lišty a výkonný sportovní výfuk.

V zadní části vozu je nyní funkční spoiler s výdechy pro lepší cirkulaci vzduchu kolem pneumatik. Jednou z nejlepších částí vozu je jeho nová široká karoserie V6 Scat Pack.

Poskytuje vám výkon, který potřebujete pro plynulou jízdu a požadovanou rychlost a zároveň si užíváte pohodlnou jízdu.

Je to pěkná kombinace výkonu a pohodlí, která vám poskytne bezkonkurenční zážitek z jízdy. Je vybavena pěti převodovými stupni a bezolovnatým vysokotlakým motorem, který vám poskytne ještě vyšší akceleraci.

Celý systém odpružení vozidla je navržen tak, aby snadno zvládl všechny typy silnic a terénů.

To je umožněno použitím hliníkových dvojitých ovládacích pružin se čtyřmi hydraulickými vzpěrami vpředu, nastavitelnými předními odskokovými stupni a zadními tlumiči a také celkem 12 horními a spodními ložisky.

Centrálně umístěný motor a hřebenové řízení z něj tvoří kompletní balíček. Celý systém je osazen hliníkovým krytem. Tento Dodge Charger získal za svou ovladatelnost celkové skóre -8 z deseti.

Vnější barva vozu je vlastní barvou zebry Dodge. Má dvoutrubkový výfuk, který je velmi hlasitý.

Střecha má funkční skládací markýzu a přední nárazník dodává vozu agresivní vzhled. Celý body kit má také boční prahy a plochý zadní difuzor.

tak co čeká? Objednejte si svůj nový Dodge Charger ještě dnes! Tento výkonný sportovní vůz si můžete přidat do své sbírky. A nejlepší na autě je znát jeho výkon. Tak si jeden hned pořiďte!

S digitálním sdruženým displejem pro informace pro řidiče, tlačítkem start/stop, systémem Start Remote Vehicle, Uconnect 4C NAV a SiriusXM Guardian a také změnami výkonu máte vše, co potřebujete, po ruce.

Digitální cluster displeje

7palcový displej vás okamžitě informuje o výkonu a navigaci a také o dostupných statistikách vozidla. Vzhled si snadno přizpůsobíte pomocí ovládacích prvků na volantu.

Stiskněte tlačítko start/stop

Motor můžete nastartovat plynule a pohodlně sešlápnutím brzdového pedálu a stisknutím tlačítka start/stop nebo pomocí standardního dálkového startování vozidla.

Uconnect 4C NAV a SIRIUSXM Guardian

Dostupné Uconnect 4C NAV zahrnuje aktualizovaný SiriusXM Guardian a je k dispozici včetně silniční asistence, dálkového startování vozidla a dalších.

Jistič

Osmistupňová automatická převodovka TorqueFlite má plně elektronickou řadicí páku, která vypadá a působí jako tradiční řadicí páka.

Apple Carplay Standard a ANDROID AUTO

Získejte trasy, hlasitý odposlech, hudbu a zprávy. Podpora Apple CarPlay a Android Auto. Integrace vám umožňuje přistupovat k určitým aplikacím přímo z vašeho smartphonu prostřednictvím dotykové obrazovky Uconnect.

Široká karoserie Dodge Charger Scat Pack

Dodge Charger SRT Hellcat Redeye Widebody  je vybaven velkými a lehkými 20 × 11palcovými litými koly z uhlíkové černé.

Nový SRT Hellcat widebody  kryt má funkční vzduchové kanály a dva tepelné výfuky pro efektivní proudění vzduchu a efektivní odvod tepla ze zařízení.

Od exkluzivních širokých blatníků přes přední masky až po agresivní odznaky na víku zavazadlového prostoru, ani Dodge Charger nemá špatný úhel.

Širokoúhlé specifikace Dodge Charger Scat Pack

  • Motor 392 HEMI V8 s výkonem až 485 HP a točivým momentem 475 LB-FT
  • Widebody paket s výkonným krytem, ​​větracím otvorem pro poštovní slot, lemy blatníků, bočními prahy a integrovanými lemy předního a zadního blatníku
  • Brembo šestipístková výkonná přední brzda a čtyřpístková zadní brzda
  • Podvozek s adaptivním tlumením od Bilstein s nastavitelným nastavením jízdní tuhosti
  • 20 × 11palcová litá kola Devil’s Rim
  • Kožený volant s plochým dnem

Design nabíječky Dodge

STYL RED EYE

Dodge Charger Hellcat Redeye Widebody se vyznačuje jedinečným vzhledem černé chromované mřížky chladiče, blatníky V8 a odznaky na víku zavazadlového prostoru a mnohem více.

HELLCAT STYL

SRT mřížka se perfektně hodí ke stylu blatníků a hran Hellcat a SRT odznaku na víku kufru.

STYL SCAT BALÍČKU

Stylový Dodge Charger Scat Pack 2022 s mřížkou chladiče Scat Pack, víkem zavazadlového prostoru a odznakem na blatníku 392 HEMI, který předvádí 392palcový krychlový motor inspirovaný dědictvím.

R/T STYL

R/T je odvozen od starého Dodge Charger, pojmenovaného podle míst, kde exceloval – na silnicích a závodních okruzích.

Tento model Scat Pack Widebody má krásný design s vlastními blatníky HEMI R/T a emblémem na víku kufru.

Dodge Charger 2022 Scat Pack Widebody začíná na ceně 1 206 000 Kč.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.