Ford Taurus 2021: Interiér, motor a úpravy

Nový Ford Taurus 2021 Datum vydání, cena, AWD  – Skutečný Ford Taurus jako množství tohoto oblíbeného všestranného sedanu všech dob si nyní všímá jeho původu. Ve vzdáleném 1986, celý rok prvního vzhledu, jeho původní technologie. Ve výsledku máme jedinečnou schopnost vidět je půl tuctu. Je to opravdu nastaveno jako  Ford Taurus 2021 7. technologie by byla docela atraktivní sedan s celkovou konstrukcí. Kdokoli má nějaké synonymum, pokud jde o stabilitu, rychlost, prémiový a působivý design. Tato nová verze nesní o poskytnutí minimálních obnovených variant. Může však existovat přirozený výběr zbrusu nových zařízení, která dávají smysl uvnitř i venku.

Redesign Ford Taurus 2021

Vnější design

Měli bychom začít přemýšlením o vnější přitažlivosti vnějšku? I kdybychom neměli možnost vidět aktuální  Ford Taurus 2021  . Přesto jsme se objevili naprosto náhle v držení prvních špionážních obrazů. Jak zdůraznili, mohli bychom říci, že zcela nový Taurus bude z nějakého důvodu pravděpodobně stále větší a větší a určitě si udrží punc Fordu (jeho sedmihranná mřížka plus pás denního světla zabudovaný do celé lišty blatníku).

U této nedávno vyrobené verze se neplánuje sdílet svůj program D4 s celou extrovertní verzí Volvo S80. I přesto se stává zcela novou funkcí zvanou CD4, která je složena z lehkých komponent, aby vám poskytla kompletní vůz, který je asi o 500 liber lehčí.

Vzhled interiéru

S ohledem na interiér modelu Ford Taurus 2021 jsme nyní objevili novou, poměrně velkou obrazovku z tekutých krystalů, která zaujme hlavní pozici kolem důmyslně vyvinuté palubní desky. Kromě toho lze připravit, aby zcela nová verze měla sešité autosedačky chráněné přírodní kůží, stejně jako vzdálené elektricky poháněné změny křesel určené pouze pro přední boční židli, stejně jako nedávno přepracovaný otočný knoflík s názvem Equipment Selector, který hlavním cílem je provést výměnu selektoru za přímé objekty používané v tomto Býkovi.

Skutečný Ford Taurus dokonce nabídne některé docela skvělé funkce vyspělejších technologií a pokročilý bezpečnostní balíček, například: B. 4G LTE online připojení pro mobilní telefony, sezení v několika formách s variabilní podporou regenerační masáže pro bederní páteř, integrace smartphonů a tabletových počítačů a také technologie bezdrátového nabíjení, správa prostředí dvou regionů, procházení provozu webových stránek, varování se silou začít.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Motor Ford Taurus 2021

Ačkoli technici Fordu nekontrolovali, co přesně se každý pohonný systém vejde do kapoty Fordu Taurus 2021 . Většina z nás se však může vsadit, že kromě jednotky V6 bude rozhodnuto o čtyřtrubkovém motoru, který je podle kteréhokoli z našich odhadů více než způsobilý tlačit kolem 240 k, respektive 365 k. Tato volba motoru může být jakousi normálností spojenou s šestistupňovou převodovkou řidiče.


Datum a cena vydání Ford Taurus 2021

Je skutečně pozoruhodně méně pravděpodobné, že se tento Ford Taurus 2021 objeví ve verzích vozidel těsně před jarní sezónou 2016. Pokud jde o cenovky, bude s největší pravděpodobností k dispozici v rozmezí od 34 900 do 40 800 eur.

Autobrezik