GMC Canyon 2022: specifikace, cena, datum vydání

GMC Canyon 2022 Redesign má také několik typů, jako jsou další kabiny a kabiny pro posádku, které mají spací plochu 5,2 až 6,2 stop. Tento nákladní vůz má dva modely motorů, včetně čtyřválcového vznětového motoru V6 o výkonu 308 koní a čtyřválcového benzínového motoru V6.

Údajně, až se v roce 2022 dostane na trh nejnovější generace GMC, Canyon nejprve převezme asistenční funkce řidiče používané konkurenty ve své třídě. Některá další vylepšení je také potřeba zvýšit, abyste nepřišli o konkurenci.

Vydání GMC Canyon 2022 AT4

GMC Canyon 2022 nabízí nejen komfort jízdy, ale také nabízí možnost a pomáhá vám nabídne 2022 GMC Canyon AT4 fantastický dobrodružný zážitek poprvé a na jakémkoli terénu s terénními vlastnostmi.

Zcela nový GMC Canyon ve 4

Canyon AT4 2022 má vysokou schopnost dopadl na zem a realizovat zobrazení a špičkovou kvalitu autentické GMC s nekompromisní sílu. Každý Canyon AT4 má nějaké vnitřní a vnější dekorace, jako je nový balíček Canyon Elevation High Elevation, robustní terénní prvek AT4 a nejlepší komfort na úrovni GMC Canyon 2022 Denali.

Canyon AT4 2022 byl vyroben pro ty z vás, kteří jej chtějí na špinavé, mokré a. kluzký. GMC Canyon 2022 AT4 má autentické off-roadové schopnosti, které jsou zakořeněny ve schopnostech AT4.

Má výrazný vzhled s tmavou barvou, na vnější straně je odznak AT4 a má černou chromovanou mřížku chladiče a mřížku chladiče.

Terénní schopnosti GMC Canyon 2022 AT4 podporují 31palcové pneumatiky Goodyear® Wrangler DuraTrac pro přilnavý terén a použití 17palcových hliníkových kol.

Canyon AT4 2022 má velmi pohodlný a kvalitní interiér. Sedadla spolujezdce potažená kůží s vyšitým logem AT4 na opěrkách hlavy.

Dostupná 8palcová dotyková obrazovka pro infotainment, kompatibilní se zařízeními Apple CarPlay a Android Auto, takže můžete zůstat ve spojení. Bezdrátové nabíjení je k dispozici i pro váš smartphone.

S cílem terénních schopností musí být použitý motor také spolehlivý a robustní, aby dokázal zdolat terén. GMC Canyon 2022 AT4 je vybaven 3,6litrovým motorem V6, který dokáže dodat výkon až 308 koní a točivý moment 275 lb-ft. K dispozici je také 2,8litrový turbodiesel Duramax, který může závodit s výkonem 181 koní a točivým momentem 369 lb-ft.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace GMC Canyon 2022 AT4:

 • pohon 4WD
 • V6 3,6 litru (308 k – točivý moment 275 lb-ft)
 • Turbodiesel Durmax 2,8 litru (108 k – točivý moment 369 lb-ft)
 • 31palcové pneumatiky Goodyear® Wrangler DuraTrac
 • 17palcová hliníková kola
 • Dotykový displej s úhlopříčkou 8 palců
 • Apple CarPlay
 • Android Auto
 • Bezdrátové nabíjení
 • Výšivka loga AT4 na opěrkách hlavy
 • Prémiový audio systém Bose®
 • Vyhřívaná přední sedadla a volant

Je GMC Canyon 2022 AT4 dobrý nákladní automobil?

Pokud hledáte dobrý kompaktní pickup, GMC Canyon 2022 je odpovědí. Toto nákladní vozidlo, vybavené spolehlivými a robustními schopnostmi, utáhne až 7 700 liber.

S několika dostupnými motory nabízí tento nákladní vůz nejen tažné nebo tažné schopnosti, ale nabízí také jízdní komfort, a to i s interiérem a výbavou infotainmentu, která je na hony vzdálena jeho konkurentům.

Co je nového v GMC Canyon 2022 AT4?

Očekává se, že novinka od GMC Canyon 2022 AT4 nabídne několik změn a vylepšení z hlediska bezpečnosti a pohodlí. Některé z nových barevných balíčků budou mít také nové barvy, jako je Carbon Black Metallic. GMC Canyon AT4 má několik modelů pohonných jednotek, které jsou poháněny 6stupňovou manuální převodovkou.

U nejnovější generace se očekává pohodlí ve zvukovém vstupu. Terénní model GMC Canyon 2022 AT4 doplní řadu o další modely Canyon, které se dočkají mnoha změn a vylepšení.

Motor GMC Canyon 2022

Možnosti motoru pro Canyon 2022 AT4 zahrnují 2,5litrový čtyřválec, 3,6litrový motor V6, který produkuje 308 koní a je poháněn 8stupňovou automatickou převodovkou.

GMC Canyon 2022 AT4 má navíc 2,8litrový čtyřválcový vznětový motor V-6, který nabízí vyšší výkon a spotřebu paliva a má spolehlivé tažné vlastnosti.

GMC Canyon 2022 AT4 nabízí více kvality a pohodlí s vyvážením mezi měkkým a pevným tlumičem. Tento vozík je schopen snížit vibrace na tvrdých cestách a kamenech a udržet stabilitu při jízdě.

Ve verzi 2022 se GMC Canyon AT4 All Terrain dočkal řady vylepšení odpružení pro terénní schopnosti. Při jízdě po dálnici působí tento nákladní vůz velmi stabilně a pohodlně, ale jeho velké rozměry vyžadují větší pozornost při jízdě v hustém provozu.

Tažení a užitečné zatížení

Čtyřválcový GMC Canyon 2022 AT4 má v zásadě tažnou kapacitu asi 3 500 liber a zvedací kapacitu 1 599 liber, ale toto číslo se zvýší, pokud se použije dieselový motor o 1 605 liber. Můžete si vybrat z několika variant motoru podle svých potřeb.

Náklad přívěsu:

 • 7600 liber (dieselový motor 4WD)
 • 7700 liber (RWD TurboDiesel)
 • 7000 liber (motor V6)

Spotřeba paliva

Odhaduje se, že použití jednoduchého čtyřválcového motoru s pohonem všech kol (AWD) bude mít EPA 19 mpg v městských oblastech a 24 mpg na dálnici. Přijetí spolehlivějšího vznětového motoru V-6 poskytne 2 mpg ve městě. Naftová verze má certifikaci EPA v 19 městech a 28 dálnicích.

Odhaduje se, že toto nákladní vozidlo může ujet 200 mil s dostupným palivem. Vznětové motory jsou velmi dobré pro těžkou práci, zatímco benzinové motory jsou vhodné spíše pro městské oblasti.

Interiér GMC Canyon 2022 AT4

Interiér GMC Canyon 2022 stále působí standardně ve srovnání s některými konkurenčními pickupy, které se hodně zlepšily. Interiéru GMC Canyon AT4 stále dominují plastové materiály a působí lacině, i když nejvyšší verze je v GMC Canyon Denali.

interiér gmc canyon at4

Má velmi prostorné přední sedadlo. Zadní sedadla však mají omezený prostor pro nohy, ale zajímavé je, že zvýšená poloha zadního sedadla zvyšuje komfort, ale při naplnění 3 dospělými bude působit stísněně.

Výhoda GMC Canyon 2022 AT4 spočívá nejen v motoru, který nese, ale také v nákladovém prostoru. Tento nákladní vůz umožňuje uskladnění velkého množství zboží, protože nabízí spoustu prostoru a prostoru.

Canyon má také velký objem postele a nabízí více úložného prostoru pro menší předměty než konkurenti ve své třídě.

V celé kabině je hluboká středová konzola, několik přihrádek ve dveřích a další úložné prostory.

infotainment

Některé funkce infotainmentu byly také zabudovány do nového modelu GMC Canyon 2022, jako je atraktivní a intuitivní informační a zábavní systém Canyon Touch se standardními funkcemi konektivity, jako je Apple Car Play a Android Auto.

Má snadno použitelný dotykový displej s gumovými tlačítky pro hlasitost a nastavení a pevnými tlačítky. GMC Canyon 2022 SLE a vyšší má 8,0palcový dotykový displej s mobilním hotspotem 4G LTE. V roce 2022 bude mít GMC Canyon Denali exkluzivní bezdrátovou nabíjecí podložku a prémiový audio systém od Bose pro zlepšení zvukového komfortu pro cestující.

Bezpečnost GMC Canyon 2022 AT4

zabezpečení gmc canyon at4

V nárazovém testu není GMC Canyon 2022 AT4 nejlepší v nárazovém testu. Pro bezpečnost cestujících však byly poskytnuty některé funkce, jako je funkce špičkového bezpečnostního výběru, parkovací senzory a asistenční systémy, ale ty jsou stále daleko za konkurencí. Očekává se, že nejnovější generace GMC Canyon 2022 nabídne mnoho vylepšení v oblasti bezpečnostních a bezpečnostních prvků.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis