GMC Envoy 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Pokud se zeptáte automobilek, crossoverů není nikdy dost. Není tedy divu, že GMC pracuje na novém, který už byl na cestách spotterem. Bude velký a prostorný, a proto se mnozí domnívají, že by to mohlo znamenat návrat Envoy, který byl v té době hráčem střední velikosti GMC. Nový model by přišel jako 2022 GMC Envoy, ale mějte na paměti, že úředníci o tom stále mlčí. Následující odstavce si tedy nechejte s velkou rezervou.

Až dorazí, bude GMC Envoy 2022 největším crossoverem v sestavě GMC, vyšší a prostornější než Acadia . Proto je snadné uhodnout některé z klíčových konstrukčních prvků, jako je platforma, velikost a hnací ústrojí. Očekáváme také, že společnost vloží trochu více úsilí do designu interiéru a udělá jej prémiovějším.

GMC Envoy 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Mnozí věří, že GMC Envoy 2022 by mohl dorazit již příští rok.

Téma GMC Envoy 2022

První věc, která vás napadne, je samozřejmě základní uspořádání. V té době Envoy zastupoval GMC v segmentu střední velikosti, kde konkuroval modelům jako Ford Explorer a Toyota Highlander soutěžili. Předpokládáme, že nový model nebude jiný. Je tedy docela snadné uhodnout, jakou platformu bude nová iterace používat.

Řeč je samozřejmě o známé architektuře C1, která je základem i současné Acadie. Přesto by Envoy jezdil na protažené verzi této platformy, stejné jako modely jako Chevy přejít a Buick Enkláva podepírá . To by znamenalo téměř 121 palců rozvoru, což slibuje spoustu místa uvnitř. Za pár okamžiků se dostaneme dovnitř.

Mimo

Než začneme s interiérem, pojďme si stručně říci o vnější úpravě. V tuto chvíli toho moc nevíme, ačkoliv testovací mezek má na sobě plnou kamufláž. Přesto můžeme předpokládat, že GMC Envoy 2022 silně z nejnovějších modelů GMC, jako je ten nový Yukon , bude inspirován . Hranatá a masivní přední část je to, co očekáváme a jsme si docela jisti, že nám to GMC poskytne.

GMC Envoy 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Počítáme také s pěkným podvozkem a dobrým nastavením odpružení, díky kterým je jízda pohodlná. Standardem bude samozřejmě pohon předních kol, přičemž sázíme i na modely AWD. Když už mluvíme o modelu AWD, očekáváme, že společnost nabídne také novou výbavu AT4 tohoto crossoveru. Tato konkrétní verze by přišla s několika vylepšeními, pokud jde o standardní pohon všech čtyř kol, ladění odpružení, vylepšené jízdní režimy a mnoho exkluzivních designových detailů.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Vnitřní

Jak již bylo zmíněno, GMC Envoy 2022 nabízí dostatek vnitřního prostoru. S téměř 121palcovým rozvorem není pochyb o tom, že tři řady sedadel budou standardem a všechny tři by nabídly dostatek místa pro pohodlné ubytování dospělých. Patří sem i třetí řada, která je v segmentu středně velkých SUV spíše vzácností. Nákladový prostor by se měl pochlubit také docela slušnými čísly.

Kromě velkého prostoru by měl tento crossover nabídnout také vysokou kvalitu interiéru a solidní kvalitu provedení. Počítáme s krásnými materiály a atraktivním designem palubní desky, další věcí, na kterou si zakládáme, je dlouhá řada standardní výbavy. To samozřejmě znamená především technické vychytávky, jako je obrovská obrazovka infotainmentu, integrace bezdrátového smartphonu, digitální přístrojovka atd. Dlouhý by měl být i seznam bezpečnostních prvků.

Motory GMC Envoy 2022

Tento aspekt je z hlediska předpovědí docela jednoduchý. To předpokládáme GMC Envoy 2022 je nabízen se dvěma známými možnostmi motoru. Základní verze by pravděpodobně přišly se známým 2,0litrovým turbo čtyřem, který by měl výkon kolem 237 koní a točivý moment 258 liber-stop. I když se to zdá pro slušnou jízdní dynamiku dostačující, nepochybujeme o tom, že společnost nabídne také výkonnější známý 3,6litrový V6. Toto zařízení produkuje přibližně 310 hp.

GMC Envoy 2022: Specifikace, cena, datum vydání

Oba motory budou spojeny s 9stupňovou automatickou převodovkou. Tato převodovka obvykle funguje dobře s oběma motory. Je plynulý a většinou řadí včas, i když při podřazování může občas váhat.

Datum vydání a cena GMC Envoy 2022

Odpovědní o tomto modelu zatím mlčí. Proto Vám doporučujeme GMC Envoy 2022 a brát jeho příchod v příštím roce s velkou rezervou. Když dorazí, předpokládáme, že základní model bude stát kolem 35 000 $. Konkurence v segmentu je extrémně tvrdá. Někteří z hlavních hráčů jsou modely jako Toyota Highlander, Ford Explorer, Pilot Honda atd.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis