Hyundai Nexo 2021: Interiér, ceny, technická data

Hyundai

Rychlost změn, kterou Hyundai představuje, činí z této automobilky vážného konkurenta ve všech segmentech automobilového průmyslu. Bez korejských modelů se neobejde ani ta nejrušnější třída, crossover a SUV. Nedávno jsme viděli premiéry velké palisády a prémiového modelu Genesis GV80. Kona je také elektromobilem, zatímco Hyundai Nexo 2021 bude poháněn vodíkovým palivovým článkem. Díky této verzi je řada tohoto výrobce jednou z nejbarevnějších s mnoha různými možnostmi.

Nexo nahradil Tucson FCEV. Po pěti letech výroby se Hyundai rozhodl uvést na trh novou verzi s odlišným designem a efektivnějším pohonným ústrojím. Crossover SUV dorazil v roce 2018. SUV Hyundai Nexo Fuel Cell 2021 by mohlo přinést významná vylepšení, protože je čas na aktualizaci v polovině cyklu. Tento typ hnacího ústrojí je stále futuristický. Viděli jsme několik pokusů jiných společností zavést koncepty do výroby, ale Hyundai je o krok před nimi. Nexo bude dominovat na trhu v roce 2021.

styling

Hyundai Nexo 2021 zachovává své rozměry. SUV je dlouhé 183 cm, což je o 7 cm více než Tucson. Prostorné vozidlo nabízí spoustu místa, dalo by se dokonce říci více než Santa Fe. Baterie je pod sedadly, zatímco kufr je prázdný a připravený převzít kontrolu. Populární název je Frunk (přední kufr). Nexo je již dobře vypadající SUV založené na Tucsonu. Aktualizace mění přední rámeček. Přední světla jsou úzká a agresivní a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, co designéři dělají. Aktualizace probíhá také na zadní části vozidla.

Tento design nabízí modelu Hyundai Nexo 2021 mnoho výhod. Další prostor uvnitř se používá pro další funkce. Na druhou stranu je hnací ústrojí dostatečně silné, aby udrželo potěšení z jízdy na nejvyšší úrovni. Kromě toho SUV není příliš velké, takže agilita je další výhodou Nexo.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Hyundai Nexo 2021 interiér, výbava, varianty výbavy

Hyundai Nexo 2021 přinese nějaké vážné technologii s redesign. Zvýrazněné funkce se přesto přenesou. Například u základní verze můžeme očekávat vyhřívaná sedadla a nabíječku bezdrátových telefonů. K dispozici jsou Apple CarPlay a Android Auto. Navigace ukazuje cestu na 12palcové obrazovce. SUV nabízí samo-parkovací senzory a tempomat. Nexo můžete upgradovat pomocí funkce automatického parkování, monitoru mrtvého úhlu nebo střešního okna. Vrcholem exteriéru je sada 19palcových kol.

Technické specifikace

Nejjednodušší vysvětlení – Hyundai Nexo 2021je elektrické vozidlo. Je však také podobný hybridním a PHEV konfiguracím. Pohonná jednotka však nepoužívá elektřinu ani benzín / naftu. Plnění stlačeného vodíku trvá méně času než u elektrické jednotky. Nalijete to jako standardní palivo, ale nevydává žádné plyny. Plně nabitá nádrž pojme na silnici šťávu až 380 mil. Pokud zvolíte balíček Limited, SUV spotřebuje více paliva a vrátí 354 mil. Palivový článek také poskytuje výkon 160 koní a točivý moment 290 lb-ft, zatímco dostupné režimy pohonu jsou Comfort, Eco a Eco Plus. Je zřejmé, že první nebude mít nejlepší kilometrový výkon. Možný příjezd pohonu všech kol by navíc mohl ještě více ovlivnit dojezd. Pro Nexo je aktuálně k dispozici pouze FWD. V současné době existují pro toto SUV dvě úrovně výbavy; verze vázy je modrá. Pokud chcete postavit své SUV, můžete si vybrat verzi Limited. Připravované vozidlo aktualizuje sestavu.

Hyundai Nexo 2021 klady a zápory

Hyundai Nexo 2021 Fuel Cell SUV je druh plně elektrickým pohonem. Tento model je bez emisí, a proto speciální. Rozsah je také výjimečný, protože můžete cestovat z LA do San Franciska za jediný poplatek. Špatnou věcí je dostupnost SUV. Najdete ji pouze u prodejců v Kalifornii. Není rozumné si to kupovat, pokud tady nežijete – nikde jinde nejsou benzínové pumpy a ve státě Sunshine najdete mapu s pouhými 44 z nich. Zpět k dobrým věcem – první tři roky neplatíte vodík. Automobilka navíc nabízí tři roky údržby, za které nebudete platit. Počáteční cena SUV Nexo je necelých 60 000 eur, což je výrazně více než u podobných hybridních a PHEV modelů.

Ceny Hyundai Nexo 2021

Základní cena modelu základní úrovně je již vysoká. Po faceliftu zvýší výrobce automobilů EIA, která v příští sezóně přesáhne 60 000 eur. Varianty vyšší výbavy nabízejí funkce v hodnotě kolem 5 000 eur. Stále čekáme na aktualizaci balíčků a je pravděpodobné, že Blue and Limited budou nahrazeny některými dalšími balíčky pro SUV Hyundai Nexo 2021 Fuel Cell.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.