Kia Niro PHEV 2022: specifikace, cena, datum vydání

Nadcházející Kia Niro PHEV 2022 má kolem sebe tolik pověstí. O tomto voze však víme několik věcí. A to je přesně to, o čem budeme mluvit v tomto článku.

Pravděpodobně uvidíte restyling tohoto vozidla za pár měsíců, protože toto vozidlo prošlo určitými testy. Bez dalších okolků, zde je to, co zatím víme o připravované Kia Niro PHEV.

Než zjistíte datum vydání Kia Niro PHEV 2022 , měli byste znát redesign tohoto připravovaného vozu.

Přestože bylo toto vozidlo během zimního testování maskováno, stále je vidět přepracování tohoto vozidla. A jsou tu některé vzrušující změny, kterých si po přepracování všimnete.

Připravovaná Kia Niro PHEV bude mít širokou přední masku s novými světlomety, které nevypadají jako ostatní vozidla Kia.

Zadní část tohoto vozidla obsahuje koncová světla ve stylu bumerangu, která jsou podobná dřívějším jednotkám Kia.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Další věc, kterou byste o designu měli vědět, je o něco delší karoserie, než má současná Kia Niro. To vám samozřejmě poskytne více místa jak pro cestujícího, tak pro náklad.

Dalším důvodem, proč je chystaná Kia Niro jedním z nejlepších hybridních vozů roku 2022, je velmi sportovní design inspirovaný konceptem HabaNiro.

Elegantní interiér

Interiér tohoto vozidla bude s největší pravděpodobností kombinovat mnoho prvků z předchozích vozidel Kia.

Pro vaše pohodlí uvidíte vylepšenou digitální palubní desku a větší obrazovku infotainmentu.

I u tohoto vozidla můžete počítat s displejem o velikosti 10,25 palce. Ostatně i Kia Niro PHEV 2022 bude ve střední třídě vybavena vyhřívanými koženými sedadly.

Motor a výkon

O specifikaci motoru v tomto připravovaném vozidle je známo jen málo. V tomto vozidle však můžete očekávat několik možností hybridů, včetně plug-in hybridů a dokonce i plně elektrických modelů.

Musíte se dozvědět více o datu vydání Kia Niro PHEV 2022, pokud chcete přesně vědět, jak bude motor a výkon vypadat v nadcházejícím vozidle.

Toto vozidlo má nabíjecí port nad podběhem levého předního kola. Zatím víme, že současné hybridní a plug-in modely mají 1,6litrový benzínový motor, který vyvine 139 koní.

Současný hybrid má také 1,56 kWh baterii, což je docela málo.

Plug-in model má větší baterii, konkrétně 8,9 kWh baterii. A to zatím víme o Kia Niro PHEV 2022 .

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis