Kia Soul 2023: Technická data, změny, cena

KIA

Je to roztomilé, nepředvídatelné a cenově dostupné! To je dobré shrnutí modelu Kia Soul pro rok 2023. Soul pro rok 2023 přichází s několika pěknými aktualizacemi, ale zachovává si stejnou nádhernou krabicovou dobrotu z minulých let.

„Soul definoval zcela nový segment malých vozů, když se poprvé připojil k řadě Kia,“ řekl Steve Center, COO & EVP, Kia America. “Nový Soul 2023 bude pokračovat v tomto trendu s novým designem interiéru a exteriéru, vyspělou technologií a vybavením bohatým na funkce.”

Kia Soul 2023: co je nového

Modelovou řadu Soul 2023 tvoří výbavové řady LX, S, EX, GT-Line a GT-Line Tech. Zatímco X-Line a Turbo byly k dispozici pro Soul 2022, pro rok 2023 již nebudou nabízeny.

vnější design

Kia Soul 2023 má novou přední a zadní masku, novou mřížku chladiče a přepracovaná světla pro denní svícení, směrová světla, zadní světla a mlhová světla. K dispozici jsou také LED světlomety a zadní světla, stejně jako 17palcová a 18palcová litá kola. K dispozici jsou jednobarevné a dvoubarevné vnější povrchy, včetně dvou nových: Clear White a Surf Blue se střechou Fusion Black.

Pokročilé bezpečnostní funkce

Mezi standardní bezpečnostní prvky patří předcházení kolizím, varování před opuštěním jízdního pruhu, asistent jízdy v jízdním pruhu, varování před opuštěním jízdního pruhu, varování před opuštěním jízdního pruhu, asistent dálkových světel a upozornění na couvání.

Technologické balíčky

Nový technologický balíček LX zahrnuje zamezení kolizi v mrtvém úhlu, zabránění kolizi při zadním křížení a 16palcová litá kola.

Technologický balíček GT-Line je nejkomplexnější, který zahrnuje elektronickou parkovací brzdu, elektricky ovládané sedadlo řidiče, vyhřívaná přední sedadla, dvoupatrovou podlahu zavazadlového prostoru s krytem a další pokročilé bezpečnostní prvky, jako je inteligentní tempomat založený na navigaci a dálnice. Drive Assist.

Technologický balíček GT-Line také zahrnuje seriózní stereo, systém Harman/Kardon s 10,25palcovým barevným dotykovým displejem, externí zesilovač, subwoofer a výškové reproduktory namontované na dveřích.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Pohonné ústrojí a spotřeba paliva

Pod kapotou každé Kia Soul je 2,0litrový řadový čtyřválec s výkonem 147 koní (6200 ot./min) a 132 lb-ft. točivého momentu (4 500 ot./min.). Inteligentní variabilní převodovka Kia a pohon předních kol jsou standardem. Kia Soul se nenabízí s pohonem všech kol.

V závislosti na velikosti kol EPA odhaduje, že spotřeba paliva Kia Soul bude v roce 2023 kombinovaná až na 31.

Tovární záruka Kia

Záruka na nárazník Kia je pět let/60 000 mil s 10letou/100 000 mil dobou pokrytí hnacího ústrojí. Náš úplný přehled záruk Kia vám umožní lépe porozumět tomu, co je a co není kryto. Podle RepairPal jsou roční náklady na údržbu typické Kia 474 USD.

Kia Soul 2023 Cena a dostupnost

Soul pro rok 2023 začíná na 21 085 EUR pro základní verzi LX. S a GT Line začínají na 23 585 eurech a 24 685 eurech. Doporučená maloobchodní cena EX je 25 385 eur. To již zahrnuje 1 295 eur za dopravu.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.