Land Rover Discovery 2021: Interiér, motor a úpravy

Land Rover

Nadcházející  Land Rover Discovery Sport 2021  je sledován a ukazuje nějaké občerstvení. Jak již možná víte, sportovní model vychází ze sériového modelu Land Rover Discovery a nabízí sportovnější postoj. Tento model navíc nabízí agresivnější design díky upravené masce chladiče a větším kolům. Jelikož je však Discovery Sport modelem z doby před šesti lety, tentokrát během cyklu se dočkáme pouze občerstvení.

Vrcholem tohoto SUV je bezpochyby nový volitelný pohon, který zahrnuje 48V mírný hybridní systém, novou technologii zpětného zrcátka / přední kamery, větší dotykovou obrazovku s přidanou funkčností a mnoho dalšího.

Vzhled modelu Land Rover Discovery Sport 2021

Upravený  Land Rover Discovery Sport 2021  se během cyklu osvěží. To znamená, že většina částí těla zůstává stejná. Výrobce však některé díly osvěží a vylepší aerodynamiku tohoto slavného SUV.

Sportovní verze je pouze šest let stará, takže nejsou nutné žádné drastické změny. Jak již bylo zmíněno dříve, bude zde nějaké občerstvení a nový model bude obsahovat optimalizovanou mřížku a nárazníky. Výrobce také přidal nová, větší kola do 21 palců. Rozměry jsou stejné a toto SUV má rozvor 107,9 palce a celkovou délku 181 palců.

Funkce kabiny

Legendární Land Rover Discovery Sport je nejmenším členem rodiny Land Rover. Jak možná víte, tento model má téměř stejnou kabinu jako přepracovaný Range Rover Evoque. Discovery Sport také nabízí třetí řadu sedadel se zadními sedadly vyhrazenými výhradně pro děti. Musíme však zmínit, že hybridní model nemá zadní řadu, protože baterie je umístěna pod zadní podlahou.

Land Rover tentokrát nabízí více funkcí a existuje více alternativ. Nový model má pohodlná sedadla z materiálu z mikrovláken, která jsou spojena se semišovým potahem na volant. Byl také přidán nový větší 10palcový multimediální systém s dotykovou obrazovkou, který podporuje Apple CarPlay a Android Auto. Nabízí také nabíjení bezdrátových zařízení, šest USB klíčů a tři 12voltové zásuvky, které jsou nyní rozloženy ve všech třech řadách sedadel.

Pod kapotou

Pod kůží se nový Land Rover Discovery 2021 dočká několika významných mechanických vylepšení. Tento model je vybaven 48voltovým hybridním systémem, který pracuje ve spojení s 2,0litrovým čtyřválcovým přeplňovaným motorem. Díky tomuto systému poskytuje nový model celkem 286 koní a točivý moment 295 lb-ft.

Dnes je sériové turbodmychadlo 2,0 l Ingenium od Land Rover standardem, které poskytuje o 9 koní více energie než dříve. Poskytuje celkem 246 koní a točivý moment 269 lb-ft. Oba výše uvedené modely používají stejnou přepracovanou 9stupňovou automatickou převodovku. Pohon všech kol zůstává standardem jako systém reakce v terénu. Terénní vlastnosti vylepšuje především světlá výška 8,3 palce.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Odhady EPA dosud nejsou k dispozici. V každém případě bude tažení také lepší a nyní mohou obě hnací ústrojí snížit maximálně 4 409 liber. Jak vidíte, toto číslo je stejné jako jeho předchůdce.

Kolik stojí Land Rover Discovery Sport 2021?

Ceny nejnovějšího modelu  Land Rover Discovery Sport 2021  budou zveřejněny až po prodeji vozidla. Podle mnoha zpráv bude nová verze vydána letos v létě. Kvůli nedávné epidemii Covid 19 však může být datum vydání opožděno. Neočekáváme skok v cenách. Současný model začíná na 37 990 EUR u běžného modelu a může stát až 53 200 EUR.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.