Lexus LX 570 2022: ceny, přehled, technická data

Lexus

Největší a nejdražší SUV Lexus LX 570 vyšlo do ulic bez kompletního přepracování od roku 2008, ale během svého životního cyklu prošlo různými upgrady, aby bylo stále relevantní. Nicméně, jak naznačuje uniklá zpráva, značka má velký plán pro svou řadu SUV do roku 2024 a všechny modely mají být přepracovány tak, aby splňovaly moderní standardy. Zpráva naznačuje, že současný model LX se sídlem v Land Cruiseru by se měl dále vzdalovat od těžkého off-roadu Toyota a stát se novým rivalem značky pro modely jako Bentley Bentayga. Pokud se to ukáže jako pravda, model by neměl přijít na trh jako Lexus LX 570 2022, ale pod štítkem LQ.

Náhradou za úctyhodný LX 570 by měl být nový, dynamičtější model s výkonným motorem twin-turbo V-6 pod kapotou nebo volitelným hybridním nastavením. Pro tento model by mohla být k dispozici výkonná verze F s výkonem 600 a více koní. Lexus ošetří interiér modelu vysoce kvalitními materiály a nejnovějšími technologiemi do auta.

Lexus LX 570 2022: design

Zatímco současný model LX 570 v plné velikosti sdílí rám a konstrukci s terénním vozem Toyota Land Cruiser, při jeho výměně by měla být použita podložka podobná automobilu, která byla přenesena ze sedanu LS. Nová architektura zlepší jízdní vlastnosti a dynamiku modelu na úkor terénních schopností. Díky nové platformě model těží také z nejnovějších technologií do auta a hnacího ústrojí.

Po designové stránce by se nový model měl inspirovat moderně vyhlížejícím konceptem LF-1 Limitless Concept. Výměna Lexusu LX 570 2022erpřejít z hranatého , vzpřímeného držení těla na dynamicky tvarovanou postavu. Přední části modelu opět dominuje masivní vřetenová maska ​​doprovázená novými světlomety s motivem ve tvaru písmene L.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Model má také delší, elegantnější kapotu a štíhlejší přední nárazník. Profilovaný plášť se stává dynamičtějším s výraznou linií charakteru, rozšířenými blatníky a linií střechy typu fastback.

Zadní část by měla mít také sportovnější akcenty, včetně tvarovaného hatchbacku, šikmějšího zadního sloupku, sportovnějšího nárazníku a případně i zadních světel v plné šířce.

Interiér, vybavení:

Lexus je známý svými krásně navrženými a dobře vybavenými kabinami. Lexus LX 570 2022 Výměnu to udělat ještě lépe.

Tento model je dodáván s přepracovanou palubní deskou, která pravděpodobně používá ve středu masivní 12,3palcovou dotykovou obrazovku s ovladačem touchpadu. Tři budou také nové digitální přístrojové desky. Tvar čáry má podobné konstrukční vlastnosti jako LC a LS.

V Lexusu LQ jsou použity také vysoce kvalitní materiály na dotek od základní verze. Každá verze má také vyhřívaný volant, kožené čalounění, vyhřívaná a odvětrávaná přední sedadla a další. K dispozici budou také prémiové možnosti, jako je baculatá kůže, masáž předních sedadel, vyhřívání zadních sedadel, zábava na zadních sedadlech, prémiové zvukové systémy a další. V základní výbavě budou také aktivní bezpečnostní systémy s jistým stupněm samořiditelnosti. Jisté je, že budou existovat systémy jako adaptivní tempomat, varování při opuštění jízdního pruhu a automatické nouzové brzdění.

Lexus LX 570 2022: výkon

Zcela nový Lexus LQ bude využívat platformu LS sedan a měl by sdílet stejné pohonné jednotky. Nový, automobilový podvozek zaručuje plynulejší jízdu po silnici než současný nákladní vůz LX 570.

Lexus LX 570 2022 Náhrada bude také hodit současný 5,7-litrový V-8 přes palubu motoru a pomocí 3,4-litrový twin-turbo V-6 s 416 hp. Nový motor by měl být spárován s 10stupňovou automatickou převodovkou. K dispozici bude také alternativní hybridní verze, která kombinuje 3,5litrový motor V6 a dva elektromotory s výkonem kolem 354 koní. Hybridní verze by měla využívat plynule měnitelnou převodovku.

Jak naznačuje i zpráva, mohla by existovat i výkonná verze F s výkonem přes 600 koní.

Lexus LX 570 2022: vydání, cena

Zcela nový Lexus s logem LQ by mohl v roce 2022 nahradit Lexus LX 570 s vyvolávací cenou 80 000 eur. LQ by se měl objevit v roce 2022.

Je jisté, že zbrusu nový LQ bude brzy venku, ale existují také zprávy, které naznačují, že nenahradí stávající model. Existuje tedy možnost, že se Lexus LX 570 2022 objeví ve stejné podobě jako aktuální verze.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.