Mazda CX-7 2021: specifikace, cena, datum vydání

Po velkolepém prodejním roce představí japonský výrobce automobilů zcela novou verzi  Mazdy CX-7 2021  . Mnoho spekulací naznačuje, že nadcházející model  2021 CX-7  nabídne stylovější vzhled a skvělou kabinu. Díky velké části konstrukčnímu jazyku Kodo, který dnes používá většina Mazdy, můžeme očekávat skvělý vzhled.

Pokud nevíte, toto slavné SUV střední třídy bylo na konci roku 2012 vyřazeno a spekulovalo se o jeho návratu. Děje se to však nyní a výrobce tato tvrzení oficiálně potvrdil.

Mazda CX-7 2021 Nový design

Za prvé, design  Mazdy CX-7 2021 byl změněn  díky novému designovému jazyku Kodo. Můžeme tedy očekávat podobný design jako menší CX-5 a větší CX-9. Nový CX-7 v podstatě převezme většinu tipů z těchto dvou modelů.

Můžeme tedy očekávat známou tradiční masku chladiče a dobře navržený přední panel se stejným LED světlometem jako CX-5. Podle posledních zpráv bude nová Mazda CX-7 od roku 2021 dlouhá 190 palců s rozvorem 110 palců.

Výměna kabin

Interiér   modelu  2021 Mazda CX-7 se  stává atraktivnějším než dříve. Nový model si navíc zachová stejný módní a moderní design. Jak již možná víte, Mazda je celosvětově známá jako jedna z mála společností nabízející vynikající designový jazyk. Stejně jako Mazda CX-5 bude mít nový model stylový a prostorný interiér. Je jasně vidět, že mnohem menší model CX-5 převzal mnoho funkcí a poznámek.

✓ Můžete také zkontrolovat:

I základní model bude mít mnoho standardních funkcí. Mezi funkce, které CX-5 rozhodně převzal, patří Apple CarPlay, Android Auto, SiriusXM Radio, Bluetooth, bezdrátové nabíjení, navigace a další. Model Grand Touring je nejdražší výbavou, která zahrnuje zvukový systém Bose s 10 reproduktory s Centerpoint 2 a AudioPilot 2, hlasový příkaz pro systém Infotainment, 7palcový barevný dotykový displej, bezklíčový přístupový systém, kožený volant a následující nabízí luxusnější vybavení .

Mazda CX-7 2021 Pod kapotou

Revidovaná  Mazda CX-7 z roku 2021  bude určitě k dispozici se dvěma možnostmi motoru. Ve skutečnosti můžeme v této části očekávat pouze drobné změny. Základní hnací ústrojí bude používat 2,5litrový pohon, který poskytuje výkon 225 koní a 310 lb. na stopu. Tento motor bude používat stejnou šestistupňovou automatickou převodovku jako jeho předchůdce a bude používat uspořádání předních kol.

Další alternativou je jednotka SkyActive-D, která je nabízena jako volitelná pohonná jednotka. Tento model je poháněn 2,2-litrovým hnacím ústrojím, které může generovat výkon 175 koní a točivý moment 310 lb-ft.

Cena a datum vydání

Nová Mazda CX-7 2021  je středně velké SUV, které si dá nějaké občerstvení. Po mnoha spekulacích bude nadcházející Mazda CX-7 stát mezi modely CX-5 a CX-9.

Současná Mazda CX-5, která byla aktualizována v loňském roce, navíc začíná na 26 500 USD, zatímco větší CX-9 stojí 31 000 USD. Podle pověstí by nová Mazda CX-7 mohla stát 28 000 eur nebo více. Nové středně velké SUV Mazda CX-7 bude schopné konkurovat většině SUV ve stejném segmentu později v tomto roce.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis