Škoda Rapid 2022: specifikace, cena, datum vydání

Škoda Rapid je luxusní křídlové křídlo v této sérii se skutečně ohromující krásou a vynikajícím dojezdem. Ušetřete téměř 18 km/h na silnici. S drobnými úpravami pojme až 6 osob. Ujistěte se, že máte dobrý audio systém a připojení Bluetooth. 

Můžete cestovat déle, protože i dlouhé cesty jsou velmi pohodlné. Se současnou situací můžete být spokojeni, ujišťuji vás. Dobré je i rychlé cestování, můžete mít vyššího člověka sedět před sebou a stejně vysokého člověka za vámi.

Škoda Rapid 2022: specifikace, cena, datum vydání

Tvar může být již povědomý, ale nový hranatý povrch Rapidu bude začleněn do globálního modelu za Škodou Rapid, což není špatná věc. Expresní vzhled je čistý a uklizený a pokoj z roku 2011 je dobře skrytý. Silný charakter je jedinečný, ale i když prostor není prvním krokem, Škoda Rapid 2022 je každopádně lepší. 

Nový zážehový motor 1,0 litru s výkonem 110 k vdechl nový život. Hnízdící stroj, mám ráda podzim, ale o mazlíčky moc nestojím. Na druhou stranu úklid je vášní pro tříválcové stroje. 

Škoda Rapid 2022: specifikace, cena, datum vydání

Rychlá šestistupňová převodovka je standardem, ale klidně zapracujte na převodovce, abyste ze svého vozu dostali maximum. V kabině je malý otvor a šišky u větších zvířat jsou čistší, ale kvalita přepravy je celkově dobrá. 

Škoda Rapid absolvovala v roce 2012 a v roce 2017 provedla některé konstrukční změny. 6,5palcový barevný dotykový displej systému Infinity stále nemá satelitní navigaci. Velké plotové dveře lze snadno nainstalovat s dětskou sedačkou.

Škoda Rapid 2022: specifikace, cena, datum vydání

✓ Můžete také zkontrolovat:

vnitřní prostor

Nový 1,0litrový tříválcový přeplňovaný zážehový motor poskytuje výkon 110 koní a 175 Nm zdravého točivého momentu. Veškerou svou energii dává na silnici prostřednictvím nové šestistupňové převodovky. Mimo signál můžete vidět, jak otáčkoměr vibruje podél červené čáry. 

Tělo tohoto motoru Rio Happy je hladké a krásné, téměř bez prasklin na trojce. Nastavte rychlost na 1600 uzlů za minutu, abyste zvládli turbodmychadlo, zejména abyste si užili výkonné střední pásmo. 

Škoda Rapid 2022: specifikace, cena, datum vydání

Co potřebujete vědět, je to ve srovnání s jakoukoli novou Hondou City. Maximální rychlost 100 km/h je těžko dosažitelná. A jízda rychlostí 40-100 km/h trvá 2,4 sekundy.

Pohodlná a praktická kabina

Řidič si samozřejmě může pohodlně vlézt do sedačky, kde jsou nejen pohodlná sedadla a vysoký volant. Ale také dostatek místa pro nohy, ramena a hlavu. 

Škoda Rapid ve skutečnosti nabízí široká kolena a nižší postavu, přepážka je pohodlná na sezení a je zde dostatek místa pro tři středně velké dospělé, kteří se mohou opřít o ramena.

Zprávy o autech k vidění

Novinky, názory a přehled

Auto Březík Servis