Subaru Ascent 2021: Interiér, motor a úpravy

Subaru

Zcela nové  Subaru Ascent 2021  bude zatím nejlepším. Třířadá SUV se stala jedním z nejoblíbenějších vozidel na světě. Každý výrobce automobilů nabízí alespoň jeden takový model. Subarus Ascent je velmi univerzální SUV, které dostává další vylepšení.

Služby jsou vynikající, Ascent vypadá báječně a interiér je velmi exkluzivní. Model přesto postrádá určité vybavení a interiér by mohl být lepší. Ascent 2021  nabízí čtyři varianty vybavení. Pokud tedy hledáte luxus, Subaru je pro vás.

Vnější změny Subaru Ascent 2021

Ascent je dosud největší SUV společnosti. Třířadá SUV se dočká některých vylepšení. Nicméně,  Subaru Ascent 2021  bude do značné míry přijímat výkon řídící funkce, z velké části udržet design. Elektrická sklopná zrcátka jsou nyní standardem a mají nová integrovaná směrová světla. Rám Ascent je relativně nový a nabízí lepší ovladatelnost než kdykoli předtím.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Díky dodatečnému zpracování hliníku ztratí Ascent SUV určitou váhu. Novinkou je také funkce brány s pohonem a standardem jsou 18palcová kola. Přední rámeček stále poskytuje ostřejší vzhled a vysoce kvalitní prvky, jako jsou světlomety a maska ​​chladiče.

Interiér

Můžete si vybrat mezi sedmi nebo osmi sedadly. Subaru Ascent 2021  má praktický i prostorný interiér. V prvních dvou řadách je spousta prostoru pro hlavu a nohy. Ramenní prostor ve třetí řadě je pod průměrem pro tento segment.

Za ní je nákladový prostor se sklopenými zadními sedadly 86,5 kubických stop. Interiér také vypadá moderně v základním modelu. Pokud jde o inovace,  Ascent 2021 bude mít  systém upozornění na paměť zadních sedadel. Aktualizován byl také informační a zábavní systém a displeje.

Spolehlivý motor

2,4litrový čtyřválec je stále k dispozici. Tento konkrétní výkon je velmi konzistentní a poskytuje skvělý výkon. Využívá standardní systém Subaru AWD a k dispozici je také převodovka CVT. Tento motor produkuje 260 koní a točivý moment 278 lb-ft. Pokud jde o spotřebu paliva, Subaru Ascent 2021 dosahuje 23 mpg.

Kromě toho může toto třířadé SUV vytáhnout 5 000 liber. Je to silné SUV s vynikajícím výkonem. Rise má také světlou výšku 8,7 palce. Jediným problémem pro některé zákazníky je hluk motoru, který by se v budoucnu mohl zlepšit. Mnoho fanoušků navíc očekává volitelnou brusku. To se však brzy nestane.

Oříznuté úrovně, cena a datum vydání Subaru Ascent 2021

Nový vchod si můžete zakoupit ve čtyřech různých konfiguracích. Základní model je dodáván se standardním materiálem a stojí 31 100 EUR. Varianta prémiové výbavy zahrnuje třízónovou klimatizaci, větší dotykovou obrazovku a elektricky nastavitelná sedadla.

Z tohoto důvodu   začíná Subaru Ascent 2021 Premium na ceně 35 300 eur. Turistický model s největším dojezdem nemá žádné speciální vybavení. Jedná se o velmi kvalitní model s cenou přes 44 600 eur. Nový Ascent bude spuštěn v posledním čtvrtletí roku 2020.

Jak užitečná je publikace?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.