Subaru Ascent 2021: specifikace, cena, datum vydání

Zcela nové  Subaru Ascent 2021  bude zatím nejlepším. Třířadá SUV se stala jedním z nejoblíbenějších vozidel na světě. Každý výrobce automobilů nabízí alespoň jeden takový model. Subarus Ascent je velmi univerzální SUV, které dostává další vylepšení.

Služby jsou vynikající, Ascent vypadá báječně a interiér je velmi exkluzivní. Model přesto postrádá určité vybavení a interiér by mohl být lepší. Ascent 2021  nabízí čtyři varianty vybavení. Pokud tedy hledáte luxus, Subaru je pro vás.

Subaru Ascent 2021: specifikace, cena, datum vydáníVnější změny Subaru Ascent 2021

Ascent je dosud největší SUV společnosti. Třířadá SUV se dočká některých vylepšení. Nicméně,  Subaru Ascent 2021  bude do značné míry přijímat výkon řídící funkce, z velké části udržet design. Elektrická sklopná zrcátka jsou nyní standardem a mají nová integrovaná směrová světla. Rám Ascent je relativně nový a nabízí lepší ovladatelnost než kdykoli předtím.

✓ Můžete také zkontrolovat:


Díky dodatečnému zpracování hliníku ztratí Ascent SUV určitou váhu. Novinkou je také funkce brány s pohonem a standardem jsou 18palcová kola. Přední rámeček stále poskytuje ostřejší vzhled a vysoce kvalitní prvky, jako jsou světlomety a maska ​​chladiče.


Subaru Ascent 2021: specifikace, cena, datum vydání

Interiér

Můžete si vybrat mezi sedmi nebo osmi sedadly. Subaru Ascent 2021  má praktický i prostorný interiér. V prvních dvou řadách je spousta prostoru pro hlavu a nohy. Ramenní prostor ve třetí řadě je pod průměrem pro tento segment.


Za ní je nákladový prostor se sklopenými zadními sedadly 86,5 kubických stop. Interiér také vypadá moderně v základním modelu. Pokud jde o inovace,  Ascent 2021 bude mít  systém upozornění na paměť zadních sedadel. Aktualizován byl také informační a zábavní systém a displeje.

Spolehlivý motor

2,4litrový čtyřválec je stále k dispozici. Tento konkrétní výkon je velmi konzistentní a poskytuje skvělý výkon. Využívá standardní systém Subaru AWD a k dispozici je také převodovka CVT. Tento motor produkuje 260 koní a točivý moment 278 lb-ft. Pokud jde o spotřebu paliva, Subaru Ascent 2021 dosahuje 23 mpg.

Kromě toho může toto třířadé SUV vytáhnout 5 000 liber. Je to silné SUV s vynikajícím výkonem. Rise má také světlou výšku 8,7 palce. Jediným problémem pro některé zákazníky je hluk motoru, který by se v budoucnu mohl zlepšit. Mnoho fanoušků navíc očekává volitelnou brusku. To se však brzy nestane.

Subaru Ascent 2021: specifikace, cena, datum vydání

Oříznuté úrovně, cena a datum vydání Subaru Ascent 2021

Nový vchod si můžete zakoupit ve čtyřech různých konfiguracích. Základní model je dodáván se standardním materiálem a stojí 31 100 EUR. Varianta prémiové výbavy zahrnuje třízónovou klimatizaci, větší dotykovou obrazovku a elektricky nastavitelná sedadla.

Z tohoto důvodu   začíná Subaru Ascent 2021 Premium na ceně 35 300 eur. Turistický model s největším dojezdem nemá žádné speciální vybavení. Jedná se o velmi kvalitní model s cenou přes 44 600 eur. Nový Ascent bude spuštěn v posledním čtvrtletí roku 2020.  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 hlas, im mittleren: 5 von 5)