Subaru Ascent 2022: ceny, spotřeba, technická data

Největším SUV ve flotile Subaru je model Ascent. Podle nejnovějších informací přichází nové Subaru Ascent v roce 2022 a bude představeno někdy příští rok. Nadcházející model přinese mnoho vylepšení a představí aktualizovaný styl.

Pokud jste nevěděli, toto SUV je velmi oblíbené u rodin pro svůj prostorný a pohodlný interiér, který pojme sedm nebo osm cestujících. Pod kapotou je použito osvědčené 2,4 litrové turbodmychadlo s výkonem 260 koní a točivým momentem 277 lb-ft.

Subaru Ascent 2022 Facelift

Japonská vlajková loď Subaru Ascent byla uvedena na trh v roce 2019 a má významný dopad na středně velký segment. Kromě toho Subaru Ascent 2022 je třetí generace, která bude přenesena modelu. Subaru nedávno oznámilo, že jeho venkovní vzhled se významně nezmění. Fanoušci tedy mohou očekávat stejný klasický styl, který je na ulici velmi dobře známý.

Subaru Ascent má jedinečnou masku chladiče, LED světlomety a světlou výšku 8,7 palce. Standardně nabízí výrobce střešní ližiny, mlhová světla, panely pro spodní dveře a chromované akcenty. Turistické modely nejvyšší řady vypadají stylověji díky bočním zrcátkům v satinově stříbrné barvě, chromovaným klikám dveří a chromované ochranné desce proti podjetí.

Svěží a moderní interiér

V interiéru nabízí nové Subaru Ascent 2022 všechny výhody velkého crossoveru. Tento model nabízí prostornou a technickou kabinu. Může ubytovat sedm nebo osm lidí. Cestující zpravidla najdou ve třetí řadě spoustu místa, ale nejsou dostatečně velcí, jak nabízí nový Volkswagen Atlas. Ascent stále nabízí četné možnosti přizpůsobení, pokud jde o varianty vybavení. Základní model je vybaven vyhřívaným volantem, vyhřívaným zadním sedadlem, sedadlem řidiče s pamětí, elektricky nastavitelným sedadlem spolujezdce a čalouněnými koženými sedadly.

Informační a zábavní systém Subaru má velkou obrazovku se skvělou grafikou a je kompatibilní s hotspoty Apple Car Play, Android Auto a Wi-Fi. Každý model má skvělou sadu pomůcek pro řidiče, včetně adaptivního cestování, automatického nouzového brzdění a asistence při údržbě trasy.

✓ Můžete také zkontrolovat:

Specifikace hnacího ústrojí

Pod kapotou bude nadcházející Subaru Ascent 2022 s největší pravděpodobností používat stejný motor jako jeho předchůdce. To znamená, že jsme mohli znovu vidět 2,4litrový čtyřválcový přeplňovaný motor, který prostřednictvím spojité převodovky (CVT) dokáže na všechna čtyři kola přivést 260 koní.

Tato převodovka simuluje 8stupňový automat a pokud nevíte, může řidič ručně řadit pod volantem. Maximální tažná hmotnost z informací, které jsme obdrželi, je stejná jako dříve, 5 000 liber.

Kolik bude Subaru Ascent 2022 stát?

Aktuální základní třířadé SUV Subaru Ascent má základní maloobchodní cenu doporučenou výrobcem 33 345 eur. Předpokládáme však, že cena nového produktu bude vzhledem k aktualizacím a změnám o něco vyšší.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím žádné hodnocení. Buďte první, kdo ohodnotí.